Şimdi Ara

.:: HONDA Accord Kulübü ::. (1021. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
21.214
Cevap
142
Favori
1.333.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10191020102110221023
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MRSHN06

quote:

Orijinalden alıntı: Simon Kjaer

Civic almayın pişman olursunuz...

Nedenini söylerseniz daha iyi olur.

15 gün sabredebildim. Aracım 2012 elegance otomatik vitesti. Hiç 50 bin liralık araba hissi vermiyor. Sağından solundan ses geliyor, şahinden hallice...
  • MRSHN06 kullanıcısına yanıt
    Bence önce civic'i dene sonra zaten yolun ister istemez accord la bulusur... yasayarak tecrube etmis olursun. Ne demek istedigim anlasilmistir umarim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben günümüz piyasasında gerek civic olsun gerek accord olsun fiyatlarının şişirildiğini söylüyorum. 2007 premium espsiz 200 bin km üstü yol yapmış bir araca tutup 45-50 bin istemek nedir? Mnatıklı mıdır? şimdi bu arabaların piyasası dört beş yıl önce 30 ile 40 arasındaydı. elagance modeli en fazla 42 falandı. iyi hatırlıyorum çünkü almaya niyetlenmiştik ama kısmet olmamıştı. aynı şekilde vteclerin de piyasası garip. zamanında vtec es 2005 modele 28 veriyorduk şimdi adamlar 35 istiyor. bunun mantığını anlamıyorum. halkımız ya aç ya da millet ne yaparsa onu yapıyor ve fiyatı o arttırdı ben de arttırım diyor. işine gelmezse retleri var bir de bunların

piyasayı bu hale getirenlerin de vergi sisteminin dozajını arttırıp millete kan kusturanların da...

• Selam

Aracin fiyatini arz talep belirliyor.
    alan kisi 2.el deger kaybim minimum olsun, kolay elden cikarayim, en az vergiyi odeyeyim, az yakit tuketsin denklemiyle hareket etmesi nedeniyle C sinifi araclarin fiyati yuksek oluyor. Bu sebeple D ve E sinifi 2.elde ayni hatta dusuk.fiyata bulabiliyorsun. Bu tum dunyada boyke ha TR de vergi sisteminin de etkisiyle cok daha bariz. Yoksa aracin kalitesi donanimi ekseninde piyasa hareket etse resim çok daha farkli olurdu...

• Arkadaşlar tekrar selamlar. Öncelikle sis farı yanarken (gündüz ve farlar kapalıyken) sellektör yapıp uzunlar takılı kalan var mı bunun nedeni nedir?
    İkincisi Hangi jant daha iyi olur sizce?

Şimdiden herkese iyi bayramlar dilerim...

• ikinci jant daha iyi bence
  • accordxx kullanıcısına yanıt
    Yeni kasa accord janti bulabiyosan bence onu arastir derim. Ya da benzeri 5 kollu jantlar guzel durur. Bunlar biraz abarti duruyo. Tavsiyem 17 inc.

• arkadaşlar 2004 Accord 2.0 sport..aracın km si görünmüyor.ilk çalıştırırken -30c yazıyor sonra -------- bu şekilde kalıyor..sebeb ne.ayrıca benım araç muayeneden geçmedi..yok far çatlakmış,yok zenon takılıymış,yok fren lambasına kırmızı şerit çekilmişmiş..bir sürü ıvır zıvır çıkardılar..hem 2005 Accord a sport modeli geçmiş egzos tan nasıl oluyo anlamadım
    bana kalirsa en guzeli orijinali...

• quote:

Orijinalden alıntı: wkend

arkadaşlar 2004 Accord 2.0 sport..aracın km si görünmüyor.ilk çalıştırırken -30c yazıyor sonra -------- bu şekilde kalıyor..sebeb ne.ayrıca benım araç muayeneden geçmedi..yok far çatlakmış,yok zenon takılıymış,yok fren lambasına kırmızı şerit çekilmişmiş..bir sürü ıvır zıvır çıkardılar..hem 2005 Accord a sport modeli geçmiş egzos tan nasıl oluyo anlamadım

Xenonlar fabrikasyon degilse muayeneden gecmez.sislerin beyaz ampülse ona da sıkıntı çıkartirlar haberin olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: NOXX_26

quote:

arkadaşlar 2004 Accord 2.0 sport..aracın km si görünmüyor.ilk çalıştırırken -30c yazıyor sonra -------- bu şekilde kalıyor..sebeb ne.ayrıca benım araç muayeneden geçmedi..yok far çatlakmış,yok zenon takılıymış,yok fren lambasına kırmızı şerit çekilmişmiş..bir sürü ıvır zıvır çıkardılar..hem 2005 Accord a sport modeli geçmiş egzos tan nasıl oluyo anlamadım

Xenonlar fabrikasyon degilse muayeneden gecmez.sislerin beyaz ampülse ona da sıkıntı çıkartirlar haberin olsun.

fabrıkasyon değilmiş zaten ondan geçirmediler.far çatlak ondan geçmedi..sonradan egzos takılmış ondan geçmedi vs...birsürü masraf

• 2.4 gorunumu kazandirmak icin arkaya 2.egzost çıkışı takıyorlar. O yuzden mi geçmedi ?

Benim xenon sisler zamaninda geçmisti muayeneden.

• quote:

Orijinalden alıntı: acc04

2.4 gorunumu kazandirmak icin arkaya 2.egzost çıkışı takıyorlar. O yuzden mi geçmedi ?

Benim xenon sisler zamaninda geçmisti muayeneden.

Sonradan orjinal accord egzostu taktirdim. Kimse farketmedi. Muayenede de sikinti olmadi.

• sizinki tam profesyonel iş olmuş.
    Ancak japonyadaki fabrika bunun gibi takabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: caucass

ikinci jant daha iyi bence

Eyvallah benim de favorim ikinci olanı. bi tık daha hoş geldi bana. teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: acc04

bana kalirsa en guzeli orijinali...

Amacım görselliğin dışında işlevsel olması. orijinallerini kışlık lastiklere takıcam. sürekli janttan lastiği ona tak çıkar olmasın diye ikinci jant düşündüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: NOXX_26

Yeni kasa accord janti bulabiyosan bence onu arastir derim. Ya da benzeri 5 kollu jantlar guzel durur. Bunlar biraz abarti duruyo. Tavsiyem 17 inc.

üst kasanın orijinali de olabilir. ama ebat büyütmek istemiyorum. kışlık lastiklere orjinalleri takılıp yazlıklara yeni jant düşünüyorum.
  • ikisi de güzel.
    ancak 2. fotodaki arac rengiyle daha uyumlu gibi.

Fotodakiler guzel durmus bence
    Bu mesaja eklenen görseller:

• quote:

Ivır zıvır ları çıkartırsanız muayeneden geçer.

• 
Sayfa: önceki 10191020102110221023
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.