DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
ergenlikte sigara içmek boy uzamasını durdururmu??
8
Cevap
0
Favori
12.460
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Sağlıklı Yaşam >> ergenlikte sigara içmek boy uzamasını durdururmu??
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      7 Mesaj
      25 Haziran 2007 14:36:51
      sigara içmek kemik gelişimini engellermi??

• Teğmen
      132 Mesaj
      25 Haziran 2007 14:58:31
      Herşeye zararı var bunada mutlaka vardır

• Binbaşı
      1845 Mesaj
      25 Haziran 2007 15:05:49
      kesinlikle vardır. şimdi bilimsel tarafını bir yana bıraksak da ne gerek var sigara içmeye.

S5 Kzoom
    • Er
      7 Mesaj
      25 Haziran 2007 17:05:39
      ya yaş 15 gnde 4-5 tne içiorm acaba braksam dha uzarmıım yai dier zrarları bi yana böyle bişey gerçektenn bilimsel açıdan varmı yani sigara boy uzamasını etkilermi??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doky -- 25 Haziran 2007; 17:16:52 >

• Uzaklaştırılmış 9 gün cezanın, 8 gün 17 saat 9 dakika kadarı kaldı.
      25 Haziran 2007 19:30:47
      Hemde nasıl 25 ine geldimi insan 35 inde gibi görünür ayrıca.

HERKESİN İŞİNE YARADIĞIN KADAR İYİSİNDİR BU HAYATTA
    • Yarbay
      3232 Mesaj
      25 Haziran 2007 22:29:50
      Biladerim neye cavap arıyorsun anlamadım ki? Boy uzamasına engel olmasa ne olacak, kullanmak için bir nedenin mi olacak? Bilmem kaç tane zehir var deniliyor içinde, sen işin "boy" kısmındasın..

))) Kablosuz İmza Teknolojisi (((
      [50]Yerleşik yerel geri döngü http sunucusunun çıkardığı seçilmiş akışlı dosya...
      Nick - Avatar - İmza uyumu
    • Onbaşı
      23 Mesaj
      26 Haziran 2007 21:41:49
      asla içmemelisin bende senin gibi bi hata yapmıştım arkadaşlarımdan özenip (ve büyüklerimden) içmiştim bi kaç kere ama sigara hakkında araştırma yaptığımda içindekiler ve nikotinin kaç yılda vicuttan atıldığını öğrendim asla içmmlisin eyer 30 yıl daha içmezsen tamamen nikotin vicudundan atılıcak hiç içme

• Er
      7 Mesaj
      27 Haziran 2007 12:11:33

quote:

Orjinalden alıntı: moonshine traffic

Biladerim neye cavap arıyorsun anlamadım ki? Boy uzamasına engel olmasa ne olacak, kullanmak için bir nedenin mi olacak? Bilmem kaç tane zehir var deniliyor içinde, sen işin "boy" kısmındasın..

kullanmak için bir neden olup olmaması değil hem zten içmiorum dnden beri dier zararlarınında farkındaım ama boya gerçekten bir etki ediyormu ben onu merak ediorum

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      27 Haziran 2007 21:13:08
      15 yaşımdan beri günde 1 paket içiyorum boyum 1.83 yaşım 26 .içmesem daha çok uzarmıydım bilemem

Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir. Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
      M.K.ATATÜRK
Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Sağlıklı Yaşam >> ergenlikte sigara içmek boy uzamasını durdururmu??
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.