Şimdi Ara

ergenlikte sigara içmek boy uzamasını durdururmu??

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
22.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sigara içmek kemik gelişimini engellermi??

• Herşeye zararı var bunada mutlaka vardır
  • kesinlikle vardır. şimdi bilimsel tarafını bir yana bıraksak da ne gerek var sigara içmeye.
  • ya yaş 15 gnde 4-5 tne içiorm acaba braksam dha uzarmıım yai dier zrarları bi yana böyle bişey gerçektenn bilimsel açıdan varmı yani sigara boy uzamasını etkilermi??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doky -- 25 Haziran 2007; 17:16:52 >
  • Hemde nasıl 25 ine geldimi insan 35 inde gibi görünür ayrıca.
  • Biladerim neye cavap arıyorsun anlamadım ki? Boy uzamasına engel olmasa ne olacak, kullanmak için bir nedenin mi olacak? Bilmem kaç tane zehir var deniliyor içinde, sen işin "boy" kısmındasın..
  • asla içmemelisin bende senin gibi bi hata yapmıştım arkadaşlarımdan özenip (ve büyüklerimden) içmiştim bi kaç kere ama sigara hakkında araştırma yaptığımda içindekiler ve nikotinin kaç yılda vicuttan atıldığını öğrendim asla içmmlisin eyer 30 yıl daha içmezsen tamamen nikotin vicudundan atılıcak hiç içme
  • quote:

Orjinalden alıntı: moonshine traffic

Biladerim neye cavap arıyorsun anlamadım ki? Boy uzamasına engel olmasa ne olacak, kullanmak için bir nedenin mi olacak? Bilmem kaç tane zehir var deniliyor içinde, sen işin "boy" kısmındasın..

kullanmak için bir neden olup olmaması değil hem zten içmiorum dnden beri dier zararlarınında farkındaım ama boya gerçekten bir etki ediyormu ben onu merak ediorum
  • 15 yaşımdan beri günde 1 paket içiyorum boyum 1.83 yaşım 26 .içmesem daha çok uzarmıydım bilemem
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.