Şimdi Ara

Laptopta PRİNT SCREEN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
131.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle merhaba herkese ; Benim datron marka bi bilgisayarım var. Ancak bilgisayarımda print screen tuşunu kullanarak resim çekemiyorum ; tuşun üstünde Ins diye bi yazı var. Resim çekmek için ne yapmam lazım ? yada priest screen tuşunu kullanmadan resim çekmenin başka bir yolu varmı ?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

• upupupupup yokmu bilen ?
  • Peki print screen tuşundan başka bir tuş kullanarak resim çekebilirmiyim herhangi bir tuş varmı böyle ?
  • bak arkadaşım eğer insert diye bi tuş varsa belki odur yada prt sc veya tam açılımıyla print screen tuşuyla ekran görüntüsünü alabilirsin buda şöyle oluyor: fn+print screen tuşu kordinatlarına basarsan ekran görüntüsünü alacaktır..eğer yapamazsan yine mesaj yaz yardım ederim. son mesajındada demişsin başka tuş yok mu diye hayır print screen tuşundan başka görüntü alabileceğin bi tuş yok..
  • quote:

Orjinalden alıntı: GENÇFIRAT

bak arkadaşım eğer insert diye bi tuş varsa belki odur yada prt sc veya tam açılımıyla print screen tuşuyla ekran görüntüsünü alabilirsin buda şöyle oluyor: fn+print screen tuşu kordinatlarına basarsan ekran görüntüsünü alacaktır..eğer yapamazsan yine mesaj yaz yardım ederim. son mesajındada demişsin başka tuş yok mu diye hayır print screen tuşundan başka görüntü alabileceğin bi tuş yok..

Abi çok sağol ya 8 aydır laptop um var ama 8 aydır bu tuşu kullanamıyorum içim içimi kemiriodu yapdım sonunda oh be üstümde ağır bi yük kalktı
  • quote:

Orjinalden alıntı: kasıskan

Peki print screen tuşundan başka bir tuş kullanarak resim çekebilirmiyim herhangi bir tuş varmı böyle ?

print screen dan önce ctrl ın yanındaki fn ye bas
  • quote:

Peki print screen tuşundan başka bir tuş kullanarak resim çekebilirmiyim herhangi bir tuş varmı böyle ?

Bazı yazılımlar var ekran klavyesi olan. Onlarla çekebilirsiniz. Yazılım bölümünde verilenler vardı..
  • F tuşlarının olduğu sıraya baksan bi. eski klavyende muhtemelen power sleep ve wake olan yere. benim şu anki klavye de aynı şekilde eskiden prnt tuşu olan yerde insert var.
  • dostum sana en güzeli 19"ekranı olan bir laptop gerekli normal klavye var altında hepsi yerli yerinde fn tuşu ile uğraşmazsın en güzeli
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: GENÇFIRAT

bak arkadaşım eğer insert diye bi tuş varsa belki odur yada prt sc veya tam açılımıyla print screen tuşuyla ekran görüntüsünü alabilirsin buda şöyle oluyor: fn+print screen tuşu kordinatlarına basarsan ekran görüntüsünü alacaktır..eğer yapamazsan yine mesaj yaz yardım ederim. son mesajındada demişsin başka tuş yok mu diye hayır print screen tuşundan başka görüntü alabileceğin bi tuş yok..

Abi çok sağol ya 8 aydır laptop um var ama 8 aydır bu tuşu kullanamıyorum içim içimi kemiriodu yapdım sonunda oh be üstümde ağır bi yük kalktı

önemli değil kardeş..
  • fn nedemekk? söleyin ne olurr
  • FuNction ın kısaltması türkçesi fonksiyon gibin bişii
  • quote:

Orjinalden alıntı: desiya

dostum sana en güzeli 19"ekranı olan bir laptop gerekli normal klavye var altında hepsi yerli yerinde fn tuşu ile uğraşmazsın en güzeli

topic i hortlatmak gibi olmasinda
    iyi demisin ama bende 19 var ve hala fn kullanmak zorundayim klavye normal klavye hersey normal yane ama gel gor fn+prtsc
    buraya da yaziim teknige de yazcam
    yokmu bu olayi tek tus yapma sansi? sadece prtsc olsa???
    HOS OLMAZMI??
  • GENÇFIRAT kardeşim sen bu bilgiyle nasıl yüzbaşı rütbesi aldım şaşırdım açıkçası. Daha insert tuşunun görevi nedir onu bilmiyosun.Ayrı yattan kardeşim print screen veya sysRq kesinlikle pc nde vardır.Bundan başka resim alabileceğin başka yol yoktur
  • slm ben dedeğinizi aynen yaptım ama painte sorun veriyo "panodaki bilgiler painte eklenemiyor" diye bi hata var yardımcı olursanız sevinirim pc modeli hp 530
  • Notebooklarda Print Screen Tuşu Zahmetli Oluyor.
    Ben PrintScreen i Ekran Klavyesinden yapıyorum. Birden fazla tuşa basma zahmetinden kurtarıyor.

Başlat>Çalıştır>Osk enter.
  • verdiğin bilgi için sağol o hata benim bilgisayarla ilgili bir sorun galiba açıp kapadıktan sonra oldu senin dediğin şekilde başarılı
  • hortlatmış gibi oldum ama bende hep ekran klavyesini kullanıyordum öğrendiğim iyi oldu teşekkürler.
  • ben hortlatıyorum ama benim sorunum şöyle çekiyor paintte gösteriyor mw2(oyun) ye giriyorum çekiyorum painte yapıştırıyorum siyah bir foto çıkıyor yardım edin lütfen
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.