Şimdi Ara

ADSL KOTA ÖĞRENİM SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
33.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://adslkota.ttnet.net.tr adresine şifremi yazmama ragmen olmuyor + hizmet şifrem ile girmeyi deniyorum yine olmuyor benim gibi olan arkadaşlar varsa ne yapmamız gerektiğini yazarsa sevinirim. bilen bilmeyen arkadaşlar konuyu saptırmadan yardımcı olursa sevinirim.

• kullanıcı adının sonuna @ttnet ekliyo musun
  • Ben 1 haftadan beri giremiyorum. Ama sorun bizde değil. Bazı kullanıcıları henüz database'e eklememişler. Bu nedenle hizmet no bulunamadı hatası veriyor. Sanırım haftaya tüm kullanıcılar eklenecekmiş. Şimdilik yapacak bişey yok.
  • üst taraftaki iki satırı doldurun
    alttaki satırlara bişey yazmayın
  • her yolu ile denedim ikiside olmuyor sorun nerde nereye başvurmak gerekir benim gibi olanlar varmı?
  • Arkadaşım yukarıda yazdık işte sorunun ne olduğunu? Ama sen illede girecem diyosan uğraş dur sabaha kadar yine giremezsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: omermu

kullanıcı adının sonuna @ttnet ekliyo musun

Eklemene gerek yok.
  • yani yakında benide eklerler. diyorsunuz kesin mi
  • yukarda solda bi bölüm var orayı gördün mü acaba ? yani kullanıc adını fala ngirdikten sonra açılan sayfada döküm bekliosan çok bekleme çıkmaz bişlii. Üstte solda kullanım bilgilerine tıkladın mı acabaa ?
  • elbette eklenirsiniz, database belirli tarihlerde update ediliyordur belki...
  • bende giremiyorum..takma...yakında bir gireriz çıkmak nasip olmaz..
  • aynı sorun bendede var bende database yeni oluşuodur die tahmin ediorm bekleyelim görelim
  • ben her denemeye rahatlıkla girebiliyorum
  • Olmuyorsa

• valla bende kullanıcı adını yazıp öğrenemiyorum. hizmet no muda faturayı kaybettiğim için bakamıyorum. bende adsl yi alalı 2 hafta oldu.
  • Hizmet no faturada yazıyor. Fatura her ay geliyor sonuçta oradan bakabilirsin.
  • bu gunlerde sorun var emın olun
  • bize fatura gelmiyor. onun için hizmet noyu da bilmiyorum
  • ben şimdi girdim arkadaşlar çalışıyor ..
  • Aynı sorun bende de var hizmet no bulunamadı diyor...

inşallah yakında bizi de eklerler...
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.