Şimdi Ara

mercedes benz 0 403 48,90 YTL,Mercedes TRAVEGO 54,90 YTL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
27.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ewt yanlış duymadınız aşağıda resimleri olan MERCEDES BENZ O403 BAŞARAN TUR 49,90 YTL ve Mercedes TRAVEGO HAKİKİ KOÇ!!!! 54,90 YTL ye

• Otobüsler 14 santimetre, otomobiller 4 santimetre uzunluğunda arkadaşlar. Zaten adam söylemiş 1/87 ölçek hakkında bilgisi olmayanlar sorabilirler diye. İlk bakışta herkes büyük sanıyor adam da bunun farkında geri iade olmaması için not koymuş Bu maketleri yapan biraz da olsa kaçırmış ipin ucunu. İnsaf yani maliyeti zaten 3 lirayı geçmez. İşçilik için de insanlar bu kadar kazıklanmaz ki. Aynı sitede çok çok daha büyük ölçekle harika otomobiller var 130 liraya. Parçalarını toplasam 10 tane otobüs çıkarır ki bunların metal olduğunu sanmıyorum. Otobüsleri sevsem de o para verilmez diyorum. Aşağıda adresi var bence bu otomobiller çok daha hesaplı bence otobüslere göre. Benim gösterdiğim Ford GT90 fakat piyasadaki araçlar da mevcut.

http://www.gittigidiyor.com/php/urun.php?id=5073678 (İç mekan işçiliğine dikkatinizi çekerim)

• quote:

Orjinalden alıntı: ahmetcan44

Otobüsler 14 santimetre, otomobiller 4 santimetre uzunluğunda arkadaşlar. Zaten adam söylemiş 1/87 ölçek hakkında bilgisi olmayanlar sorabilirler diye. İlk bakışta herkes büyük sanıyor adam da bunun farkında geri iade olmaması için not koymuş Bu maketleri yapan biraz da olsa kaçırmış ipin ucunu. İnsaf yani maliyeti zaten 3 lirayı geçmez. İşçilik için de insanlar bu kadar kazıklanmaz ki. Aynı sitede çok çok daha büyük ölçekle harika otomobiller var 130 liraya. Parçalarını toplasam 10 tane otobüs çıkarır ki bunların metal olduğunu sanmıyorum. Otobüsleri sevsem de o para verilmez diyorum. Aşağıda adresi var bence bu otomobiller çok daha hesaplı bence otobüslere göre. Benim gösterdiğim Ford GT90 fakat piyasadaki araçlar da mevcut.

http://www.gittigidiyor.com/php/urun.php?id=5073678 (İç mekan işçiliğine dikkatinizi çekerim)

tabıkı haklısın pahalı...ama modelcılık zaten ppahalı ve zahmetlıdır...ozaman ben sana şöle bı onerıde bulunıyım...bole duran oynayamıcagın alete neden 100-200 mılyon wercenkı:) gel bız sana rc (uzaktan kumandalı) elektrıklı tır kamyon alalım cıkar gozunden bın doları yapalım yanı;)arkadaslar benden soylemesı eğer bunlara bu kadar para vermem diyip büyüklerinden istiyorsanız ankara iizmir istanbul bursa vb yerlerde model dükkanları wardır.pistleri vardır. isteyen için daha ayrıntı verebılırım...ama baştan söliyim modelcılık zahmetlı ve pahalıdır...

• ozaman bunlarda benden olsun...

hiçbiri 1/87 değil ...

buda benım kendımın yapılma aşamasında:)

ayrıca gittigidiyordada warmıs sımdı baktım ama tabıkı pahalı bı sekılde ..:))

http://oyuncak.gittigidiyor.com/Kumandali-RC-Araclar_Yakitli-Araclar_W0QQkatZZicka

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.