Şimdi Ara

Eminemle ilgili bi soru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
0
Favori
33.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya ark. eminemle ilgili 2 tane sey duydum biri bel kemigi aldırıp kendine ..... (bilnler anlar) 2. side annesine we ablasına tecavüz etmis bunlar dogru mu dogru bilgiler ne biraz beni aydınlatırmısınız..

• bel kemiğini nasıl aldırmış sorması ayıp
  • Ben de öyle duydum ne kadar doğru bilemm
  • Oha be,marilyn manson için de diyorlardı,yoktur öyle şey,inanmayın her duyduğunuza,rammstein'da full gaymiş sahnede birbirlerini dürtüyorlarmış,metalik şehir efsaneleri bunlar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Laz

Oha be,marilyn manson için de diyorlardı,yoktur öyle şey,inanmayın her duyduğunuza,rammstein'da full gaymiş sahnede birbirlerini dürtüyorlarmış,metalik şehir efsaneleri bunlar...

1-2 kişiden duymadim ki coook kişiden duydum eminemci yokmu hic yaa
  • Hikaye onlar annesini uvey babasıyla iliskiye girerken goruyor ve ablasi yok kucuk kardesi var kendine ... cekmek içinde almasına gerek yok istedigi anda bicok kızla birlikte olur zaten
  • Ya sacmalamayın sehir efsaneleri bunlar. Marilyn Manson 'unda kendine self blowjob ( yazmadıgın sey ) yapmak için aldırdı diyorlardı.

Bir kere bunu yaptırmak saglık acısından imkansız marilyn bunu kendi acıkladı ve hatta bunu diyenler kendi popolarını beceriyorlar gibilerinden bir sey de ekledi
  • Çok kişiden duyarsın zaten böyle şeyler kolay yayılır..Metallica davulcusu Lars daha iyi çift cross gitmek için topuklarını aldırmış diye konu açılmıştı forumda bir ara...
  • bende kaburga kemiklerini aldırmış diye duydum
  • quote:

Orjinalden alıntı: anls1907

Hikaye onlar annesini uvey babasıyla iliskiye girerken goruyor ve ablasi yok kucuk kardesi var kendine ... cekmek içinde almasına gerek yok istedigi anda bicok kızla birlikte olur zaten

ablası kardesi işte fark etmez
  • olay tamamen pisikolojik olarak yani bel kemigi aldırması olayını bilmiyorum ama annesine tecavüz etmesini ben de duymuştum. annesi zaten fahişeymiş eminem küçüklüğünde birçok sorun yaşadı ve bunlara dayanamayıp birgün .. annesini bir adamla evde yatarken görmesi..
    bkz>8 mile
  • Ben de omur iliği ortadan ayırtıp belden kırma olmuş diye duydum...
  • bunlar yalan haber arkadaslar ne anasiyla nede bacisiyla tecavuz etmistir. Zaten oyle olsaydi bu kadar basarili olamazdi
    Hem D12 ye de almazlardi
  • quote:

Orjinalden alıntı: SheHiT

bunlar yalan haber arkadaslar ne anasiyla nede bacisiyla tecavuz etmistir. Zaten oyle olsaydi bu kadar basarili olamazdi
    Hem D12 ye de almazlardi

Bilmiom o kadar cok duyudm ki bole seyler artik dayanamayıp sordum ama bn hala inaniom Bu arada D12 ne

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Death Note -- 13 Haziran 2007; 11:57:18 >
  • quote:

Ben de omur iliği ortadan ayırtıp belden kırma olmuş diye duydum...

omuriliğine toplu iğne deyse en iyi ihtimalle felç olursun
  • quote:

Orjinalden alıntı: disast3r

quote:

Ben de omur iliği ortadan ayırtıp belden kırma olmuş diye duydum...

omuriliğine toplu iğne deyse en iyi ihtimalle felç olursun

omirilik deil bel kemiği
  • Kemiğini aldıran yaratık marilyn manson dur.Türler arası sınıflandırmada kendisi mantar ve su yosunu arasında yer almaktadır
  • quote:

Orjinalden alıntı: D-Assault

Kemiğini aldıran yaratık marilyn manson dur.Türler arası sınıflandırmada kendisi mantar ve su yosunu arasında yer almaktadır

marilyn manson u bn tanimiom ama eminem ile ilgili duydum inanmadim once ama herkes ole dior EMİNEMCİ yok mu sitede yaaa
  • Affınıza sığınarak bu arkadaşı biraz bilgilendirmek , ve birazda ibret dersi vermek için ismi lazım değil şahsin fotosunu koyuyorum.

Eminemle ilgili bi soru
  • quote:

Orjinalden alıntı: D-Assault

Affınıza sığınarak bu arkadaşı biraz bilgilendirmek , ve birazda ibret dersi vermek için ismi lazım değil şahsin fotosunu koyuyorum.

Eminemle ilgili bi soru

bana neden bole hızlı bi çıkış yaptın resim tanıdık ama ismi bilmiordum sanki buyuk suç işlemişim gibi nden bole kızdın ??

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.