DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
SOVYET RUSYA DEVLET BAŞKANLARI
9
Cevap
0
Favori
1.976
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> SOVYET RUSYA DEVLET BAŞKANLARI
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      4430 Mesaj
      11 Haziran 2007 16:12:14
      Arkadaşlar bana Bolşevik İhtilali'nden Putin'e kadar olan Rusya devlet başkanlarının kronolojik sıralaması lazım.Yardım eder misiniz?

Ben her şeyden önce bir Türk milliyetçisiyim. Böyle doğdum. Böyle öleceğim. Türk birliğinin, bir gün hakikat olacağına inancım vardır. Ben görmesem bile, gözlerimi dünyaya onun rüyaları içinde kapayacağım. Türk birliğine inanıyorum, onu görüyorum. Yarının tarihi, yeni fasıllarını Türk birliğiyle açacaktır. Dünya sükûnunu bu fasıllar içinde bulacaktır. Türk'ün varlığı bu köhne âleme yeni ufuklar açacak, güneş ne demek, ufuk ne demek, o zaman görülecek.
      Bu millet istiklalsiz yaşamamıştır. Yaşayamaz ve yaşamayacaktır. (Mustafa Kemal Atatürk)
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      11 Haziran 2007 16:18:44
      internette mevcut.

gel gör ki dünya eski dünya değil
    • Yarbay
      4430 Mesaj
      11 Haziran 2007 16:21:35
      Ben bunu neden düşünemedim acaba?

Ben her şeyden önce bir Türk milliyetçisiyim. Böyle doğdum. Böyle öleceğim. Türk birliğinin, bir gün hakikat olacağına inancım vardır. Ben görmesem bile, gözlerimi dünyaya onun rüyaları içinde kapayacağım. Türk birliğine inanıyorum, onu görüyorum. Yarının tarihi, yeni fasıllarını Türk birliğiyle açacaktır. Dünya sükûnunu bu fasıllar içinde bulacaktır. Türk'ün varlığı bu köhne âleme yeni ufuklar açacak, güneş ne demek, ufuk ne demek, o zaman görülecek.
      Bu millet istiklalsiz yaşamamıştır. Yaşayamaz ve yaşamayacaktır. (Mustafa Kemal Atatürk)
    • Yarbay
      4430 Mesaj
      11 Haziran 2007 16:33:44
      Yukarı

• Yüzbaşı
      266 Mesaj
      11 Haziran 2007 16:37:26
      Boris Yeltsin 'den sonrası olan başkanlarını mı

http://cimbomluligtvalma.com/

Lig TV alma, aldırtma!
    • Yarbay
      2947 Mesaj
      11 Haziran 2007 16:39:23
      (Aşağıda daha doğru bir kaynak verdim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PHaLaNX[TUR] -- 11 Haziran 2007; 16:54:57 >

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      11 Haziran 2007 16:41:33
      edit:yukarda verilmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luaxelit -- 11 Haziran 2007; 16:42:28 >

Doðacak güneş gibi Halkın kara yazgısının üstüne
      Yumruklar dalgalanıyor göklerde
      Kızıl bantlı şehitlerimizle!!
    • Yarbay
      4430 Mesaj
      11 Haziran 2007 16:51:15
      Teşekkürler arkadaşlar.

• Yarbay
      2947 Mesaj
      11 Haziran 2007 16:54:20
      http://en.wikipedia.org...ders_of_the_Soviet_Union şu sayfa daha doğru gördüğüm kadarıyla.

• Binbaşı
      1958 Mesaj
      11 Haziran 2007 17:18:32
      wikipedia'ya SSCB(USSR) yaz arat bütün başkanları ve görev yaptıkları yıllar ayrıntılı olarak çıkıyor.

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> SOVYET RUSYA DEVLET BAŞKANLARI
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.