Şimdi Ara

##PS3'ünüzü Kırdırmak istiyormusunuz ? ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
0
Favori
14.930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu yıl içinde büyük ihtimal PS3 kırılacak ve kopya olayı 1.5 yıl içinde büyük ihtimal ortadan kalkacaktır.

Ps3 kesin olarak kırıldığı zaman makinanınızın kırılmasından mı yoksa orjinal kullanmaktan mı yanasınız ? kopya kullanacak isek bazı şeylerden (güncelleme ve online oyunlar ve uygulamalar) mahrum kalacağımız kesin, fakat maddi açıdan da kopya kullanmak bizim için iyi olacaktır.

Ben makinayı orjinal kullanma taraftarıyım belki ayda bir oyun alamasamda ayda 1 oyun takas ederek makinanın orjinalliğini bozmak istemiyorum.

sizler bu konuda neler düşünüyorsunuz ?..

not: yorumlarınızı seviyeli ve forum kuralları içinde yapınız.

• orjinal kullanmak isterim çünkü online oyun benim için çok önemli
  • onlıne oyun ıcın orjınal alırım yeterkı onlıne zevkımız kesılmesın...
  • orjinal kesinlikle

KORSANA HAYIR.....
  • hadi ps2 de yaptık o işi ama onda hd fragmandı bilmem network psn ydi öyle şeyler yoktu.ama ps3te eğer fullhd bir lcdye sahipsem hd fragman indirmek isterim online oynamak da isterim.hem kopya da olsa bir oyun rahat 40 ytl olur.şu an için bir pc dvd oyunu 7ytl. xboxcılar 4ytl alıyor fakat iş ps3e gelince değişiyor çünkü ortada devasa bir kapasiteli bd disk var.boşu bile 25 ytl.bi de satıcı x amca kendi karını koyuyor.al sana en az 40ytl fiyat. biraz daha koy zaten fiyatlar düşecektir makul düzeye ilerde. biraz daha koy orjinal al mis gibi. demesi kolay ama insan bir gerçeği de unutamıyor.orj. dvd film 25 ytl peki ben istediğim dvdleri alabiliyormuyum sıklığı ne kadar hiç.aldığğım günden beri ses sistemini 4 tane dvdim oldu. kopya da alamam dandik görüntü var. durumum bu. aldığım 150 ytl dilenci sadakası öğrenim kredimle ps3 mü alıcam taksit mi ödücem yoksa film yada ps3 oyunu mu alabilecem?
  • sonuna kadar orjinal, artık MS veya Sony tarafından aşağılanmaktan bıktım.
  • online için orjinal
  • herkes orjinal almak ister ama seninde dediğin gibi maddi yönü çom ağır basıo...online oyun hepimizi orjinale alıştıracak gibi duruo
  • orjinal kullanırım. Az ve öz oyun alırım. 3 hafta da bir oyun alırım. Kime yetmez ki?
  • bence de PS3 te orjinal devam etmek daha iyi olur, eğer orjinal oyunların temin edilmesi zor olmazsa ve/veya takas imkanımız da olursa kopya kullanmam ama ikinci bir konsol olarak xbox360 alma imkanım olursa vasat oyunlara 80-90 milyon vermemek için onda orjinal kullanmam.
  • Şu aşamada en doğrusu orjinal almak gibi görünüyor tabiki ama zaman neyi gösterir bilemeyiz. Online oyun konusunda sorun olmayacaksa firmware ve kopya oyun fiyatları konusunda sorun olacağını sanmıyorum. Şimdiki fiyatlarla kopya oyun üretmek maliyetli olabilir ama zamanla düşecektir. İlk DVD-RW'lerin fiyatlarını biliyordunuz arkadaşlar. Yani şuan için maliyetler çok çok yüksek olabilir ama mutlaka düşecektir.

Firmware mevzusu için ise, PSP'den ismine âşina olduğumuz bir arkadaşımız var Dark_Alex... Bizleri ne zamandır çok mutlu eden bu arkadaşımız PSP'lerdeki orjinal firmware'leri kırıp Custom Firmware olarak tüm nimetlerinden(ISO oyunlar dahil) yararlanmamızı sağlıyordu. PS3'ün çalışma mantığının da PSP gibi olduğunu düşünürsek neden olmasın?? Belki de Alex çoktaaan çalışmaya başlamıştır Çünkü bir süredir PSP'ye Custom Firmware çıkarmıyor.

Ama tekrar tekrar söylüyorum. Online açısından sorun olacaksa herzaman orjinal tabiki. Diğer sorunlar zamanla aşılacaktır..

• Garantisi bitene kadar orjinal.Daha sonra duruma göre düşünebilirim.
  • Benim gibi bir oyun arsızını orijinal paklamayacağı için korsandan başka çarem yok. :)
  • online ın zevki hiç bir şeye değişilmez kanımca.

şimdi ben evimde açıp biramı izmirdeki kardeşimle pes 7 atamicaksam ne diye almışımki ps3 ü
  • Orjinal alacağım oyunları,bence mantıklı olan kırdırmamak
  • seviyeli yorumlar için teşekkürler , şu an için orjinal kullanmak isteyenler çoğunlukta ilerde blueray ucuzladığı zaman bakalım ne yapacaksnız
  • quote:

Orjinalden alıntı: playstation_5

seviyeli yorumlar için teşekkürler , şu an için orjinal kullanmak isteyenler çoğunlukta ilerde blueray ucuzladığı zaman bakalım ne yapacaksnız

mesele ucuz olmaması değil,banlanma durumu...
    online oyun+home+internet... bunlar gibi yeniliklerin orjinal devam etmeye değer şeyler olması
  • yalnız başlık bi acayip olmuş, adam 1 milyar verdiği makinayı sanki balozla parçalatacak gibi geldi bana
  • kırılma sonucunda online olursa kırılma ama olmassaki büyük bir ihtimal olmiyacak orjinal...
  • quote:

Orjinalden alıntı: power512

yalnız başlık bi acayip olmuş, adam 1 milyar verdiği makinayı sanki balozla parçalatacak gibi geldi bana

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.