Şimdi Ara

YENİ OYUNLAR ARTIK 1000 TL ÜSTÜNE ÇIKTI (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
1
Favori
10.751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
117 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dying light 469
  • highmetin kullanıcısına yanıt

Sorma hocam dualsenseyi bile okşayarak oynuyorum, korkuyorum bozulacak diye.

• Buraya başlık açmadan zahmet edip bi okusaydın. İki oyun alıyorsun, sonra yeni oyunlar 1000 TL üstüne çıkıyor diyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: nier

örnek verdim, aslında uğraşmayacağım ama sırf anlarsın diye yazıyorum. Gamepassta uplay ile birlikte gayet oynanabilir onlarca oyun oldu, sık sık ta yeniler geliyor. İlla yeni, çıkan aaa oyun olmasına gerek yok, şu an ps mağazasında 300-400 tl bandında satılan bir çok kalitelioyun gamepassta var. İlla yazdırarak uğrastıracaksın, ben gamepass a farcry6 ve dying light var onları orda mı oynayacağız dedim?.

Ps Now a bakabilirsiniz hocam. 3 kişi ortaklaşa alabilirsiniz.

• Hala da kapış kapış gidecek 50 bin adet sınırlı sayıda çıkarsınlar birkaç saatte bitmezse ben de bir şey bilmiyorum. Paranız yoksa suç sizde ülkede para kazanmak kolay lisedeki yiğenim bile coin takip ederek para biriktirmiş oyun konsolu, bisiklet falan aldı kendine

• ucuz gene

• Gayet ucuz

• tamam oyunlar pahalı ama başlık olmamış 2 oyun üzerinden hesaplanıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Exclusive.Gamer

Yeni çıkacak oyunların ne hale geleceğini göstermek için başlığı öyle yazdım ileri de tek oyunu bu fiyatlara gelince anlarsınız

zaten beklenen ve bilinen bir şey

• Far Cry 6 Standart Edition şuan 270 TL

Dying light 2 350 TL

Fiyatlar gayet uygun şuan.

Ucuz bile. 2 oyun hesaplarsan tabi kol gibi olur. 2 tane amiral oyun alıyorsun boru mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LAV-25 -- 31 Mayıs 2021; 10:37:23 >
  • horizon forbidden westi youtubeden mi izleyecem ben ya delirmelik resmen 10 sene sonra pcye gelir herhalde

• nasıl bir bakış açısı anlamak mümkün değil.  

oyunların bir yere çıktığı yok dolar yükseliyor.  

• Konsolda artık indirime girmesini bekleriz tüm dünya bitirdikten sonra kardeşlik yapıp anca alırız gibi 😎
  • Keşke 3 oyunun toplam fiyatını yazarak başlık açsaydınız, daha fazla “tıklanma” alırdınız. Belki de 4… Neden olmasın ? :)

5 mi ? Yok artık ! :)

Ülkede fahiş fiyata ulaşmış tek şey oyun piyasası gibi… Ulaşım, barınma, temel gıda hatta ve hatta sinema,tiyatro gibi kültürel aktiviteler… Ama olsun ülkemiz bu senenin ilk çeyreğinde ekonomisini %7 büyütmüş. Galiba bu büyümeyi ülkedeki 6-7 aile yaşıyor. Yapmayın dedik, etmeyin dedik ama gel gör ki bu ülkenin %40’ına bunu dinletemedik. Şimdi halk ekmek kuyrugundalar. Beter olsunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 17Scorpion -- 31 Mayıs 2021; 11:55:43 >
  • LAV-25 kullanıcısına yanıt
    Burası PlayStation grubu canım epic store fiyatlarını veremezsin önce hangi fiyata baktığına dikkat et
  • Bölgesel fiyatlandırma ile gayet güzel ucuza oyun satılabilirken bu tamamen bu kadar pahalıya satan Türkiye ofisinin suçudur.(açgözlülüğüdür)

Codemasters tüm F1 oyunlarını 60-90 TL arası satarken ne oldu da aynı oyunun yenisi EA'ya geçince 440TL oldu? Araya Aral kan emicisi girdi o yüzden.

• zack06 kullanıcısına yanıt

lan oglum biz naptik :D bence de mustahak bi millete ama olan gelecek nesle oluyor.

• Son zamanlarda severek oynadığım tek oyun apex legends, oyuncular kozmetik fiyatlarından şikayetçi 1 kostüme 10 20dolar verilir miymiş diye onlar da haklı sayılır ama 10 20 dolarlık kozmetiğin 10 20tl olduğunu hayal etmekten başka birşey yapamıyorum
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.