DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
AUTOKİNG'TE BOYASIZ GÖÇÜK DÜZELTME
215
Cevap
10
Favori
89.898
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> DH Garaj >> AUTOKİNG'TE BOYASIZ GÖÇÜK DÜZELTME
Sayfaya Git:
Sayfa: 1 2 3 4 sonraki >>>
Giriş
      4167 Mesaj
      11 Haziran 2007 13:55:10
      ben aracımın kaskosunu anadolu sigortadan yaptırdım bunun autokingle anlaşması varmış.kaskoyu delmeden yılda 4 defa yaptırabiliyormuşuz.bagaj kapağında iki tane küçük göçükler var bunu yaptırıyım mı güzel olur mu yoksa iyice berbat mı ederler?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efsanea_06 -- 12 Haziran 2007; 11:47:33 >

• Çavuş
      93 Mesaj
      11 Haziran 2007 17:03:59
      Benim Palio'nun sol arka stop yanı sanki biri yumruk vurmuş gibi göçmüştü. Size önerilen tarzda sistemle halledildi. Yalnız uygulanacak yüzeydeki boyanın orjinal fabrika çıkışlı olması gerekir. Öbür türlü uyguladıkları sistemde güç boyalı yüzeye fazla sarfedildiği için alt zemin macunlu ise tutunma fazla olmayacağı için vakum sisteminde boya alette kalır. Aklınızda olsun.

TÜRKİYE BİR BÜTÜNDÜR ASLA PARÇALANAMAZ.
    • Yarbay
      4167 Mesaj
      11 Haziran 2007 22:43:48
      aracımda hiç boya yok ama autoking iyice maffediyor diye duymuştumda ondan sormuştum

• Yarbay
      2385 Mesaj
      11 Haziran 2007 22:53:07
      autoking le ilgili şikayetler çoğaldı bu aralar. Hasarsızlık bozulmuyor diye adamlar baştan savma iş yapıyorlar sanki babalarının hayrına yapıyorlar bu işleri, üstüne üstlük aracın şurasını düzeltiriz ancak şurasını düzeltmek ücrete tabi şeklinde başlayan cümleleri varki insanı çileden çıkartıyorlar.

• Teğmen
      150 Mesaj
      12 Haziran 2007 01:29:10
      aLLah beLaLarını veRsin diyoRum baŞka biŞi deMiyOrum....giT geL duRduk yeRe 50ytL Lik beNzin yaKtım
      bi haLt oLmaz onLaRdan aRaLık ayıNda gittiM aĞustOs ayıNa raNdevu veRmeye kaLkıştıLaR deDim ne haLiniz vaRsa göRün ne Kadar şey söyLeseM azDır....

maydanoz
    • Yarbay
      5650 Mesaj
      12 Haziran 2007 14:18:55
      tam bir rezalet yaptıkları iş benim aracı bıraktım mahvedip geri verdiler tavsiye etmem

quote:

Orjinalden alıntı: pasa_canay

aLLah beLaLarını veRsin diyoRum baŞka biŞi deMiyOrum....giT geL duRduk yeRe 50ytL Lik beNzin yaKtım
      bi haLt oLmaz onLaRdan aRaLık ayıNda gittiM aĞustOs ayıNa raNdevu veRmeye kaLkıştıLaR deDim ne haLiniz vaRsa göRün ne Kadar şey söyLeseM azDır....

G.S
    • Binbaşı
      1130 Mesaj
      10 Temmuz 2007 14:29:06
      yaaa icime korku saldı

bende bugün randevu aldım autoking'den, dediginiz gibi musteri temsilcisi biraz ukela gibiydi ama
      gebe durumda oldugumdan dolayı fazlada yüklenmedim..

SonaX aynı işi yapıyormu ?

• Yarbay
      3923 Mesaj
      10 Temmuz 2007 17:00:29
      sonax göçük düzeltmiyor. Sadece yüzeysel çizikleri hallediyor

Keçi, bu sakalları boşuna ağartmadı.
    • Teğmen
      126 Mesaj
      10 Temmuz 2007 17:29:01
      ben de gittim. Sıradan bir işlem yapıyorlar. Küçük çiziksiz bir göçük için bildiğimiz kaporta boya yapmışlar. Boyayıda tuturamaışlar. Allah bilir dışarda bir usta yapmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mencetin -- 10 Temmuz 2007; 17:30:05 >

99 Corolla Terra-1,3 EFI
    • Binbaşı
      1130 Mesaj
      10 Temmuz 2007 18:11:10
      ben en güseli araçı servise götürem..

• Teğmen
      145 Mesaj
      11 Temmuz 2007 10:34:00
      Gerçekten rezil bir firma. O sitelerinde gösterdikleri resimlerdeki böyle göçüğü bile düzeltiriz demeleri yalan. O resimlerden çok daha küçük olan göçükleri bile buraya boya lazım burası olmaz buraya da boya lazım deyip işiin içinden çıkıyorlar. Tamamiyle yalan ve ciddiyetsiz bir firma uzak durun derim.

• Binbaşı
      1130 Mesaj
      11 Temmuz 2007 19:46:52
      Napsam bilemedim..

aracı önce AutoKing'e goturdum, randevu aldım
      sonra forumdan takip ettim, herkes şiddetle tavsiye etmio
      sonra servise gittim..servisde kapının komple boyanacagını ve kasko devreye girecegini söyledi

bu durumda pek hosuma gitmedi..

AutoKing'e gebe kaldım gibi bişey..

• Binbaşı
      1358 Mesaj
      17 Temmuz 2007 14:25:30
      bırak hiç Ellemesinler daha iyi ....

• Yarbay
      4167 Mesaj
      30 Temmuz 2007 13:13:56

quote:

Orjinalden alıntı: NitRoJeN

Napsam bilemedim..

aracı önce AutoKing'e goturdum, randevu aldım
      sonra forumdan takip ettim, herkes şiddetle tavsiye etmio
      sonra servise gittim..servisde kapının komple boyanacagını ve kasko devreye girecegini söyledi

bu durumda pek hosuma gitmedi..

AutoKing'e gebe kaldım gibi bişey..

ne zamana almıştın randevuyu gittiysen memnun kaldın mı?

• Yüzbaşı
      409 Mesaj
      06 Ağustos 2007 22:01:50
      cok kotu bi firma tavsiye etmem

constructors campıon renault
    • Binbaşı
      1130 Mesaj
      09 Ağustos 2007 12:58:30
      aynen bende oyle, yamyam gibiler..

autoking out..

• Binbaşı
      1344 Mesaj
      09 Ağustos 2007 13:52:31
      ya adamlar randevu için bile arabayı görmemiz gerekiyor diyorlar. Ankara için konuşursam eğer, bir ton yol gidiyorsunuz ve aldığınız el cevap ".../XX/200X tarihinde sabah 08:00`de gelin, ertesi günde alabilirsiniz (yok orda kalsaydı isterseniz)" bak hele sanki ameliyat randevusu veriyor, ertesi günde taburcu ediyor hasbam. mesai düşmanı bunlar

...:::CHEVROLET KULÜBÜ:::...

2006 Chevrolet Aveo HB. 1.4 SX 16 V
    • Yarbay
      3061 Mesaj
      09 Ağustos 2007 15:20:59
      Ya bendede ufak çizik var.Aradım önce gelin görelim sonra randevu verelim dediler.

Ben aracı mümkün değil orada bırakmam.Bendeki göçük değil veletler sokakta E harfi yazımışlar.Aynı gün içinde teslim alan oldumu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _ahmet_ -- 9 Ağustos 2007; 15:21:41 >
    • Binbaşı
      1344 Mesaj
      09 Ağustos 2007 16:32:47

quote:

Orjinalden alıntı: _ahmet_

Ya bendede ufak çizik var.Aradım önce gelin görelim sonra randevu verelim dediler.

Ben aracı mümkün değil orada bırakmam.Bendeki göçük değil veletler sokakta E harfi yazımışlar.Aynı gün içinde teslim alan oldumu.

bende bırakmadım zaten. aynı gün içinde de verdiklerini hiç duymadım vallahi. benimde tampona birisi sürtmüştü onu göstermek için gitmiştim. ama gereksiz bir yer olduğunu görünce serviste para pul vermeden rötuş yaptırdım. aslında dr.vinyl diye bir yer var.daha profesyonel ve ilgililer. Ankara`daki şubelerinden birisi evimin dibi ama oranında kaskolarla anlaşması yok diye biliyorum.

bkz: http://www.drvinyltr.com

...:::CHEVROLET KULÜBÜ:::...

2006 Chevrolet Aveo HB. 1.4 SX 16 V
    • Binbaşı
      1130 Mesaj
      09 Ağustos 2007 17:38:38
      yok autoking'in adını deiştirmek lazım

autorezalet

• Yarbay
      3061 Mesaj
      09 Ağustos 2007 17:54:55
      Demin tekrar aradım diyelim geldim 10 cm çizik var ne zamana randevu verirsiniz dedim.20 sinden önce olmaz dediler.

• Yarbay
      4167 Mesaj
      09 Ağustos 2007 18:46:25
      arkadaşlar benim megane nın bagajındaki göçüğü birazdan buraya eklerim bi sizden yaptırıyım mı yaptırmayım mı diye yorum alıyım

• Yarbay
      4167 Mesaj
      09 Ağustos 2007 19:03:10
      ekliyecektim ama resimde hiç belli olmuyor

• Binbaşı
      1558 Mesaj
      05 Eylül 2007 10:29:37
      geçen sene 2 işlem için gitmiştim ikiside yapıldı biri hafif çökük işlemiydi iyi yapmışlar yanlız hafif kalmış birde cam tamiri oda iyi olsu az bir yeri belli oluyor 100 üzerinden 80 falan eder hakkını yemeyelim yer antalya

• Emekli Yönetici
      10736 Mesaj
      07 Eylül 2007 15:37:27
      Ankaradakine gittim,göcük düzeltme için... Güzel yapmışlar bir problem yoktu ama ön kaputta boya lekesi vardı. Sanırım yandaki aracı boyarlarken benimkisine sıçramış. Neyseki boya tam kurumadan hemen pasta ile düzelttiler. Eğer farketmeseydim boya kurusaydı durum kötü olacaktı...

• Yüzbaşı
      553 Mesaj
      07 Eylül 2007 19:24:24
      gecen pazar benim arabama vurdular önden. vurma sonucu ön tamponda ve sağ çamurlukta ufak bi hasar meydana geldi servise verdik karşı tarafın kaskosu aracı autoking eyaptırdı ve bugün aldım aracı servisten ve tek kelimeyle süper oldu arac tampon ve çamurluk sıfır gibi oldu..Servis de değiştirseydiniz keşke dedim fakat eleman bana artık sigorta şirketleri değiştirmek yerine AutoKing gibi firmalara kaynaklı tamir ve doğrultma yaptırdıklarını söledi. Şahsen benim aracımda gayet güzel bi işcikil ile sorun halledilmiş...

ŞAH idim ŞAHBAZ oldum...
    • Binbaşı
      1130 Mesaj
      07 Eylül 2007 19:33:15
      şansın warmış handof

ben tırsdım ordan

• Yüzbaşı
      553 Mesaj
      07 Eylül 2007 19:57:10
      Ya simdi baska yerdeki autoking bayiilerini ve işciliklerini bilemem ama bizim burdakiler iyi iş çıkarmış yani

ŞAH idim ŞAHBAZ oldum...
    • Yarbay
      7134 Mesaj
      07 Eylül 2007 20:00:00

quote:

Orjinalden alıntı: handofdoom

Ya simdi baska yerdeki autoking bayiilerini ve işciliklerini bilemem ama bizim burdakiler iyi iş çıkarmış yani

sizin ora neresi?

• Yüzbaşı
      553 Mesaj
      07 Eylül 2007 20:22:17

quote:

Orjinalden alıntı: lokosit

Alıntıları Göster

sizin ora neresi?

bizim orası denizli kardeş

ŞAH idim ŞAHBAZ oldum...
    • Binbaşı
      1130 Mesaj
      08 Eylül 2007 11:22:56

ama turkiye capında iyi bir imajı yok autoking'in

• Yüzbaşı
      553 Mesaj
      08 Eylül 2007 16:40:19
      türkiye genelini bilemem fakat şu an benim aracımda görünen temiz ve iyi işcilik. Ama tabi bakalım ilerleyen günlerde tamir gören kısımlar daha net konuşabilmem için yardımcı olacak sonuçta iki gün oldu aracı teslim alalı bakalım belki sonradan bi arıza çıkar

ŞAH idim ŞAHBAZ oldum...
    • Yarbay
      4167 Mesaj
      09 Eylül 2007 15:24:09

quote:

Orjinalden alıntı: set

Ankaradakine gittim,göcük düzeltme için... Güzel yapmışlar bir problem yoktu ama ön kaputta boya lekesi vardı. Sanırım yandaki aracı boyarlarken benimkisine sıçramış. Neyseki boya tam kurumadan hemen pasta ile düzelttiler. Eğer farketmeseydim boya kurusaydı durum kötü olacaktı...

bende ankaradayım siz boyasız göçük düzeltme işlemi mi yaptırdınız?

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      09 Eylül 2007 15:58:44
      yaptırıpta şikayet etmeyen çok az kişi var iyi düşün

Dikkat : forum DH üye adayı...
    • Yüzbaşı
      265 Mesaj
      14 Eylül 2007 11:21:34
      Arkadaşlar peki DR. VINYL e giden oldumu özellikle Ankaradaki şubelerine işçilikleri nasıl bilgisi olan varmı???

"Size yasak edilen büyük günahlardan kaçınırsanız, kusurlarınızı örter ve sizi şerefli bir yere yerleştiririz." Nisa/31

İman etmek, görünmeyene inanmaktır. Mükafatı ise görünmeyeni görmektir.

Hiç kimse ölüm döşeğinde 'Keşke daha çok çalışsaydım' demez.
      Hayatınızın kıymetini bilin

• Yarbay
      2193 Mesaj
      14 Eylül 2007 20:22:33
      Ben valla çok memnun ayrıldım valla buradaki yorumlara çok şaşırıdım

*erm1122 *** Sıvı temaslı iphone satar , küfür eder.
      İade yapıcam der 6 ay bahane üretir.Sonunda kendini acındırır ve para vermez ...
      *DJSERKAN58 ... SAKIN ALIŞVERİŞ YAPMAYIN!
      *pehlivan2789 (MUSTi2789)... Satışı yapın sonra anlarsınız !
      *saruhan07 .... Sozune bile inanmayin ! Oyalar durur sizi .
      *carissma11 ... bozuk cihaz yolladi geri almadi haram ols !
      TEL : (536) 400 4444

**imessage,whatsapp mesaj atabilirsiniz**
      MAIL : sertac001986@hotmail.com
    • Teğmen
      111 Mesaj
      14 Eylül 2007 21:08:50
      ben yarın öveçlerdeki dr. vinyle gitmeyi düşünüyorum, çamurlukta çizik ve göcük var, yaptırırsam fotolarla rapor edim

• Yüzbaşı
      265 Mesaj
      17 Eylül 2007 13:10:02
      tamam kardeş senden haber bekliyorum

"Size yasak edilen büyük günahlardan kaçınırsanız, kusurlarınızı örter ve sizi şerefli bir yere yerleştiririz." Nisa/31

İman etmek, görünmeyene inanmaktır. Mükafatı ise görünmeyeni görmektir.

Hiç kimse ölüm döşeğinde 'Keşke daha çok çalışsaydım' demez.
      Hayatınızın kıymetini bilin

• Teğmen
      111 Mesaj
      17 Eylül 2007 18:05:09
      öveçlerdeki maalesef sadece boya koruma ve yıkama falan yapıyormuş, şaşmazdakine yönlendirdiler haftasonu gitmeye çalışacağım.

• Yarbay
      2336 Mesaj
      22 Eylül 2007 20:33:26
      başlık "autoking rezaletleri" olarak editlense daha doğru olur sanırım giden 10 kişiden 11 i memnun değil yaw

Haram beygire (turboya) gerek yok, atmosferik candır.
    • Yüzbaşı
      276 Mesaj
      18 Ekim 2007 02:30:44

quote:

Orjinalden alıntı: handofdoom

Alıntıları Göster

bizim orası denizli kardeş

bunu duyduğuma sevindim, manisada yaptırdım 2 kez, memnunum genel olarak ama son sefer işçilerin özensizliği canımı sıktı, arabanın içinde sigara içmişler küller döşeme de, elektrik tesisatındaki soruınu çözeyim derken bantları açmışlar öle bırakmışlar..

denizlide yaptırmayı düşünüyodum kalan 2 taneyi, başta yorumları okuyunca bi duraksadım, ta ki bu mesaja kadar, haftaya gidicem bakalım, bildiririm sizlere son durumu..

I see a line of cars and they’re all painted black
      With flowers and my love both never to come back
    • Yüzbaşı
      276 Mesaj
      23 Ekim 2007 17:59:05

quote:

Orjinalden alıntı: miskinn

Alıntıları Göster

bunu duyduğuma sevindim, manisada yaptırdım 2 kez, memnunum genel olarak ama son sefer işçilerin özensizliği canımı sıktı, arabanın içinde sigara içmişler küller döşeme de, elektrik tesisatındaki soruınu çözeyim derken bantları açmışlar öle bırakmışlar..

denizlide yaptırmayı düşünüyodum kalan 2 taneyi, başta yorumları okuyunca bi duraksadım, ta ki bu mesaja kadar, haftaya gidicem bakalım, bildiririm sizlere son durumu..

dün gittim, 13 kasıma randevu aldım, ilgileri çok güzeldi, hatta daha önce yaptırdığım yeri beğenmediler, biz böyle teslim etmezdik dediler..

14 kasımda sonucu yazarım..

• Yarbay
      2688 Mesaj
      12 Kasım 2007 01:23:04
      2-3 hafta once bende de bir gocuk vardi fazlasiyla birlikte bir sorun cikarmadan yaptilar cok guzel olmus arabada araa bi guzel yikanip temizlenmis oldu bu kadar tepki hangi sehirde yasanmis anlamadim

My Love its My Job
    • Emekli Yönetici
      4362 Mesaj
      12 Kasım 2007 01:32:38
      benimde arabama arkadna çarptılar servise götürdüm servis autokinge gönderice dedi tampon için 2 gün sonra servistne aldım arabamı gayet düzgün yapılmıştı tamponum sıfır gibi

C4 1.6 e-Hdi Comfort Plus 112BG
    • Yüzbaşı
      276 Mesaj
      14 Kasım 2007 18:43:01
      arkadaşlar 2 saat önce teslim aldım arabamı, harika iş çıkarmışlar, hatta daha önce manisa autoking de yaptırdığım sis farının altındaki kopuğu beğenmeyip tekrar yaptılar, daha önceki servisin yapamayız dedikleri tüm göçükleri de düzelttiler..

denizliyi öven arkadaşa teşekkürlerimi sunuyor ve herkese tavsiye ediyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi miskinn -- 14 Kasım 2007; 18:44:08 >

• Yarbay
      2142 Mesaj
      30 Aralık 2007 23:24:24
      şubeden şubeye fark ediyor. Ben memnun kaldım.

• Emekli Yönetici
      10736 Mesaj
      01 Ocak 2008 16:19:36

quote:

Orjinalden alıntı: efsanea_06

Alıntıları Göster

bende ankaradayım siz boyasız göçük düzeltme işlemi mi yaptırdınız?

Hayır boyalı göcük düzeltme işi yaptılar. Boya kalkmıştı,mecburen boyadılar...

• Yüzbaşı
      814 Mesaj
      02 Ocak 2008 22:43:59
      ARKADASLAR IZMIRDE AUTO KING TAM BIR REZALET ON GOGUSLUMDE CIZIK VARDI YIKARKEN KEDILER CIKMISTI ARABAMI ÇIZMİŞLERDI VALLAHA BERBET BIR IŞÇİLİK DERIM BIRDE ARKADASLAR ARACIMIN CAMINI ÇİZİK IÇINDE BIRAKMISLAR ON CAMINI TAVSIYE ETMEM BERBAAT ISÇİLİK VAR

2011 LAGUNA 2.0 D.C.İ EXECTUVE SL INCİ BEYAZI
    • Yarbay
      2142 Mesaj
      02 Ocak 2008 23:27:47
      Cumartesi günü götürcem arabayı marşbiyel boyama ve bir kaç ufak yer için. Sonucu yazarım burda...

• Yarbay
      2064 Mesaj
      06 Ocak 2008 02:50:32
      Arkadaşlar benim arabada, biri derin diğeri ise hafif iki çizik var.Aracım Ak sigortadan kaskolu.Ak sigortanın da AUTO KING le anltlaşması var.BU iki çiziği hasarsızlığı bozmadan halledebilirlermi sizce.Yada hallerlerse illa boyamı lazım (özellikle arka kapıya)

EDİT: Hatalı bilgi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi red_power -- 9 Ocak 2008; 21:19:24 >

Atatürk Yolunda Yürüyen Bir Eğitimci
    • Yarbay
      2142 Mesaj
      06 Ocak 2008 18:12:08

Ziebartla da anlaşması olduğunu bilmiyordum yalnızca auto kingle var biliyordum.Ziebartla olan anlaşma neleri kapsıyor?

quote:

Orjinalden alıntı: red_power

Arkadaşlar benim arabada, biri derin diğeri ise hafif iki çizik var.Aracım Ak sigortadan kaskolu.Ak sigortanın da ziebart la anltlaşması var.BU iki çiziği hasarsızlığı bozmadan halledebilirlermi sizce.Yada hallerlerse illa boyamı lazım (özellikle arka kapıya)

• Yüzbaşı
      265 Mesaj
      08 Ocak 2008 23:33:54
      onu bunu bilmem aracımda 3 yer var idi sanayide boyacıdan fiyat aldım 200 ytl dedi bide tanıtık..gittim autoking e kasko delinmeden birde 2 tane iç döşemede sigara yanıgı vardı beş kuruş vermeden 1.5 günde yapıldı gayet güzel 200-300 ytl cebimde kaldı...

2005 scenic exception 1.6 16v
    • Yarbay
      2064 Mesaj
      09 Ocak 2008 21:18:46
      Bir yanlışı hemen düzeltiyim.Sigortam AUTO KING ile anlaşmalıymış.Ziebart nerden çıktı bende bilmiyorum

• Yarbay
      2142 Mesaj
      09 Ocak 2008 21:24:22
      hah şimdi oldu
      quote:

Bir yanlışı hemen düzeltiyim.Sigortam AUTO KING ile anlaşmalıymış.Ziebart nerden çıktı bende bilmiyorum

• Yarbay
      2064 Mesaj
      10 Ocak 2008 19:21:11

quote:

Orjinalden alıntı: sofokles2000

hah şimdi oldu

Alıntıları Göster

Bu arada dün autokingin sayfasını inceledim benim arka kapıdaki derin çiziğin aynısını yok etmiş adamlar.Arar tailde direk izmire gidip yaptırıcam.
      Bu arada benim şöför koltupundada 2-3 cm lik bir yırtık var bunuda kaskodan hallediyorlarmış galiab

• Yarbay
      2142 Mesaj
      10 Ocak 2008 23:47:24
      Bence bi baktırtın belki mini onarıma giriyordur ve kaskonuzu bozmanıza gerek kalmaz...

quote:

Alıntıları Göster

Bu arada dün autokingin sayfasını inceledim benim arka kapıdaki derin çiziğin aynısını yok etmiş adamlar.Arar tailde direk izmire gidip yaptırıcam.
      Bu arada benim şöför koltupundada 2-3 cm lik bir yırtık var bunuda kaskodan hallediyorlarmış galiab

• Çavuş
      58 Mesaj
      18 Mart 2008 15:44:50
      ya arkadaşlar benim de aracın sol kapısında ufak göçükler var 2 tane de çizik, auto king den beleş yaptırayım diyordum ama gözüm korktu şimdi.

Ankara Autoking e aracını götüren varmı? orası nası ?

• Binbaşı
      1234 Mesaj
      18 Mart 2008 19:33:18
      Hocam ctesi günü randevu almaya gittim şaşmaz autokinge,
      pazartesiye randevu verdiler, bir gün sonra yani bugün aldım aracımı. Çizikler vardı boyanacak, gayet güzel halletmişler. Üstelik iç dış yıkamışlar tertemiz teslim ettiler. Memnuniyet anketi filanda yapıyorlar. Şikayetlerden dolayı tırstılar sanırım sonucta ben memnun kaldım

• Çavuş
      61 Mesaj
      19 Mart 2008 13:26:44
      arkadaşlar istanbuldaki oto kingler hakkında bilgisi olan var mı? özellikle maslaktaki..teşekkürler.

2006 OPEL Corsa 1.2 16V Twinport Essentia
    • Er
      9 Mesaj
      19 Mart 2008 17:10:59
      arkadaşlar benim araçta otomatik yıkama makinasından dolayı bagaj kapağının yanında bir göçük oluştu.balıkesir autokinge gittim,aracı gösterdim ama katalogta yazan boyasız göçüktamiri gibi yapamayacaklarını ancak vakumla düzeltip boyada kalkacağı için o bölgeyi boyamak gerektiğini söylediler bende o zaman kalsın dedim.bu ve buna benzer durumlarla giderseniz muhakkak arabanızın yanından ayrılmayın işlerine gelen kolay yolu yapıp deniyorlar en azından göçüğün düzeltilmesini görün...

Sayfa: [1] 2 3 4   sonraki >     >>
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> DH Garaj >> AUTOKİNG'TE BOYASIZ GÖÇÜK DÜZELTME
Sayfaya Git:
Sayfa:
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.