Şimdi Ara

AUTOKİNG'TE BOYASIZ GÖÇÜK DÜZELTME (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
217
Cevap
9
Favori
105.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Autoking ile ilgili çok olumsuz yorum var ama şirketimize ait 2006 Accord Geçen yıl Ankara'daki dolu yağışına yakalandı ve 153 adet göçük Auto king ostim şubesinde tespit edilip Generali sigorta hasarsızlık bozulmadan boyasız yapıldı 2 gün sürdü
  • quote:

Orijinalden alıntı: IORI

Autoking ile ilgili çok olumsuz yorum var ama şirketimize ait 2006 Accord Geçen yıl Ankara'daki dolu yağışına yakalandı ve 153 adet göçük Auto king ostim şubesinde tespit edilip Generali sigorta hasarsızlık bozulmadan boyasız yapıldı 2 gün sürdü

yorumsuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeMoNoMaNi

quote:

Autoking ile ilgili çok olumsuz yorum var ama şirketimize ait 2006 Accord Geçen yıl Ankara'daki dolu yağışına yakalandı ve 153 adet göçük Auto king ostim şubesinde tespit edilip Generali sigorta hasarsızlık bozulmadan boyasız yapıldı 2 gün sürdü

yorumsuz

Sebep?
  • quote:

quote:

quote:

yorumsuz

Sebep?

Panpacım çok adam gönderdik daha memnun olan çıkımadı göçüğü hiç iz bırakmadan silme gibi bir teknoloji daha gelişmedi muhtemelen izleri vardır ki gönderdiğimiz araçlarda vardı bu yüzden yorumsuz dedim

• quote:

quote:

quote:

quote:

yorumsuz

Sebep?

Panpacım çok adam gönderdik daha memnun olan çıkımadı göçüğü hiç iz bırakmadan silme gibi bir teknoloji daha gelişmedi muhtemelen izleri vardır ki gönderdiğimiz araçlarda vardı bu yüzden yorumsuz dedim

Yolun ivedik osb tarafına düşerse gel araca bak derim anlıyacak mısın, o da tatmin etmezse faturasını tutanağını göstereyim, boya cihazınız varsa da buyrun getirin heryerini ölçün, yanlış anlaşılmasın autoking i savunmuyorum ama bizim aracı harbiden çok güzel eski haline getirdi, 10-20 değil 153 göçükten bahsediyorum ve 2 günde teslim aldım, yapılırken ve tavan döşemesi sökülü halde de aracı görme şansım oldu

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

yorumsuz

Sebep?

Yolun ivedik osb tarafına düşerse gel araca bak derim anlıyacak mısın, o da tatmin etmezse faturasını tutanağını göstereyim, boya cihazınız varsa da buyrun getirin heryerini ölçün, yanlış anlaşılmasın autoking i savunmuyorum ama bizim aracı harbiden çok güzel eski haline getirdi, 10-20 değil 153 göçükten bahsediyorum ve 2 günde teslim aldım, yapılırken ve tavan döşemesi sökülü halde de aracı görme şansım oldu

orası neresi

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

yorumsuz

Sebep?

orası neresi

panpa orası ankaraymış ben istanbulda ikamet ediyorum ama bir kaç resimini çekersen bizide bilgilendirmiş olursun seviniriz

• Yarın resimleri eklerim ama dolu vurmuş haline ait resimler yok sadece autoking teklifi var ve faturası var
  • quote:

Yarın resimleri eklerim ama dolu vurmuş haline ait resimler yok sadece autoking teklifi var ve faturası var

aracın resimleri yeterli dostum
  • quote:

Yarın resimleri eklerim ama dolu vurmuş haline ait resimler yok sadece autoking teklifi var ve faturası var

ağustos bitti daha resimler gelecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atmosphere

quote:

ağustos bitti daha resimler gelecek

işlerin yoğunluğundan onu yapamadım
  • Benim Dubai Sigorta da Auto King ile anlaşmalı. 1 hafta önce kasko yeniledim. Sözleşmeyi elime alınca farkettim böyle bir hakkımızın olduğunu. Keşke daha önceden haberimiz olsaydı..

Ben de haftaya götürmeyi düşünüyorum.

Bir tane kapıda, bir tane da kaputta nohut tanesi büyüklüğünde göçük var.

Yaptıran arkadaşlardan yorum bekliyorum. Boyasız göçük düzeltme hakkında kafamda soru işaretleri var..
  • autoking de arkadaşım var ihdiyacı olana yardımcı olabilceğini düşünüyorum .izmir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JBL cii

autoking de arkadaşım var ihdiyacı olana yardımcı olabilceğini düşünüyorum .izmir.

merhaba JBL cii.bayramın ikinci günü kamyonet aracımın sol aynasına çarptı ve ayna kırıldı. aynanın kapartoyı tutan yerinde de hafif bir göçük oluştu.ayna karşı tarafın sigortasından yarın değişecek .servis bir elin yarısı kadar olan göçük için komle kapı boyanacak dedi. ben kaportaya işlem yaptırmak istemedim.çünkü boyada bi hasar yok sadece küçük bir göçük.aracımın aynası takıldıktan sonra izmir e gelip o göçüğü düzelttirmek istiyorum.bu konuda yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum.

AUTOKİNG'TE BOYASIZ GÖÇÜK DÜZELTME

AUTOKİNG'TE BOYASIZ GÖÇÜK DÜZELTME

• çok geçmiş olsun ..tabi olur pm numaranızı atın arkadaşımla görüşüym size yardımcı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JBL cii -- 7 Eylül 2011; 0:38:21 >
  • manisa auto king ile her hangi bir macera yaşayan arkadaş var mı acaba ? bu cumaya çizik ve ön sağ çamurluktaki yamukluk için randevu aldım. oraya gittiğimde nelere dikkat etmeliyim ?
  • gebze autoking arkadaşın araç rengini tutturamamış..bariz belli oluyor...adamlar "abi bir ara vaktin olduğunda uğra düzeltelim" demiş bu kadar mallık olmaz ya..
  • randevu alıp manisa auto king'e gittim tampondaki bir çizik ve çamurluktaki hafif yamulma için 4 hakkımı da kullanmış olacağımı ve bunun da yetmeyip üste para vermem gerektiğini söylediler. ben de para verip size yaptıracağıma serviste yaptırırım deyip uzaklaştım oradan. sanırım bir dahada uğramam.
    kafama takılan bir şey var; kasko yaptırırken auto king hasarsızlık sigortası istemiyorum, fiyattan düşün desek bir faydası olur mu acaba ?
  • maslak ve kartaldan memnun herhalde herkes genelde. avrupada olmama ragmen ikitelli'yi eledim birkaç olumsuzluktan dolayı.
    Aracıma da nazar değdi 3 aydır kuş pisliği bile yokken 2 haftada 3 küçük kaza yaptı, son yapılan bayağı kötü,
    iki kapının birleştiği yerde göçük ve boya atması var baya
    adamlar yapabilse bari, önümüz kış pas riski de var
  • quote:

Orijinalden alıntı: archaeologist

randevu alıp manisa auto king'e gittim tampondaki bir çizik ve çamurluktaki hafif yamulma için 4 hakkımı da kullanmış olacağımı ve bunun da yetmeyip üste para vermem gerektiğini söylediler. ben de para verip size yaptıracağıma serviste yaptırırım deyip uzaklaştım oradan. sanırım bir dahada uğramam.
    kafama takılan bir şey var; kasko yaptırırken auto king hasarsızlık sigortası istemiyorum, fiyattan düşün desek bir faydası olur mu acaba ?

Pek sanmam...
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.