Şimdi Ara

Çocukluğu atari salonlarında geçmiş varmı bir futbol oyunu vardıda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar sizlerden benim gibi çocuklugu atari salonlarında geçmiş varmı. Ben 92 97 arası ateride yatıp kalkardım.Tahminen 1000 adet sahte jeton yapmışlıgımda vardır.Aşırı derecede bağımlılık yapmıştı o zamanlar.Ne günlerdi

bir tane futbol oyunu vardı. Gol attıktan sonra oyuna başladıgında ekrana bir tane enerji çubuğu gelirdi ve dolmaya başlardı. eğer topu kaybetmeden dolarsa süper şut çekiyordun. Bu oyunun adını bilen varmı

• Valla bende atari salonun da yatıp kalkanlardanım hatta hep hayalini kurmuşumdur. Jeton paralarını biriktirip bi tane eve alsam mı diye : D Oyunu çok iyi biliyorum ama adını unuutum..

Stret fighter Smurai shadows Hagar ne günlerdi bea
  • tsubasa?

3 ay aralıksız oynamıştım 10 yaşında falandım galiba bütün yaz bunu oynadım tv başından kaldıramadılar(tabi atari benimkisi, tv ye bağlananından)
  • Bende hep King Of Fighters,Street Fighter,Metal Slug felan oynardım
  • quote:

Orjinalden alıntı: jelib10

Valla bende atari salonun da yatıp kalkanlardanım hatta hep hayalini kurmuşumdur. Jeton paralarını biriktirip bi tane eve alsam mı diye : D Oyunu çok iyi biliyorum ama adını unuutum..

Sorma ya tek bir jeton parası oldugunda bile yarım saatlik yol yürürdüm

Biri hatırlasa oyunun adını iyi olacak
  • quote:

Orjinalden alıntı: ApAtHe89

tsubasa?

3 ay aralıksız oynamıştım 10 yaşında falandım galiba bütün yaz bunu oynadım tv başından kaldıramadılar(tabi atari benimkisi, tv ye bağlananından)

yok tsubasa değil oyunda milli takımlar vardı oyunun başında galiba yazı tura atışıda vardı
    ve en klasik gol şekli orta açıp kafa vurmaktı
  • quote:

Orjinalden alıntı: mekir

quote:

Valla bende atari salonun da yatıp kalkanlardanım hatta hep hayalini kurmuşumdur. Jeton paralarını biriktirip bi tane eve alsam mı diye : D Oyunu çok iyi biliyorum ama adını unuutum..

Sorma ya tek bir jeton parası oldugunda bile yarım saatlik yol yürürdüm

Biri hatırlasa oyunun adını iyi olacak

Valla bizim market vardı eskiden biraz çalışır para kazanırdım birazda kazandığım paranın yanına kardeşlerinden koyardım : d ondan sonra doğru şaban abinin oraya

Şaban abiyi ben zengin ettim bea

• metal slug ın bağımlısıyım...zamanında bizde giderdik tekken daha yeni çokmıştı o zamanlar hey gidi günler be şimdi hepsini pst de oynuyoruz...bide polisli bi oyun çıkmıştı ....

he bide meşhur mustafa vardı dinazorlu oyun..

tabi bide bizim ismini karı soymaca olarak koyduğumuz bi oyun vardı sanırım hepiniz ne olduğunu anladınız...arkadaki resimi açmaya çalıştığınız oyun hani

ne günlerdi be hey gidi hey şimdi yine nostalji oldum bak...biz ortaokulu bitirince müdürün değil atari salonunun sahibinin elini öpmeye gitmiştik adamla resimlerimiz bile var hatta adam 60 yaşına geldi hala o dükkanın başında duruyo Allah uzun ömür versin ..

• super goal vardı dsahay ayıldırım düşerdi birde kick off vardı...

way be o zaman 25 kuruş 250bintl çaldırmıştım ataricide eve gelince 1 tepsi baklava aldık demiştim demekki bayağı bir para kaptırmışım yaw...
  • Seibu Cup oyunu büyük ihtimalle...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Laz

Seibu Cup oyunu büyük ihtimalle...

bi bakayım
  • "super sidekick" serilerinden bahsediyorsun heralde Şu oyun mu?

• quote:

Orjinalden alıntı: gecomert

metal slug ın bağımlısıyım...zamanında bizde giderdik tekken daha yeni çokmıştı o zamanlar hey gidi günler be şimdi hepsini pst de oynuyoruz...bide polisli bi oyun çıkmıştı ....

tabi bide bizim ismini karı soymaca olarak koyduğumuz bi oyun vardı sanırım hepiniz ne olduğunu anladınız...arkadaki resimi açmaya çalıştığınız oyun hani

ne günlerdi be hey gidi hey şimdi yine nostalji oldum bak...biz ortaokulu bitirince müdürün değil atari salonunun sahibinin elini öpmeye gitmiştik adamla resimlerimiz bile var hatta adam 60 yaşına geldi hala o dükkanın başında duruyo Allah uzun ömür versin ..

Evet az mı karı soyduk hatta hiç unutmam karının memikleri görecem die elimde avucumda ne akdar para varsa harcamıştım : D

Sonuç: Sadece memikleri gördük o kadar

Dipnot: PArayı biriktirsek aksarayda yirdik : D

• en güzelide mustafa idi....
  • quote:

Orjinalden alıntı: JaSoN VooRheeS

"super sidekick" serilerinden bahsediyorsun heralde Şu oyun mu?

yok hacı bunu biliyom bu değil

• evet kardeş bu çok sağol
    quote:

http://emustatus.rainemu.com/games/scupsoccer.htm
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: gecomert

metal slug ın bağımlısıyım...zamanında bizde giderdik tekken daha yeni çokmıştı o zamanlar hey gidi günler be şimdi hepsini pst de oynuyoruz...bide polisli bi oyun çıkmıştı ....

Evet az mı karı soyduk hatta hiç unutmam karının memikleri görecem die elimde avucumda ne akdar para varsa harcamıştım : D

Sonuç: Sadece memikleri gördük o kadar

Dipnot: PArayı biriktirsek aksarayda yirdik : D

• sensible soccer?
  • quote:

Orjinalden alıntı: mekir

evet kardeş bu çok sağol
    quote:

http://emustatus.rainemu.com/games/scupsoccer.htm

Sen de sağol...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.