Şimdi Ara

Acer Swift 4300U 8GB 128GB 14' FHD IPS 4579 TL HB

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
3
Favori
4.797
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ram yükseltilemiyor maalesef. Madem yükselmiyor, 16gb versiyonunu da çıkarın

• yenfiz kullanıcısına yanıt

Bu cihaz hbdeki cihazin yanında çok çok yetersiz bir cihaz. Konudaki cihaz en az iki kat daha performanslıdir. Garanti konusuna girmiyorum bile her türlü konudaki cihazı almak çok daha mantıklı

• quote:

Orijinalden alıntı: mcabar

14" ryzen serisi bakanlar 4500u 512gb hp modeli teknosada satılıyor. Fiyatı 5600 tl civarı. İnternet satışında göremedim ama mağazalardan stok sorabilirsiniz. Kapalı kutusu vardır. Üzerinde 8gb ram var ama arttırılabilir olduğu söyleniyor. İnce hafif iş bilgisayarı olarak tercih edilebilir.
    Modeli şu:
    https://support.hp.com/th-en/document/c07058000

Ekranı 1366 768 220 nits yani çöp.

• 14" ryzen serisi bakanlar 4500u 512gb hp modeli teknosada satılıyor. Fiyatı 5600 tl civarı. İnternet satışında göremedim ama mağazalardan stok sorabilirsiniz. Kapalı kutusu vardır. Üzerinde 8gb ram var ama arttırılabilir olduğu söyleniyor. İnce hafif iş bilgisayarı olarak tercih edilebilir.
    Modeli şu:
    https://support.hp.com/th-en/document/c07058000
  • yasincalis kullanıcısına yanıt

Ben olsam konudaki cihazı alırım. +4GB Ram 4 çekirdek işlemci (i3 2 çekirdek) metal kasa 1.2kg ağırlık daha alınası diye düşünüyorum.

• Kutu içerisinden hızlı şarj cihazı çıkıyor mu ya da cihaz 65 watt hızlı şarj destekliyor mu type c üzerinden?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dış kapının iç mandalı

Kutu içerisinden hızlı şarj cihazı çıkıyor mu ya da cihaz 65 watt hızlı şarj destekliyor mu type c üzerinden?

Cıkmıyor.65 w type c den şarj oluyor.

Bende bu cihazın 4500u olan modeli var gerçekten çok stabil bir pc.Fan normal kullanımda hiç çalışmıyor.

Ekranı fotoğraf video düzenleme ile uğraşmayanlar için çok çok yeterli.Hafiflik felan zaten defter gibi at çantaya götür her yere.

• Geçen yaz Acer Aspire A315-42-R5Y3 aldık Hepsiburada'dan.

Aldığımız iki cihazın da ekran kasası kırıldı, menteşe dışarı çıktı. Bakın esnedi, gevşedi, yamuldu falan demiyorum. Ekranı açarken resmen menteşe kasadan koptu. Ekrnaı kapatıp açmak imkansız. Servise gönderiyorsunuz, yurtdışından parça sipariş ediyorlar. 2 hafta serviste yatıyor laptoplar.

Neyse ki kullanıcı hatası diye çamura yatmıyorlar, tamir ediyorlar. Lakin artık ülkemize gelen ürünlerin Lada Samara kalitesinde olduğunu bilin. Bir çoğumuz için çok büyük paraları ödüyoruz ama markaların ancak en kalitesiz ürünlerini alabiliyoruz.

• 256 gb versiyonuda 4700 tl: ACER Swift 3 Sf314-42 R3-4300u 8gb 256ssd 14"freedos Nx.hseey.003 Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Bir dönem 4199 dan baya alan oldu. Kullanıcı deneyimi ne durumda acaba. Fiyatına göre gayet premium şık duran bir cihaz havası var. Bende dönem dönem niyetlendim bir türlü alamadım da vazgeçemedim de.

• quote:

Orijinalden alıntı: pckobat_78

256 gb versiyonuda 4700 tl: ACER Swift 3 Sf314-42 R3-4300u 8gb 256ssd 14"freedos Nx.hseey.003 Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Bir dönem 4199 dan baya alan oldu. Kullanıcı deneyimi ne durumda acaba. Fiyatına göre gayet premium şık duran bir cihaz havası var. Bende dönem dönem niyetlendim bir türlü alamadım da vazgeçemedim de.

Aileme almıştım bu fiyattan . İnanılmaz memnunlar , bende gittikçe kurcalıyorum cidden bu fiyata çok iyi bir pc. Özellikle ekran kalitesi çok iyi ve pili çok uzun süre idare ediyor.

• pckobat_78 kullanıcısına yanıt

Evet ama birisi ne idüğü belirsiz satıcı, diğeri ise HEPSİBURADA kendisi satıcı. HB olanı alacağım galiba.

• Pili ne kadar dayanıyor arkadaşlar?

• Kamarası HD mi?
  • Bende alıcam galiba tekrar eski fiyata verirler mi diye yavaş alıyorum. Teknosa'da Swift 1 incelemiştim özellik olarak buna göre çok zayıf ama ekran o cihazda bile çok canlı kaliteli gelmişti. Hp Rebak 15.6 ile bu arasında gidip geliyordum ama bu daha güzel bir tercih olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wampire^^

Evet ama birisi ne idüğü belirsiz satıcı, diğeri ise HEPSİBURADA kendisi satıcı. HB olanı alacağım galiba.

Dikkatimi çekti fiyat olarak ne idüğü belirsizde demeyelim o kadar dandik bir mağaza değil sürekli görüyorum ilanlarını. N11'de falanda baya satışları var. İade vs durumlarında Hepsiburada kadar rahat olur mu? Biraz heyecan aramak olabilir :)

• quote:

Orijinalden alıntı: pckobat_78

Bende alıcam galiba tekrar eski fiyata verirler mi diye yavaş alıyorum. Teknosa'da Swift 1 incelemiştim özellik olarak buna göre çok zayıf ama ekran o cihazda bile çok canlı kaliteli gelmişti. Hp Rebak 15.6 ile bu arasında gidip geliyordum ama bu daha güzel bir tercih olacak.

Hocam hpnin o modeli tn panel sanırım ,bu ips . Cidden çok fark ediyor ,direk tercih nedeni.

Pil süresi webde takılma ,youtube gibi işlemlerde 8 saati buluyor .Oyun denemedim hiç.

• duncan21 D kullanıcısına yanıt

Anladım hocam bende bu cihaza yönelicem. TN panel daha cansız anladığım kadarıyla. Fiyat takibine devam :)

• pckobat_78 kullanıcısına yanıt

Tn panel alınmaz. bu cihaz hem ips hem de metal kasasıyla çok daha iyi bir cihaz

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.