Şimdi Ara

MS sıkıntısı çeken arkadaşlar deneyin 15 gün trial. (20$ satın alma fiyatı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ülkemizin yetiştirdiği en klaiteli program yazıcısı tarafından yazılmış Online Oyun oynayan herkezin ihtiyacı olan bir program.

LİNK

MS sıkıntısı çeken arkadaşlar deneyin 15 gün trial. (20$ satın alma fiyatı)

1. Adım resimde 1 ile gosterdiğim kutudan bağlantınızı seçin, ayarları optimize eti tıklayn. (2 nolu kutu) makineye restart atıcak
    2. adım Resimde 3 ile gösterdiğim yerden bağlantım gerçekten hızlı..... seçeneğini seçin , ayarları optimize edin gene restart atıcak
    3. adım resimde 5 ile gosterdiğim yerdeki 3 kutuyu da işaretleyin ve gene optimize edin gene res atıcak.
    4. adım WoW u açın MS değerlerinizin düştüğünü göreceksiniz. Denedim ve 15 gunun sonunda satın almayı planlıyorum.

NOT: link de ****** görünüyo ***** yalın yerine r-a-p-i-d-s-h-a-r-e (- ler yok)

• tşkler işe yararsa bende satın alabilirim.saol
  • Teşekkürler bende bir deneyeyim. Her gün kahrolmaktansa 20 dolar vermek daha mantıklı.
  • Ben denedim, ama pek farketmedi.
  • triali varmı bunun?
  • bende bı denıyım bakalım ıse yarıcakmı ama sanmyorum acıkcası
  • ya TT yüzünden lagdan kurtulcağımızı düşünüp şu programa 20$ vermek bnce hata bunun yerine 20$ bi havuzda toplanıp TT'ye dava açılsa daha ii olur
  • Hiçbirşey farketmedi bende..
  • denemedim daha en kısa zamanda deneyecegim ama ne kadar farkeder ve bu fark için 20dolar ödenir mi ? şüpheliyim
  • Bu TT (türk yazması beni gıcık ediyor) ye ucun değiyorsa bilinki lag porblemini 20 dolar değil 1000 dolar versen düzelmez.

düzeltebilen varsa düzeltsin benden ona 100 dolar hadi bakalım.
  • Çözene benden 500$.. Gaza getirelim belki biri çözer sanşa fln
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.