Şimdi Ara

video'yu 90 derece (yan) çevirme!!!...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
73.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar elimde mov uzantılı videolar var,
    bunları nasıl 90 derece (yani yan) çevirebilirim,
    video'yu divx, mpeg falan yapabiliyorum,
    yani uzantısı önemli değil bana videoyu yan çevirecek bi program ismi lazım,
    virtualdub'da denedim ama videoyu açamadı mpeg,divx,xvid yaptım yine de hep hata verdi,
    eğer varsa bildiğiniz bi program lütfen söyleyin,
    şimdiden teşekkürler.

• moviemaker işini görür video efektlerinde 90 derece çevir mevcut olması lazım
  • quote:

Orjinalden alıntı: seventyseven

moviemaker işini görür video efektlerinde 90 derece çevir mevcut olması lazım

hmm sağol bi deneyelim bakalım.
  • quote:

moviemaker işini görür video efektlerinde 90 derece çevir mevcut olması lazım

hocam denedim, söylediğin gibi 90 derece çevirebiliyor,
    ama hem uzun sürüyor hem de kaliteyi biraz düşürüyor,
    başka bildiğiniz bi program var mı?
    eğer yoksa mecbur idare edeceğiz bununla.
    bu arada tekrar sağol.
  • yanlız virtual dup açamadıydsa movıemaker ında açacagını sanmıyorum sen o zaman onun formatını tekrar destekledigi bir formata çevireceksin başka çaren yok yada ben bilmiyorum

edit // yazarken cevap gelmiş hımm şuan elimde video olmadıgı için birşey diyemiyecegim açıkçası hiç video al dan yapmadım , ama video yakaladan kayıt ayar seçenekleri vardı belki diyecegim oöule bir ayar mevcuttur biraz incele /ama çevirirken kayıp olması bence normal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seventyseven -- 8 Haziran 2007; 22:53:49 >
  • quote:

yanlız virtual dup açamadıydsa movıemaker ında açacagını sanmıyorum sen o zaman onun formatını tekrar destekledigi bir formata çevireceksin başka çaren yok yada ben bilmiyorum

açtı hocam moviemaker, yaptım onunla,
    ama dediğim gibi moviemaker'ın videoyu açması, sonra tekrar kaydetmesi falan uzun sürüyor,
    hiç değilse kaliteyi bozmasaydı beklemeye razıydım.
  • quote:

yanlız virtual dup açamadıydsa movıemaker ında açacagını sanmıyorum sen o zaman onun formatını tekrar destekledigi bir formata çevireceksin başka çaren yok yada ben bilmiyorum

edit // yazarken cevap gelmiş hımm şuan elimde video olmadıgı için birşey diyemiyecegim açıkçası hiç video al dan yapmadım , ama video yakaladan kayıt ayar seçenekleri vardı belki diyecegim oöule bir ayar mevcuttur biraz incele /ama çevirirken kayıp olması bence normal

bakalım farklı kalitelerde kaydetmeyi deniyorum,
    en kalitelisi hangisi olursa onla yaparız artık hepsini.

• ayar mevcut ise sorun yok kendi standart ayarı kayıp verdiriyor o ayarı bulmuştum ama önemli birkaç videokasete çoktan yazık olmuştu
  • hacım on board kayıt yaptım karting te vizör yan kalmış :) benimde çevirmem lazım şimdi de videonun ne formatını değiştirebildim ne movie maker kabul etti netcez
  • Teşekkürler işime yaradı.
  • googledan free flip and rotate video yazın bulun 'indirin kurun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YasiN®

googledan free flip and rotate video yazın bulun 'indirin kurun.

eyw kardesim saol işime çok yaradı :))
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.