Şimdi Ara

Hiç arkadaşın olmaması daha çok avantaj mıdır dezavantavaj mıdır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
1.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dezavantaj tabi, kendinizi kandirmayin. Hic arkadasi olmayan insan normal degildir kardesim ezikligi vs gectim psikoljik bir rahatsizliktir.

• dsaewq d kullanıcısına yanıt
    D dsaewq demiş ki;
    Mesajı Yerinde Gör
    quote:

Orijinalden alıntı: dsaewq

Dezavantaj. Yapilan çalışmalara göre yalnız olan insanlar daha mutsuz, daha erken yaşta sağlık sorunları yaşıyor ve daha erken ölüyor

Bunu ogrendigim iyi oldu. Zaten 3 arkadasim var, onlarla da arkadasligimi keseyim de tez vakitte bu dunyadan gideyim.

• Dezavantaj. Yapilan çalışmalara göre yalnız olan insanlar daha mutsuz, daha erken yaşta sağlık sorunları yaşıyor ve daha erken ölüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dsaewq -- 1 Nisan 2021; 10:26:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dsaewq

Dezavantaj. Yapilan çalışmalara göre yalnız olan insanlar daha mutsuz, daha erken yaşta sağlık sorunları yaşıyor ve daha erken ölüyor

Bunu ogrendigim iyi oldu. Zaten 3 arkadasim var, onlarla da arkadasligimi keseyim de tez vakitte bu dunyadan gideyim.

• Soru başlıkta. Nedenleriyle yazarsanız sevinirim

• dezavantajın en büyüğü olabilir
  • Ucuzcufiko U kullanıcısına yanıt
    Bir de sana en ufak bir şekilde hakaret bile etmemişken verdiğin ilk yanıtta neden hakaretle karşılık vardin? Gerçek hayatta da bu kadar cesur musun Fikocuğum?
  • bilgisayarsız kalın.parasız kalın, kız arkadaşsız kalın .ama arkadaşsız kalmayın. kafayı yersiniz.

• Arkadaşlarının nasıl olduğuna bağlı.

Eğer iyi arkadaştan bahsedersek olmaması dezavantaj,iyi arkadaşların olursa hayata daha sıkı tutunabilirsin,mutlu olabilirsin vs. bu ihtimaller daha yüksek olur diye düşünüyorum

Kötüden bahsedersek olmaması avantaj,kendini kötü yolda bulma ihtimalin azalır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi patinajcekenaraba -- 1 Nisan 2021; 10:15:12 >
  • kendinle vakit geçirmek yalnızlık değildir.
    2-6 arası arkadaşın veya arayacak biri olması yeterlidir. arada laflaşırsınız.
    neden 2 ve 6 arası dediğim kısım ise
    1 olursa o terk ederse boşta kalırsın min 2 o yüzden.
    max 6 ise 6dan sonrası eğer o 6 kişi ortak arladaş değilse gruplaşmaya veya ayrışmaya neden oluyor.
  • Her zaman bir sıkıntın olduğunda konuşabileceğin dostun olması iyidir arkadaş demiyorum bak DOST
  • hiç kredi çekmeyen insana benzer. kredi çekmeyen yatırım da yapamaz istese de kredi borcundan batamaz
  • dost

Farsça dust

1. isim Sevilen, güvenilen, yakın arkadaş, gönüldaş, iyi anlaşılan kimse, düşman karşıtı:

arkadaş

1. isim Birbirlerine karşı sevgi ve anlayış gösteren kimselerden her biri, bacanak, eş, yâren, yoldaş

Baya aynı şeymiş mankafa her şeye salça olmayın sizin gibiler yüzünden dil çürüdü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ucuzcufiko -- 1 Nisan 2021; 12:21:45 >
  • Ucuzcufiko U kullanıcısına yanıt
    Yahu attığın şey bile beni destekliyor bir de bana mankafa demişsin. Tey Allahım. Türkçen kıtsa ben ne yapayım arkadaşım.
    Dost:Sevilen, güvenilen, yakın ARKADAŞ

Arkadaş: Birbirine karşı SEVGİ ve anlayış gösteren.
    Arkadaş hakkında verdiğin diğer manalar da fake. Bacanak nedir muhahahaha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MANGUTAY -- 1 Nisan 2021; 12:26:44 >
  • deliratio kullanıcısına yanıt
    Dikkat çektiği nokta falan yok hocam. Facebooktan gördüğü cümleleri burada satıyor. Bak şimdi son iletilerimden birinde bilerek fake kelimesi kullandım oradan vurmaya çalışacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MANGUTAY -- 1 Nisan 2021; 12:34:8 >
  • dezavantaj tabiki arada bulusup kafamizi dagitmak guzel oluyor bir sorunuz oldugunda yardim ediyoruz birbirimize
  • 07kubi07 kullanıcısına yanıt
    Kuklanıyorsun zaten.

Fazla, çok fazla, daha fazla
    Akraba(Arapça yakın kelimesinin çoğulu) Yakın Akraba, uzak akraba
    Küçük daha küçük çok küçük biraz küçük vb
  • 07kubi07 kullanıcısına yanıt
    Yo nefret saçmıyorum canım benim. Zoruna mı gitti? Adam bana mankafa diyor ben mi nefret saçıyorum? Mıhahahaaha
    Cümle de kuramamışsın." Sen Fars burda Farsçadan" ne demek?
    Türkçe bilmeyenler yazmasın lütfen.
  • Arkadaşının olmaması dezavantajdır. Mesela bir ev taşıma işi var arkadaşın olsa çağırırsın gelir yardıma pat pat taşırsın. Yada canın mı sıkkın çağırırsın gezer tozarsın. Mangal bile arkadaşlarla yapılır. Arkadaşın olunca istersen yine tek takılabilirsin her şeyi tek yapabilirsin ama arkadaşın yoksa mecbur tek takılmak ve her şeyi tek başına yapmak zorunda kalırsın.

• Türkçe bilmeyen arkadaşın olacağına hiç olmasın daha iyi hocam
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.