Şimdi Ara

Vedat Milor: Pudra şekerinin burundan tüketilebildiğini bilmiyordum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • AKP'li Kürşat Ayvatoğlu'nun ifadesinde "kokain değil pudra şekeri çektim" demesinden sonra ünlü gurme Vedat Milor'dan olaya gönderme geldi.

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Milor, konuyla ilgili yaptığı paylaşımda şunları söyledi: "Utandıran itiraf: 40 senedir yemekle içli dışlı olmama rağmen pudra şekerinin burundan tüketilebildiğini bilmiyordum. Restoran eleştirmenliğinde eksilerim birikmeye ve artılarımın önüne geçmeye başladı."

Milor'un paylaşımı sosyal medyada binlerce beğeni aldı.

AKP'li Kürşat Ayvatoğlu, arabada uyuşturucu içerken çekilmiş görüntülerinin çıkması üzerine gözaltına alınmış, daha sonra adli kontrol şartıyla serbest bırakılmıştı. AKP'deki büro elemanlığına son verilen Ayvatoğlu'nun ifadesinde 'kokain değil pudra şekeriydi' dediği ileri sürülmüştü.

https://www.birgun.net/haber/vedat-milor-pudra-sekerinin-burundan-tuketilebildigini-bilmiyordum-339104

• Beynin neye ihtitacı var glikoza.
    Pudraşekeri nişastadan yapılıyor
    Nişastada ne var glikoz.

Az discovery channel izleyin.
  • Oturtmuş
  • Kokocu pudra şekeri filan dememiş yahu. Ben de inandım o mavraya. Şu sosyal medyanın yapmayacağı algı yok. Ülke pudra şekeri ile yatıp kalkıyor. 20 milyon kişi pudra şekeri esprisi yaptı.

• quote:

Orijinalden alıntı: por favor

Kokocu pudra şekeri filan dememiş yahu. Ben de inandım o mavraya. Şu sosyal medyanın yapmayacağı algı yok. Ülke pudra şekeri ile yatıp kalkıyor. 20 milyon kişi pudra şekeri esprisi yaptı.

Sen yetkili bi abiye benziyon.. kokokola da pudra şekeriVedat Milor: Pudra şekerinin burundan tüketilebildiğini bilmiyordum nden mi yapılıyor

• Milor eskide kalmış:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agtr -- 30 Mart 2021; 8:20:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wehrmacht

Sen yetkili bi abiye benziyon.. kokokola da pudra şekeri nden mi yapılıyor

Alıntıları Göster

Heh işte. Sen de yirmi milyon birinci kişi oldun.

Süper espriydi.

• O da bir şey mi, bir de Ejder Meyvesi meselesi var. Onu da kulaktan çekiyorlar... O da kulak çınlamasana, kulak iltihaplanmasına iyi geliyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omega Speedmaster -- 29 Mart 2021; 16:18:49 >
  • ahaha harikaVedat Milor: Pudra şekerinin burundan tüketilebildiğini bilmiyordum 

• Herkes her şeyi bilecek diye bi kaide yok usta. Vedat Milor: Pudra şekerinin burundan tüketilebildiğini bilmiyordum 

• vedat milor da girdi isin icine
  • por favor kullanıcısına yanıt
    Ne yapsın millet? Dalga geçilmeyi daha fazla hak edenler hakkında espri yapınca hemen alınıp hapse attırıyorlar. Ancak pudra şekeri çekenlere dalga geçilebiliyor , beyni pudra şekeri olanlardan bahsetmek yasak.

Hoş, birkaç günden buna da yayın yasağı gelir yine...
  • Karbonat deseymiş daha inandırıcı olurmuş.
    Pudra şekeri nedir la?
  • quote:

Orijinalden alıntı: por favor

Heh işte. Sen de yirmi milyon birinci kişi oldun.

Süper espriydi.

Alıntıları Göster

Bence gomik..

• simdi bu üstad bunun kafa yaptigini dahi bilmez
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.