Şimdi Ara

Beats Studio 3 Wireless Mavi - 1299TL - TROY APPLE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
1.962
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle kimisine pahalı gelebilir bu mu ucuz diyecek arkadaşlar fiyatına baksın şuan yurt içi yurt dışı dahil en ucuz fiyat bu.

Amerikadan bile ucuza geliyor şuan gerçekten ihtiyacı olana büyük fırsat. Ben bass kafalardanım (ürün yoğun bass'ları ile ünlü), ayrıca yolculuk esnasındaki yol sesi beni kanser eder. Amerikaya gidip geleceğim için 'ANC''si olan iyi bir kulaklık gerekiyordu bu fiyatla halletmiş olmam sevindirici.

Ben gibi arayışta olan arkadaşlar varsa kaçırmasın. minimum 300-400 lira gibi düşük piyasadan az buçuk rakam değil!

https://www.troyestore.com/urun/beats-studio-3-wireless-kulak-ustu-kulaklik-mavi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafaerdurmus -- 6 Mart 2021; 0:55:10 >

• İllaki beats alınacaksa bunu almak yerine Solo Pro almak çok daha mantıklı. Hiçbir konuda dediğini tam olarak veremeyen dandik Beats'e bu kadar verilmez. Solo Pro daha yeni, Airpods Max'e benzeyen özelliklere sahip bir kulaklık. Tabiki o fiyata da daha iyisi alınır ama Apple sahibi olup cihazlar arasında geçiş falan yapmak isteyenler ve hawalı olduğunu düşünenler beats alıyor :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Camila8 -- 6 Mart 2021; 1:14:52 >
  • Solo pro bu ürün gibi APPLE GARANTİLİ alınınca 2 katı fark ediyor? Ayrıca oval tasarımda değil kulak üstüne baskı yapmakta. Şarj girişi katla aç fonksiyonu harici ses kalitesinde hele hele ANC kalitesinde büyük bir sıçrama yok, çok fazla okudum araştırdım. Studio Beats nezdinde üst klasmandır solo ya göre, Cihaz eski diye bu fiyat tabi. Ayrıca her ürünüm apple o konuda çok işime yaracak ekosisteme oldukça uyumlu AirPods gibi geçiş yeteneğine sahip.

Adamlar belli ki stok bitiriyor, bu fiyattan bir daha zor diyorum ben alacak adam yine kendi karar versin :)

Arkadaş haklı 2700 etmez(apple sitesindeki fiyat) ama bu paraya rakibi TR'de yok..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.