Şimdi Ara

Erkeklerle kulağa küpe takma (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
108.883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • sağı solu yok bu işin arkadaşlar saçmalamayın kimsede sağ kulağınız da küpe var diye size birşey demez canınız nasıl istiyorsa takın
  • 2 kulağımda da bir tane var gerçi sol kulağımda 2 delik var ama bi delik kapandı.

hem sağa hem sola takıyorum ama ne ters bakan var ne de bişey soyleyebilen. bence sizde küpe çok siritiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cift kulak guzel duruyor. Halkali degil ama

• Sağ kulağa takmak gaymiş cartmış curtmuş . Hadi lan ordan diyorum. Halk efsanesidir. saçmalığın daniskasıdır. Lan küpe takıyorsa takar sanane sağ mı sol mu . yok sağ ise gaymiş şöyleyse böyleymiş. yok öyle birşey hepsi halk tarafından uydurulan saçma işler. Ona bakılrısa başparmağa da yüzük takınca lezbiyen olunuyormuş. Ben erkeğim ulan taksam nasıl lezbiyen olacağım. Çok saçmadır gereksizdir
  •  Erkeklerle kulağa küpe takma

Erkeklerle kulağa küpe takma

T bile takıları bıraktı.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sifujack -- 3 Kasım 2013; 16:45:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saber_Rider_COLT

böyle şeyler türk milletine yakışmıyor.Köyünüzde size alaylı bakarlar.Yakışıklı isen zaten gerek yok saçını okşa geriye doğru kızlar ona hasta olur.Küpe yakışıklı yapmıyor kimseyi.Kültürümüzde küpeyi kadınlar ve kızlar takar.Anadolu genç erkeği küpeli görürlerse TOP gözüyle değil DELİ,ŞAŞUMUŞ gözüyle bakarlar.

Alin beyler buni burdan.

• sağı solu yok erkek adam küpe takmaz
  • 2 yıldır küpe takıyodum son 2 aydır takmıyorum bi anlık hevesmiş gereksiz olduğu düşüncesindeyim şuan. takmak isteyenlere de önermiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deniz girdiğimde palet bile takmayı sevmiyorum. Doğallıktan yanayım.
  • yakışan takar yönündeyim bende takıyorum elin adamlari marsta su buluyo bizim millet hala erkek adam kupe takmaz derdinde cıkarıp masaya vurucam görücekler..

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.