Şimdi Ara

Sokak Köpeği Yavrusu Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Teşekkürler arkadaşlar bimde corbalik et ve corbalik tavuk buldum kilosu 5 lira makarna ile beraber haslayip veriyorum deli oluyor :)
  • Arkadaşlar merhaba evimizin önüne bir sokak köpeği yavrusu gelmiş annesi yok çok küçük değil beslemeye çalışıyorum ancak bu hayvan ne yer süt ve ekmek karışımı makarna vs sosis gibi şeyler veriyorum ancak zararı olmasından korkuyorum açıkcası. Var mı önerileriniz

• Kardeşim al evine besle kendi köpeğin olsun , sokakta bırakma millete saldirmasin
  • Çiğ , tuzlu ve şekerli yemekler zararlıdır geri kalan herşeyle besleyebilirsiniz .
  • Çiğ derken kasaptan aldığım çiğ eti vermem sakıncalı mı kaynatıp mı vermek gerekiyor

• çiğ veya pişmiş et, tavuk, süt, su, etli ekmek, sütlü ekmek verebilirsiniz. yemekten arta kalanlarıda verebilirsiniz.

sosis, salamda yer. sokak köpekleri oldukları için, anne karnından vs. alışkın oluyorlar. hayatı boyunca mama ile beslenen hayvan değiller sonucta

dusuncen için tebrık ve tesekkür ederim bu arada

• Çiğ verme
  • Yumurta da olur ucuz ve besleyici
  • pirinç pilavı verebilirsin ama tatlı şeyler verme bisküvi kek falan kör yapar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-894D9AB01 -- 11 Ocak 2021; 9:50:39 >
  • Tavuk kemigi kopeklerin midesini delebiliyormus, kopek besleyen bir adamin videosunda izlemistim hocam.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.