Şimdi Ara

Amazon Almanya Ekran Kartı Siparişi - Bir Sene Sonra İhracat Ücreti İadesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
1.326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yapılması gerekene öyle bi özlem içindeyiz ki baş tacı etmek zorunda hissediyoruz kendimizi..

amazon candır..

ortadogulular bezdirmeden evvel kebaptı..Amazon Almanya Ekran Kartı Siparişi - Bir Sene Sonra İhracat Ücreti İadesi 

• Merhaba arkadaşlar. 2019 Ekim ayında Amazon.de'den ASUS ROG Strix 5700 XT ekran kartı aldım. O zaman bu kart Türkiye'de en ucuz 4400 lira idi. Ben bütün ücretler dahil 3300 civarı bir fiyata almıştım. Bugün 77 Euro İhracat ücretinin de iade edileceği mesajı geldi. O zamanki kura göre yaklaşık 500 lira ediyor. Sorun çıkması durumunda da kargo ücretlerini karşılayacaklarını ve 2 yıl garanti verdiklerini söylemişlerdi. Aradaki fiyat farkına bakın. Amazon.de'den ekran kartı almak isteyenler için bilgilendirme olsun. Bu da gelen mesaj;

Amazon Almanya Ekran Kartı Siparişi - Bir Sene Sonra İhracat Ücreti İadesi

• Euro olarak mı iade edilcek? Çok iyiymiş :D

• quote:

Orijinalden alıntı: DH | equ*

Euro olarak mı iade edilcek? Çok iyiymiş :D

Kredi kartına bugünkü kurdan türk lirası olarak geçer

• Suan da var mi boyle bir sey amazon.de'den kart alinca 1 yil sona iadesi mi geliyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: blackwar19

Suan da var mi boyle bir sey amazon.de'den kart alinca 1 yil sona iadesi mi geliyor?

Geçen sene gümrükte kullanmadıkları parayı iade ettiler. Herkeste olmaz. Bazıları gümrükte takılıyor sanırım ücret ödeniyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.