Şimdi Ara

Pokemon Fire Red Resimli Tam Çözüm (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
295
Cevap
12
Favori
545.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: black_king_53

bi sorum olacaktı ben pokemon fireredi telefonda bitirdim oyunda national dex'i bulamadım on nerde bulabilirim yardım edermısın bide oynu bitirdikten sonra mewtwo nerde yakalayacaz

black_king_53 arkadaşım national pokedexi Prof. Oak veriyor ligi bitirdikten sonra otomatikman eve dönüyorsun ya profesörün lab'a git seninle konuşup national pokedexi verecek...

mewtwo'yu adaları bitirdikten sonra lige 2. kez giriyorsun o şekilde alabilirsin...cerulan cave'de bir tane mağara var girişini bir adam kapatmış oranın içinde...

adalar ne diye soracak olursan adalara giriş vermilion limanında ss anne gemisine bindiğin yere gidiyorsun oyun içerisinde bill ile bir adaya gitmiştin ya tri pass diye bir kart vermişti o sende duruyor onunla tekrar git ve adalar görevine başla...

• ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bekir14 -- 4 Şubat 2009; 23:42:25 >
  • Arkadaş ben ligden sonra dewam edemedim oyuna Yazılar geçti The end dedi bitti. Sen nasıl dewam ettin :s
  • Bu oyunu nasıl indirebilirim hiçbirşey bilmiyorum,eskiden gameboyda oynuyordum bitiremimiştim,şimdi bi istek geldi
  • arkadasım bütün pokemonlara olur nerdeyse nasıl kullanacagın önemlı cantanı ac içinden sec olur cut dedigin bir hareket tir saglık merkezlerındekı bıldısayardan koyulmaz ok her hangi biyerde cantanı ac yap olur
  • ayarlarra gir orda canta tusunu aayarla sec start olanlar canta tusları ok
  • hey gıdı 210 lvl blastois im :D az kasmadım bu oyunda

• ya kardeşim, dumanlı yere gelince silph scope'a "use" demiyeceksin. Silph Scope, zaten açık oluyo, sen hayalet pokeleri görüyorsun.anladın mı?Silph Scope a use demiycen o kendinden açık zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aparax -- 24 Mart 2009; 17:56:43 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: pesimist-rap

Arkadaş ben ligden sonra dewam edemedim oyuna Yazılar geçti The end dedi bitti. Sen nasıl dewam ettin :s

Aynı dertten bende müzdaripim.Oyunu birkaç ay önce bitirmiştim ancak bittikten sonra herhangi bir kendini evde bulma olayı olmadığından oyunu atmıştım bir köşeye.Ama dün yeniden başladım,yavaş yavaş sıkıldıkça oynuyorum.Ama bu kez sonunun kötü bitmesine pek istekli değilim açıkçası :) Yani özel bir olayı mı var bunun.Yoksa yanlızca benim şanssızlığıma mı geldi ne oldu :D Biri açıklarsa sevinirim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Max- -- 15 Mart 2009; 0:51:05 >
  • ben lig şampiyonu oldum ama sonrasında ne yapacağım bilmiyorum elimdeki hack programıyla başta rayquazayı aldım 69lvl yaptım master ball u da harita hacki ile 100 lvllik rayquaza çimeni yaptım orada kullandım 2 rayquazam oldu. biri 66 biri 100 lvl ama diğer efsaneler nerede onu bilmiom bilen cvp yazsın up up up
  • the end deyince tekrar başa dönüyo gibi oluyo ya oradan yine start de seninki new gamenin üstünde devam olarak gözüküyo ona bas devam et.
  • Bazıları için süper bi rehber olmuş bu anlatımı bize sunduğun için çok teşekkür ederim
  • yahu şu pokemounda şöyle güzel grafik motoruna sahip 3d bi oyunu olmadı gitti ya
  • arkadaşlar efsane pokemonların yeri neresi söyleyebilrmisiniz acaba
  • ARKADAŞLAR MEWTWO DIŞINDA TÜM EFSANEVİ POKEMONLARI YAKALADIM (ZAPDOS-ARTİCUNO-MONTRES) İSTİYENLERE YARDIM EDEBİLİRİM
  • nasıl yakaladın =) ben sadace motresi yakaladım :D
  • Arkadaşım Ellerine Sağlık Gerçekden Süper Bir Paylaşım Olmuş. Soruma Gelince Ben Zafer Yolu Denen Yerde Kaldım Zafer Yolu Ve Oyunun Gerçek Bitimine Kadar(Adalar Efsane Pokemonlar asıl bitimi Ve gamasharkmı ne onun kullanımı)Anlatıcak Biri Varmı Acaba ŞimdiDen ÇoK TEŞEKKÜR ederim 3 gündur geçemedim zafer yolunu Sevgiler

62charizard
    34Pihachu
    43 Pidgey
    36Lapras
    27aLAKAZAM
    27 hUNTER
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.