DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Çevremdeki bütün insanlara güvenim azaldı...
33
Cevap
0
Favori
532
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Çevremdeki bütün insanlara güvenim azaldı...
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      6759 Mesaj
      01 Haziran 2007 20:29:33
      Doğru dürüst arkadaşım kalmadı. Arkadaşım dediğim insanlar beni teker teker sattı. Çok az dostum kaldı.

Herkes birbirinin arkasından konuşuyor. Ya da sırtından vuruyor. Yalancılar çok. İnsanlar yalan söyleyip duruyor. Bu çok az kalan dostlarıma da %100 güvenemiyorum. Çünkü hergün ayrı bir olay oluyor. Birinin bir gün dediği ertesi gün tutmuyor. Herkes birbirinin arkasından konuuşuyor, benim de arkamdan konuşuluyor. Benim küsemediğim, dayanamadığım insanlar beni 1 olayda hemen satıyor. Kimsenin ne derece doğru söylediği hiç belli değil.

Ayrıetten hakeden iyi insanlar nedense genellikle kaybediyor(ben hep böyle görüyorum). Kötüler, yılanlar, şeytanlar kazanıyor.

Ben mi çok şanssızım yoksa insanlık gitgide kötüye mi gidiyor?

Steam || Origin & Epic Games: teoska || Social Club || Spotify
      HTC 10 || MONSTER TULPAR T5 V8.1.1 15.6" Full HD + Logitech G300S Optical Gaming Mouse + Logitech G240 Gaming Mousepad + Steam Controller + Windows 10 Pro Redstone
      11 yıldır üye || GALATASARAY || Virgo
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      01 Haziran 2007 20:33:40
      bu yaşlarda normaldir ilerde sağlam arkadaşlar bulursun

Şu imza kuralı o kadar saçma ki kural var yazı küçükse 7 satır büyükse 4 satır olacak diye üye bişey yazacak belki imzasına toplasan 250 harf anca tutar ama bide benim bu yazdığım gibi bir imza düşünün tam 7 satırıda sonuna kadar kullanıcam ve ben imzası silinenlerden daha çok yazı yazıcam bu birinci hata ikincisi ise sitede mp3 linki vs. vermek yasak neden kanuna aykırı ee ama senin mp3 adlı odan var orda dönen muhabbet te yasalara aykırı olmayacakmı? Benim amacım amacı sadece ceza vermek olan insanlara mantıklı çözümler sunmak cezayı herkes keser ama forumun daha iyi olmasını herkes sağlayamaz kolayı değil zoru seçmek lazım. Bir not: Fake nick kullanalar ceza yiyor ama fake olduğunu üye söylemezse site zaten tespit edemiyor (dinamik ip kullananlar için söylüyorum) öyleyse üye susup doğruyu söylemezse ceza da yemez yanlış mı?
    • Binbaşı
      1337 Mesaj
      01 Haziran 2007 21:07:52
      Kendi Kendine Arkadaşlık yap kim nasıl yaşarsa yaşasın boşver her zaman iyiler kazanır bunu unutma !!..

• Yüzbaşı
      329 Mesaj
      01 Haziran 2007 21:10:22

quote:

Orjinalden alıntı: BarışNet

Kendi Kendine Arkadaşlık yap kim nasıl yaşarsa yaşasın boşver her zaman iyiler kazanır bunu unutma !!..

vaş

TSMC Kalbimizdesin..
    • Yarbay
      2746 Mesaj
      01 Haziran 2007 21:31:55
      Hep öyle...Hele üniversitede gör sen.Aldırma.

01 Haziran 2007 21:33:19
      aynı sorunu ben de yaşıyorum.gördüğün gibi herkes şerefsiz olmuş

ok
    • Yüzbaşı
      442 Mesaj
      01 Haziran 2007 21:39:21
      haklısın arkadaşım öle walla... 'Çok az dostum kaldı.' demişsin dost demeye layık bulduğun insanlar hala war demek ,güzel...

• Yarbay
      6759 Mesaj
      01 Haziran 2007 21:41:55

quote:

Orjinalden alıntı: anday

haklısın arkadaşım öle walla... 'Çok az dostum kaldı.' demişsin dost demeye layık bulduğun insanlar hala war demek ,güzel...

Onlar da %100 değil işte. Onlar da birbirlerine öyle yapıyor. Diğerlerinden daha iyi insanlar ve benimle konuşuyorlar, dertleşiyorlar vs. Ama yeri geldimi de çok güzel sırtından vuruyorlar. Herkes böyle oldu çevremde.

HTC 10 || MONSTER TULPAR T5 V8.1.1 15.6" Full HD + Logitech G300S Optical Gaming Mouse + Logitech G240 Gaming Mousepad + Steam Controller + Windows 10 Pro Redstone
    • Yarbay
      4556 Mesaj
      01 Haziran 2007 22:27:41
      Aynısı bana oldu ;) bende suan 1-2 tane war onlarada tam guvenmem ama .. insanlık ölüyor

• Yüzbaşı
      442 Mesaj
      01 Haziran 2007 22:42:00
      haklısın ya hem de çok... ,çok mu karamsarım bilmiyorum ama bazı insanların hareketleri batıyo tabi ki ark. ,dost sandklarmn...

• Yarbay
      2642 Mesaj
      01 Haziran 2007 22:45:38
      benim tek arkadaşım var annem

• Yüzbaşı
      442 Mesaj
      01 Haziran 2007 22:55:05

quote:

Orjinalden alıntı: macrolight

ewt sanrm başkası da kolay kolay olmz gibi gelio...(anne sewgisi mi douyo ne ) ne kadr baırsa da baırsam da

• Binbaşı
      1494 Mesaj
      01 Haziran 2007 22:57:05
      kötü arkadaslarına sende kötülük yap dünyada iyi arkadaslarda vardır bunu unutma ama nolursa olsun temelinde her insan her zaman yanlızdır

Laurea University of Applied Sciences - Business Information Technology
    • Uzman Mobil
      6563 Mesaj
      01 Haziran 2007 23:00:23
      kötünün iyisini seçmeye bak... mükkemmel arkadaş bulunabilir ama zor.. en yakın arkadaşım dediğim adam ilgisiz , ukala ,aldırışsız oluyo.. bişi anlatıoyorum adama hiç oralı değil.. böle adamdan arkadaş olmaz... diikat etmek lazım... çamurdan arkadaş istemiyorum ben .. bu yüzden genelde tek takılıyorum

Darkchild.. Sert Bakışlı, Haşin Çocuk !!
    • Binbaşı
      1353 Mesaj
      01 Haziran 2007 23:24:24

quote:

Orjinalden alıntı: in_metal

Doğru dürüst arkadaşım kalmadı. Arkadaşım dediğim insanlar beni teker teker sattı. Çok az dostum kaldı.

Herkes birbirinin arkasından konuşuyor. Ya da sırtından vuruyor. Yalancılar çok. İnsanlar yalan söyleyip duruyor. Bu çok az kalan dostlarıma da %100 güvenemiyorum. Çünkü hergün ayrı bir olay oluyor. Birinin bir gün dediği ertesi gün tutmuyor. Herkes birbirinin arkasından konuuşuyor, benim de arkamdan konuşuluyor. Benim küsemediğim, dayanamadığım insanlar beni 1 olayda hemen satıyor. Kimsenin ne derece doğru söylediği hiç belli değil.

Ayrıetten hakeden iyi insanlar nedense genellikle kaybediyor(ben hep böyle görüyorum). Kötüler, yılanlar, şeytanlar kazanıyor.

Durumum tamamen aynı malesef şerefsiz olan el üstünde tutulur oldu toplumda

• Teğmen
      156 Mesaj
      01 Haziran 2007 23:39:40
      uzun süredir aynı duyguları yaşıorum
      quote:

Orjinalden alıntı: in_metal

• Binbaşı
      1258 Mesaj
      01 Haziran 2007 23:42:35
      Haklısın bende aynı durumdayım
      Gerçek hayatta,hiç arkadaşım yok.
      benım kafa dengim değil,aşırı olgun veya aşırı cıvık insanlar. zaten hepsi şerefsiz çıkıyo.

• Yüzbaşı
      995 Mesaj
      01 Haziran 2007 23:45:25

quote:

Orjinalden alıntı: Darkchild

kötünün iyisini seçmeye bak... mükkemmel arkadaş bulunabilir ama zor.. en yakın arkadaşım dediğim adam ilgisiz , ukala ,aldırışsız oluyo.. bişi anlatıoyorum adama hiç oralı değil.. böle adamdan arkadaş olmaz... diikat etmek lazım... çamurdan arkadaş istemiyorum ben .. bu yüzden genelde tek takılıyorum

aynen öyle hocam
      Arkadaş dediğin bir şey anlatmaya başladığı zaman pür dikkat dinlemesi lazım
      amaaa nerde hele hele farklı frekansta isen hiç mi hiç muhabbet çekilmiyor

• Yarbay
      5874 Mesaj
      01 Haziran 2007 23:46:19
      İnsanlık gitgide kötüye gidiyor.İnsanlar sana deli diyecektir ama kendi kendine arkadaşlık yap.Benim şu an en iyi arkadaşım:BEN

01 Haziran 2007 23:48:34
      iyiler kaybeder

• Binbaşı
      1860 Mesaj
      01 Haziran 2007 23:49:52
      Bende mi gariplik var yoksa sizde mi! Lise hazırlık okuyorum, bugun bitti okul, geri kalanında yoklama alınmıyor.. 8 ay içerisinde sadece okuldan yukarda bircok kisinin eksikliginden yakındıgı bir dost edindim diyebilirim, ki kendisinin sevgilim olduunu idda edenler hatta daha ileriye gidenler bile oldu.. Bunun için "aman bu kızla kanka olmalıyım" gibi bi çaba da sarfetmedim, yapım geregi her ortama atlamam, sohbetlere ortasından baslayıp sırayla yanlara dogru acılmam, gibi gibi nedenlerle tanısmıs olabiliriz.. Tabiki kendisi tek ve yegane dostum da deil, onceden de çok ii arklarım vardı (hala da var).. Ama arkadaşın farklı, dostun çok farklıdır.. Her ne kadar bana çok büyük şerefsizlikler yapsada x kişisi bile arkadaşımdır, aynı sınıftayız yuz yuze bakıyoruz.. Ancak yukarda bi cumle gordum, serefsizler el ustunde tutuluyor diye.. Tamamen katılıyorum.. Boylebi grup tarzı oluşumu ordan oraya surukleyenlerin hepsi şerefsiz..

• Yarbay
      6759 Mesaj
      02 Haziran 2007 00:31:13

quote:

Orjinalden alıntı: bnm

iyiler kaybeder

Üzgünüm ama katılıyorum Şerefsizler el üstünde tutulur. Kötüler kazanır, iyiler kaybeder.

Bence de kötünün en iyisini seçmek ve öyle idare etmek en iyisi. Madem doğru dürüst arkadaş yok...

Ve beni aldatması, kandırması, sırtımdan vurması, yalan söylemesi zor olan arkadaşlarım ==> bilgisayarım ve kendim.

• Yarbay
      4165 Mesaj
      02 Haziran 2007 01:03:31
      Hiçbir zaman insanlara gereğinden fazla hoşgörü göstermeyeceksin. Çünkü yüz verdiğin zaman astarını da isterler. Hele hele arkadaş çevresinde bu durum çok fazladır. Zamanında hoşgörü gösterdim değmeyecek insanlara bile hep ben zarar gördüm. Hayır demeyi öğrenmek gerekir. Yoksa anında tepesine çıkıyorlar insanın. Bundan sonra tolerans yok, hayır demek var...

2001 FIAT BRAVO 1.6 SX
    • Yarbay
      6000 Mesaj
      02 Haziran 2007 01:04:25
      Kimseye kendinden fazla güvenmeyeceksin. Kural budur.

(edit: 2 dakikamı beklerken Orcunsau benzer birşeyler yazmış zaten.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hazar -- 2 Haziran 2007; 1:05:42 >

• Binbaşı
      1178 Mesaj
      02 Haziran 2007 01:07:14
      use the force diyorum başka da bişi demiyorum...

...
    • Binbaşı
      1027 Mesaj
      02 Haziran 2007 01:20:39

quote:

Orjinalden alıntı: Orcunsau

Hiçbir zaman insanlara gereğinden fazla hoşgörü göstermeyeceksin. Çünkü yüz verdiğin zaman astarını da isterler. Hele hele arkadaş çevresinde bu durum çok fazladır. Zamanında hoşgörü gösterdim değmeyecek insanlara bile hep ben zarar gördüm. Hayır demeyi öğrenmek gerekir. Yoksa anında tepesine çıkıyorlar insanın. Bundan sonra tolerans yok, hayır demek var...

haklısın bi yüz verdigin zaman astar istiyorlar ama yeri gelince seni adam yerine koymıyorlar hayır demeyi öğreneceksin

• Yüzbaşı
      844 Mesaj
      02 Haziran 2007 01:24:05
      yeni insanlarla tanış güven kazanırsın

• Yüzbaşı
      848 Mesaj
      02 Haziran 2007 01:53:02
      bir çok kişi insanlık ölüyor bitiyor diye mesaj yazmış bence insanlık öldü ruhunu teslim etti

bu devirde dostluk arkadaşlık yalan kim kimi düdüklerim hesabı sen millete birşeyler verdikçe senden iyisi yoktur. ama sen bişey istedinmi senden kötüsü yoktur bende aynı durumdayım ama sabrediyorum olaylar öle bi dönücekki bu sefer iyiler kazanıcak diye düşünüyorum ve bu düşüncem inşallah gerçek olur

NE ÜLKE AMA ;Cumhuriyetle yönetilen ama Cumhuriyet bayramı kutlanmayan...Hergün Şehit...Hergün trafik kazası…. Her 10 yılda bir büyük ölçekli deprem yaşayan ama hala tedbir üretemeyen…Eğitime en fazla parayı ayıran 9’ncu ülke ama eğitimde dünyada 70’inci sırada…Dünyada en çok tv izleyen ikinci ülke..Futbolu Şikeli...Sınavı Şaibeli...İnterneti Yasaklı...Gazetecisi Tutuklu...Mizahı Sansürlü...Benzini Kazık...Vergisi Tavan...Maaşları taban..Paşa'ları İçerde...Teröristi Dışarda...Politikacısı zengin, seçmeni fakir...Tarım ülkesi ama eti, şekeri dışarıdan alan… Sloganı Durmak Yok Yola Devam..!!!
    • Binbaşı
      1337 Mesaj
      02 Haziran 2007 13:52:37

quote:

Orjinalden alıntı: macrolight

+9665983213296864194415156990999639

• iOS Beta Kullanıcısı
      4405 Mesaj
      15 Eylül 2013 11:11:26

quote:

Orijinalden alıntı: teoska

2007-8 konularına bakarken tesadüfen gördüm.
      @turboscan
      Bu arkadaşla aynı durumdasınız dertlesin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      Bahsedilenler: turboscan

ITU|Manufacturing Engineer
      Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
    • Binbaşı
      1219 Mesaj
      15 Eylül 2013 11:13:47
      Turboscan ın eski sürümü

• Uzaklaştırılmış 7 gün cezanın, 6 gün 21 saat 55 dakika kadarı kaldı.
      15 Eylül 2013 11:15:30
      Turbo diye geldim

Konu 2007 ye ait.

iPhone 6S 64GB Silver
      Superonline 100 Mbit AKK'sız İnternet Kullanıcısı
      >> http://www.speedtest.net/my-result/4964490188 <<
    • Yarbay
      3443 Mesaj
      15 Eylül 2013 11:16:14
      işsizlik

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

yok
    • Yarbay
      2133 Mesaj
      15 Eylül 2013 11:16:43
      quote:

Orijinalden alıntı: Consciousness

Alıntıları Göster

2007-8 konularına bakarken tesadüfen gördüm.
      @turboscan
      Bu arkadaşla aynı durumdasınız dertlesin

1-Bu ülkede Kürtten ve Türk'ten uzak duracaksın...
      2-En az %50 si kötü niyetlidir...Bundan dolayı da iyisine bile Hayvana davranır gibi davranacaksın ki ezilmeyesin.
      3-Kendi menfaatindeki insanlara bile sana para kazandıran insanlara bile kötü davranacaksın ki adam gibi muamele göresin.

yoksa benim gibi ezililrsin.
      ve daha sonra da forumlarda eziklik yaşarsın benim gibi sürekli konu açarsın.

2007 Renault Clio 1.4 Authentique Benzinli/Lpg'li
Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Çevremdeki bütün insanlara güvenim azaldı...
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.