Şimdi Ara

Arazi ve şehir içi için Mercedes GLC mi Volvo XC60 mı Bmw X3 sDrive mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
2.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Araziden kastınız patika yollar vs. ise hepsi gider.

Ama dağ bayır tepe gezer off-road'a girip kar çamur birikintilerine dalar çıkarım derseniz hiçbiri uygun değil. Yani gitmesine giderler ama yazık olur araçlara. Bunlar şehir SUV'leri çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nacker -- 5 Aralık 2020; 15:6:54 >
  • XC60 1 ay kullandım hayvan gibi bozuk inşaat alanlarında 90 100 giderdik banamisin demedi çok güzel konforlu bir araç.

Arazi ve şehir içi için Mercedes GLC mi Volvo XC60 mı Bmw X3 sDrive mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KitapMeraklisi

Ben Kadjar'ı çok seviyorum hocam. Bir zamanlar ilgilendiğim bir araba idi. Kadjar hakkında yorumlarınızı almak isterim. :)

Merak ettiğiniz özel sorularınız varsa özelden yazabilirsiniz. Dün itibariyle 100bin km yi devirmiş bulunmaktayım.

• Metalciadam335 M kullanıcısına yanıt

Size araç satılmaz

• ulan biriniz de açın iki video izleyin, hiçbirinizin bu arabalardan yok malum ama sallama tonla. ilk nesil xc60 özellikçe çamurlu zeminlerde canavar gibi gidiyor. haldex kavraması gayet başarılı. ne palavracı güruhsunuz birader.

• Bunları araziye sokmam, Forester alırım.
  • Vay be

• Arazi için hiçbiri alınmaz bence de onun haricinde bu dördü arasından GLC Coupe üstünde dururdum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kalsiyum 17 -- 6 Aralık 2020; 20:58:56 >
  • Pink Floyd kullanıcısına yanıt

Ben Kadjar'ı çok seviyorum hocam. Bir zamanlar ilgilendiğim bir araba idi. Kadjar hakkında yorumlarınızı almak isterim. :)

• hakiki arazi aracı istiyorsan defender, rubicon, mercedes g araçlarına bakacaksın, diğerleri şehir içi kullanıma uygun yapılmış zor şartlarda yolda kalmayacak araçlardır

• Metalciadam335 M kullanıcısına yanıt

Okadar para veriyorsun hâliyle insan pimpirik yapıyor

• Yeni bir otomobil alacağım. Şehir içi ve arazi için kullanacağım. Donanımlarıyla beğendiğim arabalar.

Mercedes GLC veya GLC coupé

Volvo XC60

Bmw X3 sDrive

Sizce hangisi tercih edilmeli?

• Bu araçlar araziye uygun değil
  • Araziye sokulmaz hocam bunlar. Arazi den kastınız hafif bozuk yollar gideyim sahile oraya buraya ulaşayım derseniz belki olur. Ben de kadjar var onu bile araziye sokmaktan çekiniyorum.

• 6 Aralık 2020: Üçünü de almayacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Metalciadam335

6 Aralık 2020: Üçünü de almayacağım.

Volvo Xc60'da memur tarafından az daha ayak üstü kazıklanıyordum...

• quote:

Orijinalden alıntı: Kalsiyum 17

Arazi için hiçbiri alınmaz bence de onun haricinde bu dördü arasından GLC Coupe üstünde dururdum.

Memurdan olursa almam asla Volvo Xc60 hikayesine dönmesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metalciadam335 -- 8 Aralık 2020; 14:10:21 >
  • Pink Floyd kullanıcısına yanıt

Maşallah.:) Tamamdır hocam.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.