Şimdi Ara

PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
107.777
Cevap
259
Favori
3.949.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
167 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
14. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Bu yaptığınız davranışlarla başınıza gelen her şeyi hak ediyorsunuz.

• MertAndc M kullanıcısına yanıt

Xboseries umuttur, PS5 alırsan daha siparişi verdiğin an çok daha kaliteli ve Exclusive bir oyun kütüphanesine otomatik sahip olursun ve bu oyunlar Current Gen'in gücünü çok daha iyi gösteren oyunlardır, olay sıradanlaşır, ama Xboseries alırsan her dakika bir gelişme olabilir mi acaba, bir gün bu konsola oyun çıkar mı diye heyecanla beklersin, her an bir heyecan katılır hayatına. Eski sayfalarda çok vardı bak onları aç oku, bir buçuk seneden daha uzun süredir "yakında çok iyi oyunlar çıkacak, en iyi oyunlar biz de olacak, herkes PS5'lerini satacak, Xbox daha çok satacak" diyorlardı, hala diyorlar, PS5 alırsan paranla sadece mevcut en iyi konsolu almış olursun ama Xboseries alırsan aynı zamanda bu ekibe üye olup heyecan ve umut da almış oluyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dictattor -- 6 Temmuz 2022; 15:38:29 >
  • Dünyanın en güçlü konsolu koca bir yılı daha boş geçip oyuncularını uyutmaya devam ederken.. Dünyanın en iyi oyunlarından birini bir kez daha sevenleriyle buluşturacak olan Sony büyüklüğü...
  • sakkadanak S kullanıcısına yanıt
    siyasi fikir de bir nebze artık şu dönemde ilgilendirmeli. buna göre de bir miktar tavır alınmalı. ülke vasata teslim edildikçe bizim hobilerimiz iyice ulaşılmaz hale geliyor.
    sayelerinde oyun 1.000 TL oluyor ise, telefon 30.000 TL ise, ben olaylara siyasetten bağımsız bakamıyorum.
  • KrallŞaplakçı kullanıcısına yanıt

Xboxlar bu sekilde satisa konmaya devam etsin daha cok iftira atacaklar, burayi velvereye vermek haricinde baska siginacaklari bir sey yok ... Bak aydinnesty hesabı ucmustu, adam obsidian80 olarak tekrar forum hesabi acip geldi ona buna fake diyebilmek icin ...  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DrUckmann -- 25 Temmuz 2022; 13:8:44 >
  • Sende hocam ya eline kumanda almış dede soruları soruyorsun.  gruplar özelliği var , oyunlarım uygulamalarıma gir grup oluştur de. Xboxı gömmeye harcadığın vakti kurcalamaya ayır biraz  

• imzamı atıyorum. 👏
    bu konuda da ne yazık ki bahsettiğin tanıma uyan kişiler var ve genç arkadaşlarımın onlara “abi” çekmesine, siyasi fikri beni ilgilendirmez deyip muhabbete devam etmesine kahroluyorum.
    senin hayatını bu adamlar karartıyor genç kardeşim, aç gözünü, kes ilişiğini, cancel’la.
    çoğumuz için hobi diye bir şey kalmayacak seneye de işler ters giderse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UyGaR___ -- 28 Ağustos 2022; 22:25:31 >
  • Sonunda Ps5'i alabilmek nasip oldu, iyice zamlanmadan alayım dedim, ürün elime siparişten 23 saat sonra geçti, kargo çok temiz geldi, yıllardır ün yapmış DualSense'i nihayet deneyim ettim, 2 gündür kullanıyorum, tüm hesabımı Ps5'e aktarıp Ps4'ü de emekli edip kaldırdım. PS Plus'ı da yükselttim şu an Demon's Souls oynuyorum, cihazı bayağı sevdim, nazar değmesin. Bu cihazı özel oyunlar için aldım, gerisi boş, ben aldığım "oyun" konsolunda Last of Us, Spider-Man 2, God of War Ragnarok, Demon's Souls gibi şaheser olması garanti yapımları oynayamayacaksam bir anlamı yok zaten.

• TloU notlar kapııııııııı gibi geldigine gore kisa bir 2022 O Y U N degerlendirmesi yapalim niye herkes haldir haldir Xbox satarken Ps5 ariyor gorelim ...   

PLAYSTATION 5 - 2022

Xbox - 2022 ...

• Simdi size tanidik bir sima uzerinden Metacritic sitesine girerek kimlerin 0 basip kullanici puani dusurebildigini gostereceeem anlayin sistemin nasil bos isledigini ...

Elinde sabah aksam kullanici puaniyla dolasan tipleri ona gore kaale alirsiniz artik ...  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DrUckmann -- 5 Eylül 2022; 16:30:3 >

• Daha coook kara kutu Xbox'un kapı dışarı atildigini gorecegiz ...

Koskoca 2022'yi parmak çocuk oyunuyla kapatmak tam da Micro'ya yakisir bir hareket ... 2023'de Nintendo ve Sony tokat manyagi yapmaya devam edecek bu rezil sirketi, eglence yeni basliyor ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DrUckmann -- 2 Ekim 2022; 15:23:41 >
  • Gecenin kapagi gelmis Sony bos durmuyor ... Grafikler dökturuyor, açın Pre orderi da basalim ...  

• xbox stüdyoları yeni nesile oyun yapıyormuş

Halo tırtfinite ile fh5 sadece yeni nesile falan mı çıktı sanıyor acaba? Başka da oyun yok zaten ortada 2 yıldır.

Ellerinde oyun yok senelerdir, oyun basan Sony e laf atmaya çalışıyorlar inanılmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Persona_6 -- 14 Aralık 2022; 22:44:24 >

• Sizin anlamadığınız Ps Plus sisteminin gamepass den daha iyi olması bu 3.parti oyunlar değil. Bunlar katma değer katar. Esas olan exclusive oyunlar ;

God of War
    The Last of Us
    Uncharted 1-2-3-4-lost legacy
    Spider Man-Miles Morales
    Horizon Zero Dawn
    Horizon Forbidden West
    Bloodborne
    Demon's Souls
    Ghost of Tsushima
    Days Gone
    Death Stranding
    Shadow of the colossus
    The Last Guardian
    Returnal
    Until Dawn
    Detroit Become Human
    Heavy Rain
    Beyond Two Souls
    Ratchet and Clank
    Gran Turismo Sport
    Infamous Second Son
    Killzone
    Final Fantasy 7 Remake

Bunlar bu sistemi uçuran oyunlar, şu oyunların yanına bile yaklaşan oyun yok gamepasste.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Persona_6 -- 15 Mart 2023; 21:22:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Himurajutsu

Valla activision alim surecinden beri kimin "bakın biz eziliyoruz buyrun rapor buyrun istatislik" diyerek ağlamasını herkes görüyor. 😜

Çok zorlamışsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-75F823CDA

Hocam hala trollük yapıcam diyorsan ben bilemem

Alıntıları Göster
    Trollük değil 2x zoomlu o fotoğraf sağ altta yazıyor ve altyazılarda ne yazdığını gör diye o kısmı attım, şimdi ben mi ön yargılıyım sen mi

Neyse iyi akşamlar

• Bu caped beni bloklamış. Şey soracaktım kendisine. Acaba şu redfall çöpüne pass yerine para verip oynasa yine böyle konuşacak mıydı yoksa baya giydirecek miydi? Gamepass gelince oyun insanlar beleş mal göz çıkarmaz hesabı yorum yaparken dürüst olmuyorlar
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.