Şimdi Ara

PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir (3 Mobil) - 7 Masaüstü3 Mobil3 Android
5 sn
107.702
Cevap
259
Favori
3.947.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
167 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
62. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

[sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer]
  • RTX3080Ti kullanıcısına yanıt
    Haahhaa abi nasıl dünyalarda yaşıyorsunuz ya. Ben minicik pozisyonumda karar almadan yardır baba yardır araştırma yapıyor, simülasyon hazırlıyor, olası sonuçlar için alternatif süreçler hazırlıyorum. Sonra klavye başında sen Microsoft uyan güzelim yazıyorsun. Üstadım birisinin sana bunu yazması gerekiyor kötü bir niyetle yapmıyorum inan; yazdığın şeyleri bir okuyup, ben ne diyorum abi ben ne yapıyorum diye sorman lazım kendine.
  • aftermath666 kullanıcısına yanıt

bu kafalar zannediyor ki adamlar hiç swot analizi yapmadan, gelir gider dengesi oluşturmadan paraları leylaya basar gibi gamepass'e oyun alıyorlar. o düşündüğün şeyleri dünyanın en büyük 5 şirketinden birisi olan microsoft düşünemiyor kardeşim haklısın. adamlar full zarar ediyor, herkes beleş gamepass alıyor, herkes yerel fiyatlandırma kovalıyor. aynen aynen...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rampage -- 23 Ekim 2021; 19:4:16 >
  • arkadaşım hasta mısın nesin? ikide bir aynı şeyleri yazıyorsun. bu saydığın oyunların MICROSOFT ve XBOX ile bir bağlantısı yok. Neden day one gamepass'e gelsin? bu kadar büyük oyunlarla anlaşmak kolay iş değil. day one garanti oyunlar xbox studios'un oyunlarıdır veya önceden anlaşma yaptığı oyunlardır (stalker örnek)

ha bu arada listende re:village var Sony re:village gamepass'e gelmesin diye korkusundan capcom ile anlaşıyor :D

[sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer]www.altchar.com
    Sony deal reportedly blocks Resident Evil Village's release on Xbox Game Pass
    https://www.altchar.com/game-news/sony-deal-reportedly-blocks-resident-evil-villages-release-on-xbox-game-pass-aIeUY8L4Q83X

• Geçen bi tane oyun oynayacaktım oyun hiç ödül falan da almamış o yüzden oynamadım keşke ödül alsaydı da oynasaydım. Filmler de de sadece oscar ödülü alan filmleri seyrederim. Müzikleri de sadece grammy ödüllü sanatçılardan dinlerim
  • Siz bu Santa Monica kardeşinize yetkiyi verin; rpg nasıl yapılıyormuş görün tarzında mesajlar görüyorum. Bu kadar ellerinden her iş geliyorsa bari birbirini kopyalamasalar. Bakın zaten Sony oyunları üçüncü şahıs kamera yığını.
    Siz alın bir tane Gow bir tane TLOU part 3-5 falan, kafanızda fazla fanteziler üretmeden efendi efendi oynayın. Yok strateji yapsalar baba olur, simulasyon yapsalar şu olur vs geçin bu işleri.
  • Himurajutsu kullanıcısına yanıt

Sony:

Himurajutsu:

: D

• Himurajutsu kullanıcısına yanıt

Ee Sony Türkiye bile PS'leri hep yedirdi yediriyor basına 😏

Red Dead Redemption 2'nin çıktığı dönem God of War boşuns GOTY olmadı... Hadi start verelim 😄

• konun son sayfaları millet bir birine girmiş '' sen abdülhamiti savundun'' dönmüş favorim ise nicki ekran kartı olan şahsın racon kesen yorumları iki tarafta takmıyor bunu ama raconmatik gibi [sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuklacini -- 3 Kasım 2021; 0:25:1 >
  • Elden Ring fiyatına bakın abowwww O fazladan 300₺ haraç parası mı Sony tayfasından
  • Philipp_Plein kullanıcısına yanıt
    - Rakip konsol oyuncularına göre 300 lira daha fazla veriyorsun oyunlara,
    - Konsolunda Web tarayıcısı yok,
    - 2k desteğin yok,
    - Neredeyse her oyunda grafiksel anlamda rakip konsolun gerisinde kalmışsın,
    - Dolby Atmos, Dolby Vision gibi teknolojilere sahip değilsin,
    - En çok övündüğün özelliğin olan SSD konusunda XBOX her anlamda harika işler çıkarmış,
    - Tasarım, teknolojik altyapı derken rakibinin gerisinde seyrediyorsun
    - Özel oyunların 1080p'den upscale edilmiş haliyle oynanıyor,

Ben bu konudaki aşırı fanatik PlayStation kullanıcılarına hak veriyorum abi. Ben de bir ton para verip bu vasatlıkla karşılaşsam çıldırırım her yere saldırırım. Ahdhhshshshd.
  • Daha herkese açılmadan neredeyse 1 milyon oyuncuya ulaşmış. GOTY yolcusu net [sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer] 

[sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer]Andy Robinsontwitter
    “#ForzaHorizon5 already has nearly 1 million players before its official release next week. https://t.co/QvS6ILTuQb”
    https://twitter.com/AndyPlaytonic/status/1456928672095608835
  • splinterfalcon4798 kullanıcısına yanıt
    Sony şu oyunun yarısı değerinde oyun yapsa 70 dolara anında kitler, 6 ay indirim falan yapmaz. Ama bir tarafta maliyet maliyet diye bir tarafı tutuşan Sony, diğer tarafta trilyon dolarlık şirket.
    Olay “siz gidin muz oynayın ehüehü’den nasıl buralara geldi vay be. Neyse muz+ Playstation PC+ Gamepass akarız artık.
  • Dark Saga kullanıcısına yanıt

Daha bir yıl dolmadan fark bu kadar açılıp ortada kıyaslayacak bir unsur kalmayınca bu nesil erken bitti tartışmalar biraz. Dün şaibeli dedikleri GOTY ödülleri dayanacakları son kulvardı onda da Spor dışında adaylıklar Sony ve Nintendo yarışına dönünce birbirine sarmalar başladı gruplar arasında.[sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer] 

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.