Şimdi Ara

Kavak Yelleri | Kanal D

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.066
Cevap
2
Favori
98.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kavak Yelleri valla iyi başladı dizi ne kadar kopyadır deildir bilmiyorum ama kopya bir diziye benzemiyo hoşuma gitti dizi yazın keyifle izlenecek türden.
    (Sene 2007'ydi heralde bunu yazdığımda. Tam hatırlamıyorum valla artık. Oha ya kaç yıl geçmiş aradan.)

İzleyenlerin yorumları lütfen.

Şimdiki düşüncelerim diziyi izlemeye başladığımız yaklaşık bir 9-10 ay olmuştur hatta daha fazla artık pek izlemiyorum bu dizide maalesef bir şekilde kendini batırdı bir şekilde harika başlayan dizi bana göre dedirtmişti ama atrık o kıvamdan çıktı kendilerina rahmet diliyoruz.
    (2009'un sonlarıydı ya da 2008'in sonlarıydı tam hatırlayamadığım. Ekibin Ege kıyılarına dönmeden önce yazdığım yazı.)

Evet her sene yenileme yaptığım bu güzide sayfamın yeni yenileme zamanı gelmişti de geçiyordu. Çünkü bu harikulade hal alan dizimizde, efeciğimiz kaybolur ve tabiki daha sonra geri döner.

4.sezonu devirdiğimiz ve Aslı ile Mine'Nin artık her türlü acıya dayandığı bu dizimizin son hali gittikçe ilginçleşen bir hal alıp ve artık kimsenin ve sanırım senaristlerinin bile nereye gideceğini tahmin etmediği hikayesiyle bizi kendimizden geçirmektedir.

Soruyorum eygüzde DH Kavak Yelleri ahalisi, sonumuz ne bizim he sonumuz ne?
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Evet bende beğendim.Her Aile yapısından var.İyi toparlamışlar.Yazın keyifle izlenir
  • bana da öyle geldi...
    bi arkadaşımın öğlenki büyük ısrarıyla izledim ve hoşuma gitti...
    hayatın içinden olmuş bi anlamda... (tabi her dizi gibi uçukluklar var)
    keyif verir darksleep kardesimin dediği gibi...
  • Bende izledim gercktn hos bi diziye benzio inş bozulmas böle dewam eder de yazın canımz sıkılmaz ne izlicez die
  • hoş beğendim inşallah bozulmaz
  • bence dizi direk dawson's creek ten esinlenerek yapılmış ..hatta dikkat ederseniz o esmer saçlı kız aynı dawson daki joey..yine aynı dizidede jen adlı karakter bu küçük sahil kasabasına sonradan geliodu ve annanesiyle yaşıodu..ve joey jenden nefret edioduuuuu
  • izledim belki dvm ederim
  • bende izledim hoş bişiye benzio..
    bi sorum olacak..dizinin sonunda bitmeden hemen önce bi şarkı caldı neydi acaba o bilgisi olup da benimle paylaşmak isteyen varmı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: bahodilo

bende izledim hoş bişiye benzio..
    bi sorum olacak..dizinin sonunda bitmeden hemen önce bi şarkı caldı neydi acaba o bilgisi olup da benimle paylaşmak isteyen varmı?

dizinin müzikleri pinhani diye bi grup tarafından yapılmış galiba. bilindik şarkılar degil, taze.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Engineered Rock -- 1 Haziran 2007; 10:21:41 >
  • Güzel bir diziydi, kopya mopya. Arkadaş diyordu davson krik mi ne? Dayı onlar ÖSS' ye giriyor mu? Yine bazı özgünlükler var
  • quote:

Orjinalden alıntı: elif1907

bence dizi direk dawson's creek ten esinlenerek yapılmış ..hatta dikkat ederseniz o esmer saçlı kız aynı dawson daki joey..yine aynı dizidede jen adlı karakter bu küçük sahil kasabasına sonradan geliodu ve annanesiyle yaşıodu..ve joey jenden nefret edioduuuuu

Esinlenme degil de onun uyarlanması direk olarak. Ben gazetede okumusdum. Hatta o dizide bir gay karakter varmıs o naısl olacak acaba diye de bir sey yazıyordu.

• quote:

Orjinalden alıntı: bahodilo
    bende izledim hoş bişiye benzio..

"pinhani - hele bi gel" galiba...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cazooka -- 2 Haziran 2007; 0:54:41 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: @pi

quote:

Orjinalden alıntı: elif1907

bence dizi direk dawson's creek ten esinlenerek yapılmış ..hatta dikkat ederseniz o esmer saçlı kız aynı dawson daki joey..yine aynı dizidede jen adlı karakter bu küçük sahil kasabasına sonradan geliodu ve annanesiyle yaşıodu..ve joey jenden nefret edioduuuuu

Esinlenme degil de onun uyarlanması direk olarak. Ben gazetede okumusdum. Hatta o dizide bir gay karakter varmıs o naısl olacak acaba diye de bir sey yazıyordu.

evet yaw..hakkaten vardı..öle bi karakter olduğunu bilmiodur bile bunlar.. öğrenince diziden sapabilirler..şaka maka kaçıncı kopya dizi bu böle yaw

• diziyi bilmem ama pinhani grubunun şarkılarını sadece dizide dinlemeyin. 10 şarkı var albümde hepsi de mükemmel şarkılar. bi ara diziyi de izlerim, belki
  • Hayret Mustafa Altioklar yonetmiyo genelde o dener boyle seyleri(ve basaramaz:)
    Bi de hep yazar "Mustafa Altioklar'dan bilmemne" diye

Gene dagittim konuyu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paranoid_andr0id -- 2 Haziran 2007; 20:22:09 >
  • kızlar şeker,müzikler güzel bunlar bayaa bi izletir diziyi.
  • benim çok hoşuma gitti,pek dizi izleyen biri değilim ama bu diziyi izlemeyi düşünüyorum
  • Esinlenme var Dawson's Creek'tan birebir kopya yok. Sadece karakterler ama ana karakterler. Birazda ana karakterler arasında geçen duygusal senaryo(onun buna aşık olması falan) alınmış. Gay kardeş yok bu dizide yerine bi tane polis kardeş gelmiş herhalde ama dizi güzeldi gerçekten.
  • Burada oynayan İbrahim Kendirci mi ne Parsda da oynamıştı. Ordaki oyunculugunuda burda ki oyunculugunu da begendim. Hatta Pars'ı sinemada izlerken yanıma oturmuş ve bir yerden sohbete girmiş bizimle konuşmuştu. Hoş olan biz onun oyuncu oldugunu bilmedigimizden ve dikkatsizligimizden arkadaşlarla aramızda film bittikten sonra hönk diye filmdeki çocuk yanımızdaydı demiştik.
  • Dizideki sarkılar Pinhani grubundan ama dizi için filan yazılmış deiller gayetde unlu bi frup siz duymamıs olabilirsiniz.

Dizide calan su

Pinhani-Beni al
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.