Şimdi Ara

TurkNET: yine aynı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hocammm basss basss bagiran forumda 4,5 yillik takip etmeme rahmen türknetin rezil oldugunu okuyup durdum eminim ki sizde okudunuz sorunlu oldugunu bile bile türknete gectiniz ve bildiginiz sorun yaşamadiginiz halde belki sustunus yazmadiniz umursamadiniz:) Turknet rezilliktir care bulamazsin...
  • türkiyenin en hızlı ve en düşük ping değerli internet servis sağlayıcısı turknet, dengesizlik konusunda her zaman en iyisi

resimde görüldüğü gibi, 1.6mbps indirme hızım ve 22.58 mbps gönderme hızım var

sokağa çıkma yasağı günü akşam 20.00 dan sonra özellikle lag/loss olayı çok oluyor

bölgede bi internet havuzu var ve yoğunluk olduğu zaman otomatik olarak hız kaybı yaşıyorum ve internet değerlerim düşüyor

normalde ping 10-18 arası ve indirme hızım 50-55mbit arası

ara sıra kopmaları, dsl ışığının birden bire gitmesini falan hesaba katmıyorum

• uyudum, uyandım tlfnumla test yaptım anlık değerler;

1 hafta boyunca günlük tutar gibi sürekli değişen internet hız değerlerimi paylaşıcam burda
  • Merhaba, yaşadığınız sorunu teknik uzmanlarımızın kontrol edebilmesi için hız testi sonuçları ile birlikte www.turk.net/oim sayfamızdan performans sorunu statüsünde destek kaydı oluşturabilir misiniz?
  • dns değiştirin muhtemelen çözülür

• saat 02.25 ten beri internetim yok, kısaca 1 saattir internete giremiyorum
  • SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt

sorma hocam ya, aynı dediğin durumu yaşıyorum

yine gitti internetim, sürekli gece 02.30 gibi kesiliyor ve 1 saat falan gelmiyor

• -dead kullanıcısına yanıt

Mecbur değilsin haci başka firmami yok 3 yildir netspeed deyim bi kaç defa ciddi sorun yaşadim ama sorun turktelekom kaynakli oldugu için cözemeleri uzun sürdü şuan rahatim kopma filan yaşamadim belki haftada 1 veya 2 cok nadir..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.