Şimdi Ara

Ödf3 çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Argadaşlar ben daha satın almadım belki alırım belki almam ama kitap zaten 60 lira olarak yazmış ne kadar maliyeti vardır vb bilmiyorum ama sonuçta konu başı 246 soru çözümü var 2221 soruyu bölünce konu anlatım kısmı var üstüne giden zaman var. Şu an en ucuz özel dersin saati 100 liradan kapı açıyorlar zaten. Ha içerik düzeni anlatımı nasıldır bilmiyorum ama öyle abartı bir fiyat yok ortada bence.

• Bu kadar erken cikmasi sasirtti
  • 150-160 civarı bekliyordum ama 195 bana fazla geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mchunchu -- 17 Kasım 2020; 19:30:22 >
  • 195 lirada çok para kusura bakmasın kimse.Bu fiyat ile malumdan ne farkı kaldı.ÖDF1 i almıştım ama ÖDF3 ü almaktan vazgeçtim.Youtube'da laptü matematik+yz mat soru bankasını kombinleyip yanınada 3 tane AYT soru bankası eklerim bir kaybım olmaz.

Laptü mat kanalındaki hüseyin hoca zaten her 3 günde 1 konu bitirecek şekilde pdfini ekliyor.

• sarriball2 kullanıcısına yanıt
    İlk 3 konu + log evet
  • quote:

Orijinalden alıntı: RevilDeveloper

Bu mesaj silindi.

Bence pahalı.Şimdi birileri başlar özel ders alsan şu kadar para gidiyor diye.Tamamda sen bu seti çıkardıktan sonra sen bu sene fiyatları ucuz tut nasılsa yaptığın set uzun yıllar idare edecek.Bir sonraki baskıda sıfırdan konu anlatmayacaksınki hataları fixleyeceksin daha fazla kişiye ulaşacaksın.Bakalım Kafa kaf1 harici çok bir yenileme bile olmadı senelerdir.Önce piyasada yer edin ondan sonra bu tür fiyatlara çık.Yakıştıramadım açıkcası.

• MaviolanYedigün kullanıcısına yanıt
    Evet, nick @umutDRC

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umutdarici -- 17 Kasım 2020; 17:23:17 >
  • mbayediagne10 kullanıcısına yanıt

Değişmiyor kanka bende eskileri almıştım.

• Mikail plus sitesine yüklenmiştir
    Fiyatı 145 diye beklerken 195 TL olarak satışa sunmuştur

• Bu dersler geçen senekilerle aynı mı yoksa yeniden mi çekmiş acaba

• farklı

• Değmez
  • Aldım bakalım umarım yeterlidir
  • Toplam kaç saat acaba

• Penanggalan kullanıcısına yanıt
    Fonksiyonlar 17 saat
    Diğerleri 6 7 saat arası sanırım
  • Ödf ne
  • Ben eski derslerini kullanıyorum ve baya memnunum. Ama fiyat biraz fazla geldi bana. Eski dersleri olsaydı kesin alın derdim ama şimdi diyemiyorum.

• Tüm ders videoları yüklenmiş mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarriball2 -- 17 Kasım 2020; 14:45:10 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.