Şimdi Ara

FİESTA TDCİ VE BENZİNLİ KULLANICILARI PAYLAŞALIM- ilk mesaj güncellendi (115. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.008
Cevap
32
Favori
354.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bizimki 36 binde yeni yeni çıkmaya başladı yada ben yeni fark ettim bilmiyorum ama.:)
  • benm kide 73 bin de arada değişik sesler duymaya alış yaşın tutup o aracı sen kullanınca daha fazla ses gelicek emin ol
  • herkese iyi günler arkadaşlar.....
    çarşamba günü arabayı doğan slx ile takas ettim üste 8.000 tl aldım bugünde sabah satışını aldım satışını verdim
    ama böyle şans adamı şaşırtıyo .. satışı aldıktan sonra işyerine gittim ve hemen doğanı iç dış
    yıkamaya başladım o arada bi adam arabaya hayran kaldı satarmısın dedi bende satarım dedim
    adam hiç fiyat sormadan 9500 verdi bende 10000 için zorladım ve 9700 e verdim doğanı adamla beraber
    evine gittik parayı verdi bana ve 1 saat sonra memleketine gitmek üzere yola çıktı..
    benim araba gitti 17.700 tl ye hayatta bu fiyatı yakalayamazdım...
    yani bayramda arabasız kaldım ,neyseki bütün akrabalarım hemen hemen aynı mahallede

• hee bu arada arkadaşlar unuttum bişeyi herkesin kurban bayramı mübarek olsun
  • dostum şansın çok güzel tutmuş yaaa 2 arabayı da bu kadar hızlı satan birini daha önce görmemiştim

hadi hayırlısı o artan parayla da bol bol taksiye binersin ne güzel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fasher -- 27 Kasım 2009; 18:46:21 >
  • tiptronik fiesta önerirmisiniz?
  • ben bir kere bindim ancak tiptroniklerde ben memnun kalmadım...

vw deki DSG den sonra diğerleri bana hiç güzel gelmiyor...
    alıcaksanız düz alın fiestayı...

ben golfte DSG sanzıman ı denedim tiptronik inanılmaz zevk veriyor...
    vites geçişlerini anlamıyorsunuz bile çat diye geçiyor ama diğerlerinde öyle değil...
  • arkadaslar 2004 dizel fiestam var..baskı balatayı değiştirmek istiyorum...aslında sorun olup olmadığını tam anlayamadım..debriyaj uste kavramaya baslar dediler..üste kavramaya basladı gibi..yoksa bana mı psikolojik olarak ole geliyor anlamadım...nasıl karar verilir onuda bilmiyorum...birde bu işlem ne kadara patlar..
  • genel olarak baskı balatanın bittiği yukarda kavrama aracı kaldırırken titreme ve yanık kokusu gelmesi yokuş ta filan kalkarken valla bende değiştirmeyi düşünüyorumda serviste herşey dahil 1000 tl dedi.
    dışardan 400 tl sadece malzemesini alan arkadaşlar var artık ne kadar da işçilik tutarsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: fasher

quote:

Orijinalden alıntı: dreadknight

Arkdaslar herkese cok selam. 2008 model 1.6 otomatik collection bir fieastam var. Arabadan cok memnunum, hem ozellikleri hem de surus dinamikleri oldukca iyi. Biraz gurultulu ama ona da alıstık rahatsız etmıyor.
    Ancak esas rahatsız eden yakıt tuketımı. ıstanbul da sehır ıcınde cokgunlukla dur kal olarak kullandıgımız ıcın 11 lt uzerınde tukatımlere ulasıyoruz bazı haftalar. normalde sehır ıcınde 8-8.5 arası yakıyordu ama evımızı daha trafıklı bır bolgeye tasıdık ve ocagımızdakı ıncır agacı yesermeye basladı :D
    sımdı arac 25000 km oldu ve garantısı de 1 ay sonra falan bıtecek. benım nıyetım lpg taktırmak yoksa araba bızım aıle ekonomısını oyamaya devam edecek.
    lpg icin de brc ıyı gıbı duruyor ama fıeasta cıların goruslerını merak ettım. deneyen bılen br ya da dıger markalar hakkında bana yardım edebılecek olan var mı. sıralı sıstemlerde sanırım marka kadar usta da vok onemlı, usta-bayı de tavsıye eder mısınız???
    cok selam....

ben dizel kullandığım pek bir bilgim yok umarım bilen arkadaşlar yanıtlar

LPG meraklıları beni unuttu herhalde :)

• slm arkadaslar bende yeni ford fiesta dizel var 2009 model full versıyonu 1.6 sport bu aracta anahtardakı kumandadan
    camlar kapanıyormu ben bulamadım bilen varmı acaba?
  • uzaktan kumandanın kapanma tuşuna uzun süreli bas eğer olmuyorsa birde arabanın üzerinde anahtarı sok ve kapatma yönünde çevir bekle gene olmuyorsa bi kullanma klavuzunu oku belki bir şeyleri yapman gerekiyodur öncesinde o da yoksa senin araçta o özellik yoktur
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fasher

quote:

Arkdaslar herkese cok selam. 2008 model 1.6 otomatik collection bir fieastam var. Arabadan cok memnunum, hem ozellikleri hem de surus dinamikleri oldukca iyi. Biraz gurultulu ama ona da alıstık rahatsız etmıyor.
    Ancak esas rahatsız eden yakıt tuketımı. ıstanbul da sehır ıcınde cokgunlukla dur kal olarak kullandıgımız ıcın 11 lt uzerınde tukatımlere ulasıyoruz bazı haftalar. normalde sehır ıcınde 8-8.5 arası yakıyordu ama evımızı daha trafıklı bır bolgeye tasıdık ve ocagımızdakı ıncır agacı yesermeye basladı :D
    sımdı arac 25000 km oldu ve garantısı de 1 ay sonra falan bıtecek. benım nıyetım lpg taktırmak yoksa araba bızım aıle ekonomısını oyamaya devam edecek.
    lpg icin de brc ıyı gıbı duruyor ama fıeasta cıların goruslerını merak ettım. deneyen bılen br ya da dıger markalar hakkında bana yardım edebılecek olan var mı. sıralı sıstemlerde sanırım marka kadar usta da vok onemlı, usta-bayı de tavsıye eder mısınız???
    cok selam....

ben dizel kullandığım pek bir bilgim yok umarım bilen arkadaşlar yanıtlar

LPG meraklıları beni unuttu herhalde :)

birde burda danış istersen

http://www.fordclubtr.com/forum/forums.html

• quote:

Orijinalden alıntı: oem

tiptronik fiesta önerirmisiniz?

ne yap ne et ford un tiptronik şanzumanın dan uzak dur dostum

• birde burda danış istersen

http://www.fordclubtr.com/forum/forums.html

tesekkurler dostum. yazacagım oraya da ...
  • benim xenon ları mercekleyelim dedim fakat masraf çok çıkınca mecbur en vazgeçtim 400 den başlıyo devam ediyo fiyatlar...
  • ne yapsam karar veremedim...araba 83 binde...yakında 90 bin bakımı var ...acaba arayı uzun tutup şimdi baskı balata sonra mı bakım...yoksa ikisini aynı anda yaptırmak mı mantıklı..acaba ikisi bana özel ve yetkili servislerde ne kadara patlar...
  • arkadaşlar herkesin geçmiş kuban bayramı mübarek olsun arabamı satmam dolayisiyle bu bayramı yayan geçirdik .ama bu hafta içinde bi araba almayı düşünüyorum sizce 19.000 tl ye çoook temiz 2007-08 fiesta tdci alabilirmiyim metalik gri veya açık mavi almayı düşünüyorum manuel. sizce fiyatları nerelerdedir
    bilgisi olan paylaşırsa sevinirim şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: devilkid

ne yapsam karar veremedim...araba 83 binde...yakında 90 bin bakımı var ...acaba arayı uzun tutup şimdi baskı balata sonra mı bakım...yoksa ikisini aynı anda yaptırmak mı mantıklı..acaba ikisi bana özel ve yetkili servislerde ne kadara patlar...

serviste 1000 tl baskı balata dışarda yarı yarı ya farkeder nerdeyse yani 500 600 gibi rakamlar a aynı işlem i yaptırırsınız diğer rutin servis bakımı için bence özel servis e gidin hatta yapabiliyosanız siz yapın filtrelerin değişimi yeni yağ koymak ve motor un suyuna fren ve direksyon hidrolik ine bakacaksınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: ölümünekartalcı78

arkadaşlar herkesin geçmiş kuban bayramı mübarek olsun arabamı satmam dolayisiyle bu bayramı yayan geçirdik .ama bu hafta içinde bi araba almayı düşünüyorum sizce 19.000 tl ye çoook temiz 2007-08 fiesta tdci alabilirmiyim metalik gri veya açık mavi almayı düşünüyorum manuel. sizce fiyatları nerelerdedir
    bilgisi olan paylaşırsa sevinirim şimdiden teşekkürler

19 lira ya biraz araştırarak bulabilirsiniz 2006 ları filan 18 lira civarı 1.4 tdci ler için ama 1.6 tdci ler e de bakın 90ps çok güzel olsa gerek bu araç için

• 
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.