Şimdi Ara

FİESTA TDCİ VE BENZİNLİ KULLANICILARI PAYLAŞALIM- ilk mesaj güncellendi (103. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.008
Cevap
32
Favori
354.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Verdiğiniz ilana 2.kez tekrar baktımda sizin ilanmış , 2. baktığımda anladım . Fiesta' nızda güzel iyimiş. İnşallah istediğiniz fiyata satarsınız Slhztrk abi .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 16_MJT_05 -- 29 Temmuz 2009; 5:11:02 >
  • merhaba uzun süredir uğrayamıyorum umarım herkesin keyfi yerindedir.. Kaskoyla ilgili sorum olacak

647 liraya 180 peşin kalanı taksitle koç alianz (alianzı yanlış yazmış olabilirim)
    420 liraya aksa peşinatsız taksitle.. arasındaki fark nedir? bize koçta 3 yere kadar ufak tefek rötuş olduğu aksada olmadığı söylendi sadece bu olabilir mi?? ya da başka bir fikriniz var mı teşekkürler.. herkese iyi akşamlar..
  • 2006 Ford Fiesta Confort 1.4 Benzinli 74.000 kmde inci beyazı , kazasız servis bakımlı orjinal çok temiz fiyatı 17.000 TL Ulaşmak İsteyen Şahışlar 05063587067 nolu telefon numarasından veya sertac.unlu@windowslive.com msn adresinden bizlerle irtibat kurabilir.AdresBursa/M.kpaşa
  • Arkadaslar merhaba. Persembe günü kısmetse aracı almaya gidiyorum. 2008 model 1.4 TDCİ 17,000 km de. Aracı servise göstereceğim. Özellikle bakılması gereken bir yer ve sorulması gereken soruları buraya yazarsanız cok cok memnun olurum. İlk aracımız olacak, o yüzden yanlısa düsmeyelim. Herkese tesekkür ederim. İyi forumlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bocukler

2008 model dizel fiesta arayanlara duyrulur :http://www.sahibinden.com/ilk_sahibinden_2008_model_ford_fiesta_dizel_boyasiz_-96WQQaXQQ10240148WQQpXQQdisplayitem&keyword=ilk%20sahibinden%20fiesta%20dizel

Sevgili bocukler istedeğin fiyat çok uçmuş 307 focus c4 tarzı arabalara yaklaşmış ki collection falan olsa yine düşünürdüm hayırlı satışlar sana.

Altayhan kardeşim uğrayamıyorum epeydir keyifler yerindedir umarım nasıl gidiyor fiestanla aran nasıl

• quote:

2008 model dizel fiesta arayanlara duyrulur :http://www.sahibinden.com/ilk_sahibinden_2008_model_ford_fiesta_dizel_boyasiz_-96WQQaXQQ10240148WQQpXQQdisplayitem&keyword=ilk%20sahibinden%20fiesta%20dizel

Sıfırı var o fiyata sıfırı

• @
    soundcarman

adamında benimde canımı sıkma gece gece terbiyeni takın konu dışı değil burası mizah eğlence bölümüde değil.Sanane ki adamın istediği fiyatı söyleme hakkı var arkadşım git kendinle eğlen daha komik durumda olan kendinsin 15-20 tane zuhaa muhaa yazılı ikonlar yapmışın oturup orda.Yaşın tutmuyo heralde bu konuya nufüs kağıdında yazan tutuyosada kafan tutmuyo demektir ki durum daha vahim senin için
  • evet arkadaşım ilanda benim arabada...arabayı diger fiestalarla kıyaslerken lutfen pazarlık payını ve diger donamınlarını koymayı unutmayın..celik cant yok.sis farı yok..cd calar yok...klima yok..abs yok...kazası cok..boyası b.k..borcu cok...masrafı cok...olan araclarla karsılastırmayın lütfen...renk bile fiyat konusuna etki etmektedir..birde galericinin 18 lira verdigi aracı niye biniciye 19 satmayımki...linkteki aracımın satış sebebim evdir..19 liraya verilecektir...saygılarımla...
    http://www.sahibinden.com/ford_fiesta_comfort_1_4_tdci_5k_68bin_km-58WQQaXQQ12976657WQQpXQQdisplayitem

quote:

Orijinalden alıntı: 16_MJT_05

Verdiğiniz ilana 2.kez tekrar baktımda sizin ilanmış , 2. baktığımda anladım . Fiesta' nızda güzel iyimiş. İnşallah istediğiniz fiyata satarsınız Slhztrk abi .

• Arkadaşlar iki araç arasında gidip gelmekteyim,ikiside ESKİ kasadır.... 2006 model punto 1.3 mj dynamic buldum,çok iyi gibi duruo,110000km de...tam donanımlı abs,asp,esr hepsi var ama punto forumuna baktım,hızlanınca titreme yapıomuş eski kasalar ve iç malzeme kalitesiz plastikmiş sanırsam tabi çok fazla kalitede aramamak lazm bu araçta

Fiesta ya gelince, sanırsam modelden modele değişiyomuş bu abs vb donanım özellikleri...2004 model comfort 130000km de.Benm en çok merak ettğim hangi araç daha konforludur ve binice daha iyi bir iç mekan kalite izlenimi brakır Tabi kullanımıda çok önemli...

Eğer bu iki aracıda kullanan arkadaşlar varsa bana yardımcı olabilir misiniz? veya önerebileceğiniz başka bi model var mı?
  • herkese merhaba,

haftasonu fiestamla 460 km şehirler arası yol yaptım(60 km si şehir içi), bunun yaklaşık yarısında klima açıktı(giderken açıktı, dönüşte gece döndüm hiç açmadım) ve 20 lt mazot tükettim yani 4,34 l /100 km gibi bir ortalama yakaladım, bana oldukça iyi bir ortalama gibi geldi, ne dersiniz?
  • arkadaşlar 2005 fiesta tdci aracım var. bakım peryodu ve ücretleri hakkında bilgi verebilir misiniz ?
  • bakım fiyatlarıyla ilgili başlık

http://forum.donanimhaber.com/m_24210525/mpage_6/key_/tm.htm

quote:

Orijinalden alıntı: birpinarimben

arkadaşlar 2005 fiesta tdci aracım var. bakım peryodu ve ücretleri hakkında bilgi verebilir misiniz ?
  • Arkadaşlar 2006 dizel fiesta 60.000 bakımı için Işıksan oto (maslak oto sanayi) dan 240 lira fiyat verdiler nasıldır sizce?

Hem Işıksan için hem de fiyat için yorumlarınız nedir?
  • Zaten 65-70 tl yağ tutar,

yağ-hava-polen filtreleri 75-80 tutar,

sadece malzeme parası 150tl gördüğün gibi, bunlar dışında bir bakım olmayacaksa 200tl civarı daha makul olur.

Mazot filtresini de değiştireceksen (45000de bir değişir, şimdiye kadar değiştirmediysen değiştirmelisin) o sadece 75-80 tldir.

tabii kullanılan malzeme ve yağın da markasını es geçme...

son birşey, fren balatası vb. bakımdaki durumlarına göre de fiyat artabilir.

quote:

Orijinalden alıntı: ivangennaro

Arkadaşlar 2006 dizel fiesta 60.000 bakımı için Işıksan oto (maslak oto sanayi) dan 240 lira fiyat verdiler nasıldır sizce?

Hem Işıksan için hem de fiyat için yorumlarınız nedir?

• balatalar değişmeyecek 2 ay (5000 km) önce değiştirmiştim.
    Senin hesaptan 40 lira fazla ödüyorum. Eh çok da kitlemiyolarmış:))
  • Merhabalar Arkadaşlar...

2006 1.6 TDCİ focus kullanıcısıyım.

Bu araçta beni en çok rahatsız eden yol sesi. Motor sesi bi nebze tahammül edilebilir ama yol sesi feci durumda yada ben çok takıyorum...

2007-2008 fiesta alma hedefindeyim.

konfor sorunu fiestada da bu şekilde mi? Yoksa çok da rahatsız edici bi ses sorunu yokmu aracın?

Bu konuıda deneyimlerinizle bana yardımcı olabilirmisiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihyc

quote:

Sevgili bocukler istedeğin fiyat çok uçmuş 307 focus c4 tarzı arabalara yaklaşmış ki collection falan olsa yine düşünürdüm hayırlı satışlar sana.

Altayhan kardeşim uğrayamıyorum epeydir keyifler yerindedir umarım nasıl gidiyor fiestanla aran nasıl

son zamanlarda bende pek uğrayamıyorum, arada bakıp çıkıyorum ancak. işler yoğun, izin-tatil derken ancak zaman buluyorum.

senin keyifler nasıl, gerçektende pek görünmüyorsun artık.

fiesta ile aramız iyi, ben ona bakarsam o da beni üzmüyor

bu tatil döneminde 120.000 km yi devirdik, kışa girerken biraz bakıma almam gerekecek. akü, debriyaj seti filan..

• quote:

Orijinalden alıntı: srkanu

Merhabalar Arkadaşlar...

Bu araçta beni en çok rahatsız eden yol sesi. Motor sesi bi nebze tahammül edilebilir ama yol sesi feci durumda yada ben çok takıyorum...

konfor sorunu fiestada da bu şekilde mi? Yoksa çok da rahatsız edici bi ses sorunu yokmu aracın?

focusta yol sesinden rahatsız isen fiesta da farklı bir şey bekleme, yol sesini alıyor. asfalt biraz bozuk olursa olduğu gibi içeride.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Altay Han

quote:

Orijinalden alıntı: srkanu

Merhabalar Arkadaşlar...

focusta yol sesinden rahatsız isen fiesta da farklı bir şey bekleme, yol sesini alıyor. asfalt biraz bozuk olursa olduğu gibi içeride.

Peki focusdan daha mı fazla ses alır içeri yoksa yine aynı oranda rahatsızlık mı duyarım?

Focusdan çok olmasın da yeter bana. Eğer sinir etcekse beni yolda...

• 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.