Şimdi Ara

Parafly Puanlar Seyahat Hattında 5 Kat Değerli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
11
Favori
9.536
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Parafly bunu ilk kez yapmıyor,çoktan yapmasını bekliyordum zaten ben şaşırmadım.

• Bilet alaydık da 5 katını ödemeye razıydık.

Bende puan toplayım diye alışveriş kastım. Nede olsa yılbaşına kadar sürem var diye. Allah cezanızı versin! Keriz silkeleme operasyonu resmen.

Hatta giyim kampanyasında 282 tl eksiğim vardı Togo.com.tr'den bot aldım son gün puan almak için. (Herhangi bir siteden almadım ki sektör bilgisi tutmaz diye) Giyim sayılmadı puan da alamadım.

Kendimi aptal yerine konmuş hissediyorum şu anda. Hadise bu anlattıklarım düşünülürse tüketici hakları alanında değil ceza mahkemesi konusudur. 

• paraflytravel sitesinden de uçak bileti baktığınızda artık x2 olarak hesaplıyor. harbiden erken bitirmişler. şaka gibi. insanlar plan program yapıyor 2-3 gün sonra biletini alırım diye düşünüyor 31.12.2020 gözüken kampanya kasımda ayı sonunda erkenden bitiriliyor. Parafly Puanlar Seyahat Hattında 5 Kat Değerli 

• Hay senin gibi bankanın ben..

• Kartı kötüye kullananlar yüzünden , bu kampanya da son buldu . Kesinlikle artık soyad kuralı gelmesi gerekir , bu şekilde olmazsa çok daha bu adamların eline prim verilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: ombuds_man

Arkadaslar 1 yil icinde avastan cikamazsaniz 5x ile geri alinacagi detayini kacirmayin.

Bilet alaydık da 5 katını ödemeye razıydık.

Bende puan toplayım diye alışveriş kastım. Nede olsa yılbaşına kadar sürem var diye. Allah cezanızı versin! Keriz silkeleme operasyonu resmen.

Hatta giyim kampanyasında 282 tl eksiğim vardı Togo.com.tr'den bot aldım son gün puan almak için. (Herhangi bir siteden almadım ki sektör bilgisi tutmaz diye) Giyim sayılmadı puan da alamadım.

Kendimi aptal yerine konmuş hissediyorum şu anda. Hadise bu anlattıklarım düşünülürse tüketici hakları alanında değil ceza mahkemesi konusudur.Parafly Puanlar Seyahat Hattında 5 Kat Değerli 

• cilalibo C kullanıcısına yanıt
    devlet bankası olduğu için itibara çokta önem verdiklerini düşünmüyorum. müşteriye hiç önem vermiyorlar ki devlet bankaları arasında bence en iyisidir halkbank, gerisini siz düşünün. kredi kartı aidatını alamadığım tek banka Halkbankasıdır.
  • Artık alıştık koca firmaların/bankaların belirtilen tarihten önce kampanya sonlandırmasına.

Böyle olacağını tahmin ettiğim için rezervasyonumu yaptırıp konaklamamı gerçekleştirdim.

Aralık sonuna kadar yeni bir plan arayışına girmiştim ki konuyu gördüm :(

• Bu kampanyaya güvenerek son 1 haftada bir çok lüzumsuz harcama yaptım. Kazandığım puanları bu ay kullanacaktım. Banka resmen kazık attı. Mh arayıp şikayette bulunacağım ve kartımı kapattiracagim.
  • Büyük terbiyesizlik! inanılmaz..

• çat diye bitirdiler mi? Kamu bankasısın sen, büyük düşün...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mat34

Kartı kötüye kullananlar yüzünden , bu kampanya da son buldu . Kesinlikle artık soyad kuralı gelmesi gerekir , bu şekilde olmazsa çok daha bu adamların eline prim verilir
    Hocam kansızlar yüzünden masumlar zarar görür her daim. O yüzden yüce Kuran önce kötülüğü yok edeceksin sonra iyiliği üzerine inşaa edeceksin diye emreder.
  • süpriz değil yıllar önce de aynısını yapmıştı.
  • 13berat kullanıcısına yanıt
    bekle bekle x10 yapar yakında
  • Efsane geri döndü
  • parafpara ile indirim yapabilirim. PM den ulasabılırsınız.

• ssarikay S kullanıcısına yanıt

Göz göre göre hemde. Ben bu kampanya çıktığı gün kartı aldım 20 gün kadar kartı bekledim kart geldi daha bilete karar veremeden kampanya bitti. Boşuna alışveriş yaptırdı, üstüne birde kart aidatı alırlar. Elimizi verdik kolumuzu kaptırdık. Kartı kapatıyorum bende. Kesinlikle bidaha Halkbank ile çalışmam.

• herkes tepki maili, twitter özel mesajı vs yazsın arkadşalar, bu ne saçma iştir!

• Bi anda kampanya mi bitermis ya... Kapatir herkes kartini bu durumda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stereo Palma -- 1 Aralık 2020; 19:3:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kampanyasever

çat diye bitirdiler mi? Kamu bankasısın sen, büyük düşün...
    kamu kurumlarında ehil kişiler oturmuyorki... kampanya yaptıklarına şükretmek gerek.
  • aklıma gelen başıma geldi iyimi. 1000 lira biriktirdim tatil alacaktım elimde patladı. bu durumu 2. kez yaşıyorum yazıklar olsun. ilk zamanlarda puanlar 4 le çarpılıyordu çat diye 2 ye düşürmüştüler. şimdide kampanyayı erken bitirdiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpersahin -- 2 Aralık 2020; 0:50:9 >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.