Şimdi Ara

Bluray Filmlerimizi Değerlendirelim (976. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.820
Cevap
123
Favori
960.804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 974975976977978
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Steelbook filmler ilgilenen olursa pm atabilir.After earth hariç hepsinde Türkçe dublaj veya altyazı mevcut.

Equalizer Project pop-art
    Da vinci code Project pop-art
    Easy Rider Project pop-art (Disk değişimi yapıldı.)
    Scarface
    Taken 2
    After Earth
    Deadpool
    Avangers tek disk 3D

Steelbook olmayan versiyonlar

Mad Max Anthology 4 Film
    Cehennem Silahı 4 Film (box değil)
    Lincoln
    World War Z 2D+3D
    Hobbit 1-2 extended Edition (İlk film Almanya Versiyon sadece 3D türkçe altyazılı)
    Total Recall 2 disk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Armag3d0N

Bu kurlara ragmen yurtdisindan alisveris yapmak hala daha avantajli. Turkiye'de 100 TL'ye satilan seti 35-40 TL'ye, 60 TL'ye satilan filmi 25-30 TL'ye alabiliyorsun. Black Friday indirimleri de basladi. Gecen sene bu donem tanesi 13 TL'den 18 Bluray film almistim, bakalim bu sene ne olacak.

Yurt dışından alınan filmlerde TR altyazı seçeneği var mı hocam?
  • quote:

Turkce altyazi olan filmlerin cogu amazon'daki arama sayfasinda cikmiyor. blu-ray.com'dan kontrol etmek en garanti yol. Cikis tarihi, firma hatta ambalaj turune kadar listeleyebilirsin.

tam olarak nereden bakıyoruz türkçe listeye link atabilir misin?
  • Bluray Filmlerimizi Değerlendirelim

Yeni criterion filmim "The In-Laws" elime ulaştı bugün. Amazon Uk'den alındı :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blade_runner -- 24 Kasım 2016; 13:45:40 >
  • blade_runner B kullanıcısına yanıt
    hangi tarihte almıştınız hocam amazon uk den öğrenebilirmiyim? takip numarası varmıydı? .
    ben 16 sında verdim siparişi hala yolda .
  • yavuzazgin kullanıcısına yanıt
    15 Kasım'da almıştım. Takip numaralı gönderi istemiyorum alışverişlerimde ama kaybolma vs. durumu yaşamadım hiç. Kargonuz Türkiye'ye gelmiştir muhtemelen ama malum Türkiye içi kargo hep sorunlu. Criterion ile aynı anda bir film daha sipariş etmiştim ama o gelmedi mesela hala, böyle şeyler yaşanıyor zaman zaman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blade_runner -- 24 Kasım 2016; 15:1:36 >
  • blade_runner B kullanıcısına yanıt
    enteresan işler . Bilgi için sagolun
  • Bu kurlardan sonra iyice azalır artık bluray film girişleri, 4k bluray ise numunelik gelir
  • bluraylarda tr altyazı olsa hepsinde isterse hiç getirmesinler . yurtdışına doviz göndeririz bol bol
  • quote:

http://www.blu-ray.com/movies/search.php

Yukaridan Almanya bayragi secip sayfayi yenile. Subtitles kismina Turkish yazip arat.

Üstad buradan birden fazla ürün aldığımızda toplu mu geliyor?
  • 4K BD FLİMLER NE ZAMAN YAYGINLAŞIR
    BİR KAÇ TANE KUTULU BULABİLDİM
    FİYATI DA 250 KÜSÜR BİRŞEYDİ
  • Arkadaşlar elinde Narnia serisi olup elden çıkarmayı düşünen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: stepspeeddd

4K BD FLİMLER NE ZAMAN YAYGINLAŞIR
    BİR KAÇ TANE KUTULU BULABİLDİM
    FİYATI DA 250 KÜSÜR BİRŞEYDİ

Nerede oynatıyorsunuz filmleri.
  • Blackfriday var,yok mu kampanya falan?
  • Bluray Filmlerimizi Değerlendirelim

Evet diğer siparişim de elime ulaştı bugün :) Arrow firması kült korku, gerilim filmleri restore ederek(4k restoration yapılmış bendeki film için) tekrar basıyor. "The Hills Have Eyes" filmini aldım. Bu limited edition içerisinde poster, kartpostallar, kitapçık ve bluray bulunuyor. Disk içerisinde de bir sürü özel seçenek mevcut :) Arrow Video'nun filmlerine bakmanızı tavsiye ederim :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HKnatas

Blackfriday var,yok mu kampanya falan?

Olmaz olur mu, millet deli gibi alisveris yapiyor. Amazon İngiltere ve Almanya Bluray sayfalarini takip etmeni oneririm. Anlik indirimler oluyor. Ayrica Amazon Almanya'da 10 film 50€ kampanyasi var. 1200'den fazla filmin icinden istedigini sec.

Ah bir gıcık kapmasam kapaklarda film isimleri almanca olunca uyuz oluyorum bedava verseler almam amazon.de'den
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadays

quote:

quote:

Olmaz olur mu, millet deli gibi alisveris yapiyor. Amazon İngiltere ve Almanya Bluray sayfalarini takip etmeni oneririm. Anlik indirimler oluyor. Ayrica Amazon Almanya'da 10 film 50€ kampanyasi var. 1200'den fazla filmin icinden istedigini sec.

Ah bir gıcık kapmasam kapaklarda film isimleri almanca olunca uyuz oluyorum bedava verseler almam amazon.de'den

+1
  • https://www.amazon.co.uk/dp/B00BKN6ZP0/ref=pe_385721_37986871_TE_item

Star Trek stardate Collection kargo dahil 22.61 sterlin hiç bu kadar düşmemişti kaptım ama türkçe yok altyazı olarak haberiniz olsun
  • Elbette orijinal olanları alıyorum canım o konu da sıkıntı yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Hocam bütün bluray filmler için mi geçerli bu kampanya yoksa belli filmlerde mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 974975976977978
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.