Şimdi Ara

Bluray Filmlerimizi Değerlendirelim (676. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.820
Cevap
123
Favori
960.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 674675676677678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bilindiği üzere Warner bros firmasının ürünlerini Tiglon firması dağıtıyordu.Bu ay itibari ile artık dağıtımını yapmayacağını sözleşmesinin sona erdiğini yeni sözleşme yapmadığını duyurmuştu.Şuan bir kaç film firmayla dağıtım işi görüşülüyor bilgisi geldi.En yakın zamanda bu işi çözmeleri diliyoruz.

Bu arada Sony filmlerinide yeni bir firma dağıtacak.
  • bence almak için acele etmeyin.. daha önce de universal, tiglon ile anlaşmasını bozup kanal d home video ile anlaşmıştı, bu sebeple tiglon stok bitirme adına çok iyi indirimler yapmıştı.. özellikle idfix ve d&r da dvd nin para ettiği dönemlerde e.t., jaws, schindler list digipack gibi..jurassic park üçleme gibi filmle dörtte bir fiyatına almıştım.. bence yine aynı şey olacak ve tiglon etiketli ürünlerin belirli bir sürede piyasadan silinmesi için(ki elde kalırsa satamayacaktır) iyi bir indirim gelecektir.
  • Şimdi biraz araştırma yaptım ve Warner bross filmleri yeni bir firma YENİFİLM diye bir firma dağıtacakmıs.Bir aksilik olmaz ise hobbit 2 yi bu hafta dağtacaklarmıs.
    Bluray Filmlerimizi Değerlendirelim
  • Full Hd Bluray 720p 810p ve 1080p mkv. Film Arşivi Dolumu Gerçekleştiriyoruz. 0 537 825 2084
  • topaz42 kullanıcısına yanıt
    Merhabalar öncelikle dükkanımızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederim.Ben pazar günleri genelde dükkanda olmuyorum ama hafta içi hep dükkandayım başka bir sefere tanışmak dileğiyle diyelim artık.

Şuan 760 çeşitle bluray severlere en iyi fiyat garantisi ile hizmet ediyoruz.Sadece bluray değil dvd fiyatlarımızda uygundur.Her zaman beklerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: topaz42

Dün bir vesile ile Beşiktaş'a gittim. Hazır gitmişken sürekli forumda bahsi geçen ve bahadır1972 rumuzlu üyenin işlettiği DVD Center'e de uğrayayım dedim.

Ihlamurdere caddesine girdim. Deniz tarafından girince sağda. Dışardan bakınca oyuncakçı gibi görünen bir yer. İçerde oyuncak, parfüm ve filmler var. Tabi beni ilgilendiren kısmı film arşivi oldu. Şunu açık ve net söyleyebilirim. Hayatımda hiç o kadar Blu-ray filmi bir arada görmemiştim. Dükkan küçük. Raflar yetersiz gibi görünüyor. Blu-ray filmleri üst üste yığmışlar. Yani bir D&R gibi sergilenemiyor filmler. Fakat bu bir sıkıntı sayılmaz. Çünkü hangi filmi almak istediğinizi rahat görebiliyorsunuz.

Bahadır bey yoktu. Orada başı kel, çenesinde hafif sakalları olan bir bey vardı. O daha çok parfümlerle ilgileniyormuş. İsmini söylemişti ama unuttum. Gelmişken film almadan çıkmayayım diyerek iki film beğendim. Closer ve Planet Of The Apes. (Tim Burton'un yönettiği)

Parfümcü abi kutuların resmini çekip bahadır1972'ye gönderdi. Kısa sürede fiyat bilgisi geldi.

Closer 20,00 TL. Diğer film 30,00 TL. Her yerde 40 TL olan diğer filmi kaçırmak işime gelmedi. Planet Of The Apes filmini aldım.

bahadır1972 ile tanışmayı istiyordum ama kısmet değilmiş. Artık başka sefere.

Bu arada sahile doğru inerken aynı caddenin devamında Kabalcı Kitabevi var. 8-10 Blu-ray film de orada var. Her yerde yana yakıla aradığım bir film vardı. Tesadüfe bakın ki orada buldum. Yaşam savaşı diye bir Blu-ray film. Küçük bir kız savaştan kaçarak Avrupa'nın bir ülkesinden diğer ülkesine yürüyerek binbir sorluklar içinde gidiyor.

İlgimi çekmişti. Her yerde aramıştım. Bulamamıştım. Onu da Kabalcı'dan aldım. İyi oldu.

Öncelikle iyi seyirler.Sizin yaşadıklarınızın aynısını birebir ben de yaşadım.Bahadır bey ile tanışamamış olsak da gerçekten dükkana girip hayran kalmamak mümkün değil. Ben de Raging Bull ve Dark Knight Rises çift disk blurayleri gerçekten piyasanın kat be kat altına aldım.Kimsenin ya da hiç bir dükkanın reklamını yapmam ama Beşiktaş'a yolu düşen tüm Blu-ray arşivcilerinin görmesi gereken bir yer.Kesinlikle tavsiye ederim.Tekrar teşekkürler
  • Güzel yorumlarınız için teşekkür ederim.Her daim bekleriz.
  • Fight Club Dr'lara gelmiş fiyat 30 lira.Bugun aldim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahadir1972

Şimdi biraz araştırma yaptım ve Warner bross filmleri yeni bir firma YENİFİLM diye bir firma dağıtacakmıs.Bir aksilik olmaz ise hobbit 2 yi bu hafta dağtacaklarmıs.

Valla süper haber. Şimdi çok sevindim işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mickeyblueeyes

bence almak için acele etmeyin.. daha önce de universal, tiglon ile anlaşmasını bozup kanal d home video ile anlaşmıştı, bu sebeple tiglon stok bitirme adına çok iyi indirimler yapmıştı.. özellikle idfix ve d&r da dvd nin para ettiği dönemlerde e.t., jaws, schindler list digipack gibi..jurassic park üçleme gibi filmle dörtte bir fiyatına almıştım.. bence yine aynı şey olacak ve tiglon etiketli ürünlerin belirli bir sürede piyasadan silinmesi için(ki elde kalırsa satamayacaktır) iyi bir indirim gelecektir.

aynen..Ben de bu yorumu yapacaktım az daha..
    Hemen tükenmesi çok zor.Biraz bekleyelim,indirim olacaktır.Yine olmazsa hücum... O değil de Man Of Stell falan daha yeni çıktı.The Wizard Oz ,Gone Wind seti falan..
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

quote:

Orijinalden alıntı: mickeyblueeyes

bence almak için acele etmeyin.. daha önce de universal, tiglon ile anlaşmasını bozup kanal d home video ile anlaşmıştı, bu sebeple tiglon stok bitirme adına çok iyi indirimler yapmıştı.. özellikle idfix ve d&r da dvd nin para ettiği dönemlerde e.t., jaws, schindler list digipack gibi..jurassic park üçleme gibi filmle dörtte bir fiyatına almıştım.. bence yine aynı şey olacak ve tiglon etiketli ürünlerin belirli bir sürede piyasadan silinmesi için(ki elde kalırsa satamayacaktır) iyi bir indirim gelecektir.

aynen..Ben de bu yorumu yapacaktım az daha..
    Hemen tükenmesi çok zor.Biraz bekleyelim,indirim olacaktır.Yine olmazsa hücum... O değil de Man Of Stell falan daha yeni çıktı.The Wizard Oz ,Gone Wind seti falan..

D&R ın internet sitesinde geçen hafta aralarında WB filmlerininde olduğu birçok Dvd filme %50 kampanya yapıldı.Konu ile ilgili standart uygulama hakları biten filmlerin tamamının toplatılması yönünde bildiğim kadarıyla ama malum arşiv geniş nasıl olacak merakla bekliyoruz.
  • Evet o indirim harikaydı.Ama tesadüf olmuş bence.eğer gerçekten stok bitirmek için yapmış olsalar mağazada da yaparlar idi ayrıca daha uzun sürerdi.
  • Arkadaşlar D&R'da iki günlüğüne Gravity 3D fiyatı 35 liraya inmiş durumda. Ben bir tane sipariş verdim hemen. WB Tiglon'dan ayrılır ayrılmaz kampanyalar başladı
  • Vayy millet burada 80-90 lira gibi rakamlar vermişti o filme ne hale gelmiş. Biraz daha beklesek mi daha da düşer belki:)

• Bende sabah sabah geçtim hemen 1 adet sipariş...
  • [simage][/simage]https//imageshack.com/i/neh5plj[simage][/simage]

Bugun yeni gelenler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaseta -- 16 Nisan 2014; 10:51:53 >
  • O kampanya bence denk gelmiştir ya Hep oluyor günün fırsatı diye.Yapsalar şöyle uzun süreli işte o zaman derim stok eritme
  • 2D izleme seçeneği var mı bu disc de ?
  • İNDİRİMİ BEN BULDUM..... PATLADI GİTTİİİİİİİ.

DVD CENTER BESIKTASTA GUNUN İNDİRİMLİ ÜRÜNLERİ

PASIFIC RIM HEM 3D HEM 2D 3 DİSKLİ VERSİYONU 40 TL

MAN OF STEEL HEM 3D HEM 2D 2 DİSKLİ VERSİYON 30 TL

DEV AVCISI JACK HEM 3D HEM 2D 2 DİSKLİ VERSİYON 35 TL

İRON MAN 3 HEM 2D HEM 3D 2 DİSKLİ VERSİYON 30 TL

HANGOVER 3 25 TL

E.T DİGİPACK 40 TL

JAWS DİGİPACK 40 TL

SCH.LİSTESİ 50 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlayerX

Güncel filmlerin hiçbiri gelmiyor bu aralar

• 
Sayfa: önceki 674675676677678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.