Şimdi Ara

Bluray Filmlerimizi Değerlendirelim (670. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.820
Cevap
123
Favori
960.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 668669670671672
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • o kadar bluray aldık ama arşivde mutlaka olması gereken avatar 3d bende de hala yok. Tr baskısı tükenmiş, bekliyoruz bakalım...
  • cezayirli kullanıcısına yanıt
    Türkçe altyazı mevcut mu acaba diskte ?
  • Ürün geldi. Sadece kutuyu açıp baktım, denemedim.

İçinde tek disk vardı, her iki versiyonuda içeriyor olması lazım.
    Türkçe altyazı kesin var.

Eve gidince ayrıntılı bakarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cezayirli -- 24 Mart 2014; 19:18:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cezayirli

Ürün geldi. Sadece kutuyu açıp baktım, denemedim.

İçinde tek disk vardı, her iki versiyonuda içeriyor olması lazım.
    Türkçe altyazı kesin var.

Eve gidince ayrıntılı bakarım.

Arkadaşlar şimdi baktım.
    Hem 3D hem 2D tek diskte ve Türkçe altyazı mevcut.
    Düşünen varsa kaçırmasın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende Kaptım bi tane AVATAR 3D+2D .
    Arşivlik dursun kenarda
  • bir tanede ben kaptım.. 2d ilk çıktığında almıştım, şimdi çift diskli bir kutu alıp ikisi bir arada yapayım..
  • Arkadaşlar matrix serisini arıyorum box set de olabilir. Satmak isteyen olursa pm atabilir
  • The Book of Eli ve Watchmen nerede bulabilirim?
  • shark215 S kullanıcısına yanıt
    The book of eli turkiyede cikmadi diye biliyorum. Ben amazondan ingilizce altyazilisini almistim. Watchmen dr, gittigidiyor, hepsiburada, sanalpazarda falan kesin vardir.

• Merhabalar,
    s.pazarda ertanhediyelik isimli üyede 9,90a bluray filmler mevcut,
    ben 5 adet aldım..bu üyeden geçen yıl 5-6 film almıştım sorunsuz elime ulaştı,zaten profilide gayet güzel.
    bence ilginizi çeken aradığınız 3-5 bd mutlaka vardır,bi bakın arkadaşlar.........
  • quote:

Orijinalden alıntı: shark215

The Book of Eli ve Watchmen nerede bulabilirim?

Book of eli dr'lerde var, watchmen bende var, satabilirim,takasda olur

• IRON MAN 3 HEM 3 DE HEM 2 D VERSİYONU ÇOK ÖZEL FİYATA SADECE DVDCENTER BESIKTASTA
    SADECE 29
    Bluray Filmlerimizi Değerlendirelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: dmrbrn

Merhabalar,
    s.pazarda ertanhediyelik isimli üyede 9,90a bluray filmler mevcut,
    ben 5 adet aldım..bu üyeden geçen yıl 5-6 film almıştım sorunsuz elime ulaştı,zaten profilide gayet güzel.
    bence ilginizi çeken aradığınız 3-5 bd mutlaka vardır,bi bakın arkadaşlar.........

sevgili Demirin mesajına ilaveten yerleri Bakırköy Kaya pasajındadır (eski avşar sinemasının yanı) küçük bir dükkan,
    bildiğim kadarı ile elindekiler bittikten sonra devamı yok o nedenle uygun veriyor,alışveriş için güvenilirdir.
  • THOR
  • Man Of Steel 3d br haftanın fırsatında indirimli.
    Fakat sadece 3d mi acaba ? 2d seçeneği var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Man Of Steel 3d br haftanın fırsatında indirimli.
    Fakat sadece 3d mi acaba ? 2d seçeneği var mı

Olmayabilir. Çünkü bende 2 disklik olanı var. Diskin bir tanesi 2D. Diğeri 3D Yani bir diskte iki format yok.
  • Yok oylesordmadim yani 3d var ama 2d olarak da var ayri disc icinde ? Yoksa 3d disc ve 2.disc olarak da dvd mi var

• Bu hafta Tiglon firmasından çıkacak x-men in blurayı haftaya ertelenmiştir.
  • Selamlar arkadaslar. Ulkemizde uzun suredir stokta bulunmayan New york çeteleri elimde sıfır durumda mevcuttur fiyatida 15 tldir ayrica cadilar zamani ve en iyiler 3d filmleride gelmiştir

• Burası Blu-ray konusu ama bir şey sormak istiyorum.

3 gün önce Riddick-3 filminin Bas Oynat DVD'sini aldım. Görüntü geniş ekran formatında basılmış. Fakat disk filmin 15. dakikasında donuyor. ilerlemiyor. Bilgisayarda denedim. Hangi programla denediysem de o süreye gelince dondu. Program yanıt vermiyor dedi. Bir türlü geçemedi. LG DVD Playerde denedim. Yine tam olarak 15. dakikaya gelince görüntü dondu. Bir kaç saniye bekledi. Sonra filmin 01. saat 35. dakikasına atladı.

Bu filmin normal DVD'sini veya Bas Oynat DVD'sini alan var mı? Acaba deneyebilir mi? Riddick filmleri benim için hit sayılır. İlerde mutlaka Blu-ray formatını da alırım. İnşallah Blu-ray formatında da aynı hata yoktur.
  • 
Sayfa: önceki 668669670671672
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.