Şimdi Ara

ASUS PRIME X570-PRO .....1385.00TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
2
Favori
5.285
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.vatanbilgisayar.com/asus-prime-x570-pro-amd-x570-am4-ryzen-ddr4-4400mhz-o-c-m-2-anakart.html

6-7 MAĞZADA VAR. Piyasaya göre baya uygun. x570 e geçmek için fırsat olabilir.

herhangi bir vatan mağzasına gidip ödeme yapıp diğer mağzalardan getirtebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scerit -- 15 Ekim 2020; 18:37:1 >

• Teşekkürler ben de online olarak satın alabildim.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1wmsTYK9Z3-jUX5LGRoFnsZYZiW1pfiDZnKCjaXyzd1o/edit#gid=2112472504 incelemek isteyenler için linke göre tier 2 high end olarak geçiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LuX Aeterna -- 15 Ekim 2020; 19:9:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mitra

Gençler en güncel bilgiyi vereyim. Bu anakart Vatan'ın sitesinde kalmamış gözüküyor. Vatan telefonla sipariş hattını aradığınızda da hiçbir mağazada stok olmadığını söylüyorlar. Fakat ben yine de İzmir Bornova mağazasını aradım. Oradan Halil bey ile görüştüm. Önce yanlış anladılar, sanmışlar ki X570-P modelini soruyorum o yüzden sadece iade edilen bir adet açılmış var elimizde dediler. Sonra konuşunca Pro modelinden bahsettiğim anlaşıldı. Ellerinde 2 adet kapalı kutu varmış. Ben İstanbul Topkapı mağazasına gidip oradan sipariş geçecektim ama ben gidene kadar satılma ihtimali yüksek olduğundan, Halil bey bana isterseniz size Vatan Bilgisayar iban numarası vereyim havale yapın adresinize kargo yapalım dedi. Kargo dahil 1394,77 TL Finansbank Vatan Bilgisayar hesabına havale gönderdim. Bugün UPS kargoya verecekler. Kargo takip numarasını da bana Whatsapp'dan gönderecek. Ellerinde şuan 1 tane kapalı kutu kaldı. Şanslı olan onu kapar. Fiyat çok sıcak fırsat bu arada. Normal fiyatı 2500 TL civarı. Bu zamana kadar 1769 TL'den aşağısını görmemişti. Şimdi elimdeki MSI B450 Mortar Max'ı satışa koyma vakti.  

O bir adeti ben aldım. Sabah mağaza açıldığında direk gidip aldım sabahın köründe ellerinde 2 adet vardı. İkisi de reyonda değil arka tarafta depodaydı. Getirin bak sabahın köründe kalkıp geldim dedim ilk siftahı ben yaptım daha kasa açılmamıştı. ASUS PRIME X570-PRO .....1385.00TL  İşin şakası bir yana gerçekten x570 platformuna geçmek için çok iyi fırsattı. Hiç aklımda yokken fırsattan istifade aldık bakalım r5 5600 geldi mi ddr4 devrini kapatırım.

• R.Rheme kullanıcısına yanıt

Benim MSI B450 Mortar Max'dan geçiş nedeni mi söyleyeyim belki yardımı olur.

1-) Ön USB 3.2 Gen 2 Type-C bağlantısı.

2-) ARGB 3- Pin 5V portu

3-) Çift M2 PCI-E 4.0 Gen 4 veri yolu

4-) Soğutmalı M2 yuvası

5-) Çok daha iyi VRM barındırması

6-) Daha iyi soğutma ( VRM, M2, X570 chipset )

• Sarı siteye düşmüş 1800 den 1700 e bırakıyor almadım :)
  • HepsiBurada da satılan 1400 TL ye satılan 2700X ler de düştü hemen piyasaya bizim millet akıllanmaz nesilden nesile geçen çakallık gerçekten babaları dedeleri 70 lerde fink atıyordu piyasada şimdi bunlar
  • Çok kısa süreliğine sepete ekle çıktı aldım inşallah gönderirler. @scerit haber verdiğiniz için çok teşekkürler.
  • Aradım vatanı ama teşhir ürünler sanırım bunlar veya sadece teşhirler kaldı ama yinede alınabilir. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ceann Capall -- 15 Ekim 2020; 19:8:59 >
  • hayırlı olsun alan arkadaşlara.

• ASUS PRIME X570-PRO .....1385.00TL

Haber veren arkadaşa teşekkürler

Pendik Neomarin den aldım şu anda teşhir ürünü değildi benim aldığım sistemden baktığımızda sadece Bornova da kaldı bilginize
  • Çok iyimiş ya işten güçten fırsat bulup da şansımı denemek isterdim açıkçası. Üzdü. :(

• İyi fiyatmış gerçekten. Bu modelin pro olmayanı bu fiyattan satılıyor neredeyse...

• Benim bilgilerim çok çok eskilerde kaldı, bunu hangi parçalarla tamamlamak gerekiyor, evde işlerimi görsün internet ve programlama , çok çok Battlefield (alırsam) ve cs go oynarım işten vakit bulursam. Tavsiyelerinizi bekliyorum, teşekkürler.
  • crona C kullanıcısına yanıt

Hocam böyle bir amacınız varsa bu anakart lüks olur. 600-700 liralık bir anakart işinizi görecektir. Ama para sizin olduğu için siz bilirsiniz tabi ki. ASUS PRIME X570-PRO .....1385.00TL 

• Fiyat müthiş, yarın için fiyat değişmezse mağazadan şansımı deneyim bakalım.
  • samsunum55 kullanıcısına yanıt

Para olduğundan değil hocam, 2 haftadır laptop bulamadım 4-5 bin arası bende masaüstü bakayım dedim, dün bayağı konuya baktım aklım karıştı yok ryzen yeni işlemciler yok güncelleme gelecek gelmeyecek diye. Baktım bunun fiyatı yarı yarıya aldım bende ASUS PRIME X570-PRO .....1385.00TL 

• Gençler en güncel bilgiyi vereyim. Bu anakart Vatan'ın sitesinde kalmamış gözüküyor. Vatan telefonla sipariş hattını aradığınızda da hiçbir mağazada stok olmadığını söylüyorlar. Fakat ben yine de İzmir Bornova mağazasını aradım. Oradan Halil bey ile görüştüm. Önce yanlış anladılar, sanmışlar ki X570-P modelini soruyorum o yüzden sadece iade edilen bir adet açılmış var elimizde dediler. Sonra konuşunca Pro modelinden bahsettiğim anlaşıldı. Ellerinde 2 adet kapalı kutu varmış. Ben İstanbul Topkapı mağazasına gidip oradan sipariş geçecektim ama ben gidene kadar satılma ihtimali yüksek olduğundan, Halil bey bana isterseniz size Vatan Bilgisayar iban numarası vereyim havale yapın adresinize kargo yapalım dedi. Kargo dahil 1394,77 TL Finansbank Vatan Bilgisayar hesabına havale gönderdim. Bugün UPS kargoya verecekler. Kargo takip numarasını da bana Whatsapp'dan gönderecek. Ellerinde şuan 1 tane kapalı kutu kaldı. Şanslı olan onu kapar. Fiyat çok sıcak fırsat bu arada. Normal fiyatı 2500 TL civarı. Bu zamana kadar 1769 TL'den aşağısını görmemişti. Şimdi elimdeki MSI B450 Mortar Max'ı satışa koyma vakti. ASUS PRIME X570-PRO .....1385.00TL 

• Fiyat efsaneymiş gerçekten. X570 TUF modeline göre çok çok ufak 1-2 artısı var kartın. X570 TUF'a göre bile çok daha ucuzmuş. Alanlar güle güle kullansın.

• Alanlara hayırlı olsun.
    Overclock vs islerle ugrasmiyorsaniz b550 a520 alin gecin pek cok acidan bu karttan bir eksigi olmayacaktir fiyatı disinda
  • Bende telefonla sipariş için sabahın köründe aradım, ürünün stokta hiçbir mağazada olmadığını söylediler. Hatta bizdeki stok en güncel durumu gösteriyor diye söylediler (izmir dahil yokmuş sözüm ona) ama hala internette stokta gözükmesi şüphe uyandırdı ve antalya mağazasını aradım. Orada stokta gözükmemesine rağmen ellerinde bu üründen vitrinde bulunduğunu teşhir olduğunu ama kapalı vitrinde görsel olarak tuttuklarını söylediler. Bende havale ile satın aldım. Yani sizin anlayacağınız ne internet sitesine ne de telefonda bilgi veren arkadaşlara maalesef güven olmuyor bu konuda.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.