Şimdi Ara

BBVA BOYNER 50 TL ÇEK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
2
Favori
5.010
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teşekkürler. Ödemeler bölümünden kredi kartına 50 krş yatırdım kod geldi.
  • Herhangi bir vakfa 1 tl karşılığında oluyor. Ama almayın derim. Çünkü boynerde kampanya ekibinde çalışan ekip öyle çakal ki zaten fiyatları yükseltmiş. İşe yarar tüm ürünlere baktım. Diğer sitelerle karşılaştırma yaptım. Boyner in indirimli halinden daha ucuz. Dışardan birisi kanabilir ama donanımhaber ölücüleri olarak buna kanmayız. Ekim etkisi 300 e 100 de aynı durum var. Boyneri sürekli takip ederim kampanyaları bildirimlerim açık. Bugüne kadar işe yarar hiç bir indirim görmedim. Bu firma tam çakal. Zenginleri ve ölücü olamayanları tek kekliyor.
  • tashunkee kullanıcısına yanıt

Yasaklı olanlara baktım da nasıl marka kalmamıs ılk aklıma gelenler bile yasaklı değil.(Mavi,Jack and Jones,Levis...)

• quote:

Orijinalden alıntı: daniel_wellington

ben ödeme yaptım ama bir şey gelmedi ya

sms gelmiyor, mobil şube kampanyalar kısmına düşüyor kod...

@aLTaR_07 @Front-Back

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sak0575 -- 4 Ekim 2020; 1:1:31 >
  • sms beklemeyin garanti uygulamasına girin 2 kere sağ üstteki tuşa basın. alarm simgesi > hediye simgesi
  • Front-Back kullanıcısına yanıt

SMS gelmiyor hocam. Kampanya bölümünde kod gözüküyor direkt.

• geçerli olan marka neredeyse yokBBVA BOYNER 50 TL ÇEK 

• Küçük bir miktar bağış işlemi de yapabilirsiniz.
  • dün daha kampanya yeni tanımlanmışken 100 lira olan ürünün altına bu kampanya eklenmiş bugün. fiyatını 40 tl artırmışlar. boyner bu kadar düşmemişti hiç.
  • BBVA dan bir işlem yap 200/50 çek kazan

BBVA BOYNER 50 TL ÇEK

• İlk 10.000 kişi

• sadece garanti banka kartım var bu kodu nasıl alabilirim
  • anatolia28 A kullanıcısına yanıt
    Aynı durumdayım anlayamadım fatura falan mı ödememiz gerekiyor
  • anatolia28 A kullanıcısına yanıt

İstanbul karta 1 lira yüklemesi deneyeceğim.

Ama kupon oranı bana az geldi Boyner hep %30 yapan bir firma

Edit: en az 5 tlymiş ben de eskiden başkasının kart borcunu ödemişim oradan 0,50 tl gönderdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi römercan -- 4 Ekim 2020; 0:37:28 >
  • Faydalandık teşekkür ederim
  • Yasaklı Markalar: The North Face, Bg Baby, Lialea, Tyess, Nebbati, Over-Q, Ümıt Çanta, Dynamic, Unibaby, Voit, Mycey, Avent, Dare2B, Deltaspor, Dolomite, Freecamp ,Hannah, Pufybaby, Regetta, Summit, Sportcity, Colslim, Can Yayınları, Welder, Joyful Boxes, İrobot, Robogil ,Taç ,Giz Home, İrya, Keramika, Nisaluce ,Avonni, Fissler, Özcan Aydınlatma, Pierre Cardin Ev, Casabel, Lamoneta, Mia, Modelight, İpekyol, Twist, Camper, Birkenstock, Penti, Happysoul, Fern, Luokk ,Oblavion, Ucla, D By Divaresse, People By Fabrika, Ng Style, Caterpillar, Harley Davidson, Fabrika X Tuvanam, Foreo, Unibaby, Winix, Activex, Duru, Çağdaş Yaşam markalarında kampanya geçerli değildir.

https://www.boyner.com.tr/content/kampanyalar

100/300 varmış belki işine yarayan olur; ekim etkisi kampanyası.

Geçerli olduğu ürünler: https://www.boyner.com.tr/haftanin-surprizi-c-3546956

• Wadjet kullanıcısına yanıt

Ne kadar sürede SMS geldi hocam. Ben de aynı şekilde yaptım ama gelen giden yok.

• İşlem yaptım gelen giden yok
  • ben ödeme yaptım ama bir şey gelmedi ya

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.