DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
ban kaldırma?
17
Cevap
0
Favori
24.569
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      731 Mesaj
      27 Mayıs 2007 14:39:30
      Arkadaşlar oynasana.com da arkadaşım cod 2 de küfürden dolayı banlandı,modemi resetlememize rağmen sorun ortadan kalkmadı,cookieleri falan sildik yeni üyelikle giriş yapmayı deniyoruz fakat olmuyor yardım edin...

Carpe diem!quam minimum credula postero
    • Yarbay
      4285 Mesaj
      27 Mayıs 2007 15:39:18
      siteden mi banladılar yoksa oyundanmı ?
      oyunda ise cd keyi değiştir ve 2 gün sonra bağlanmayı dene..

Origin İD:salvo55
    • Yüzbaşı
      731 Mesaj
      28 Mayıs 2007 02:06:36

quote:

Orjinalden alıntı: FaTaL.P

siteden mi banladılar yoksa oyundanmı ?
      oyunda ise cd keyi değiştir ve 2 gün sonra bağlanmayı dene..

Arkadasım bağlan butonu var sitede oyuna girmiyor sanırım iki yerden birden banlanmış oluyor:)

• Er
      12 Mesaj
      28 Mayıs 2007 12:22:56
      Merhaba

Oynasanada ki kayıt sistemine göre sunuclara giriş mevcuttur (kabaca) Buna göre siz ne kadar nick key v.s. gibi değişiklik yaparsanız yapın sizi yine almayacaktır.

|FOX|-Pink
      >> http://www.colorfoxs.org << [WEB+GAME HOSTiNG]
      COD-2 COD-4 ve Sunucularımız
      93.187.201.50:28961 COD-2 Rats Mice Maps TDM Sunucusu
      93.187.201.50:28962 COD-2 Nostalgi Maps TDM Sunucusu
      93.187.201.50:28963 COD-2 Only Rifle No-Dusk DM Sunucusu
      93.187.201.49:28960 COD-4 ROTU-v2.1 ZOMBiE
      Sunucusu

Sunucular içerisinde KÜFÜR ve ARGO konuşanlar sorgusuz atılır. Israrcı olanlar BAN lanırlar.
    • Yüzbaşı
      974 Mesaj
      28 Mayıs 2007 13:53:36
      en iyi seçim xfire a geçmek walla bırak oynasana yı falan yaramaz mekanlar

• Yarbay
      2686 Mesaj
      28 Mayıs 2007 14:25:55
      Oynasana sizin direk bilgisayarınızdaki bütün bilgilere girebilir o hakkı sözleşmeyi kabul ederek onların eline veriyorsunuz.Onlarda sizin mac id 'inize ban atıyorlar.İStediğiniz kadar cookie'leri silin format atın edin isterseniz yeni modem alıp takın yine değişen birşey olmuyacaktır.Oynasana.com'a siz bilgisayarınızı sonuna kadar açıyorsunuz onlarada herşeyinizi görebiliyor ve müdahele edebiliyor

• Çavuş
      50 Mesaj
      28 Mayıs 2007 15:18:54
      oynasana.com seçkin sitelerden biridir ( online oyunlar açısından )...
      donanımları oldukça iyi bir site o yüzden arkadaşın çok fazla uğraşmasın
      Küfrederken düşüncekti

Revenge Of The Drummer
    • Teğmen
      186 Mesaj
      28 Mayıs 2007 15:45:29

quote:

Orjinalden alıntı: reLo
      .Onlarda sizin mac id 'inize ban atıyorlar.İStediğiniz kadar cookie'leri silin format atın edin isterseniz yeni modem alıp takın yine değişen birşey olmuyacaktır.

relo, mac adres 48 bitlik sayısal ifadedir bunun 16 biti modemin hangi fabrikadan olduğu ,geri kalan 32 biti de modemin numarasıdır yane.(geçen sene derste görmüştük )yeni modemde alırlarsa modemin mac'i değişir. ama ben bide şööle biliyorum ethernet+usb var bende mesela ,ethernet kartınında mac'ı var modeminde macı var.modemden usb bağlanınca modemin maci geçerli,ethernetten bağlanırsam ethernet kartının maci geçerli diye bişi hatırlıyom .ama ne kadar doğru tam emin değilim.

sonuç olarak allseeingeye 'ı kurun istediğiniz servera girin.osn'ye bağımlı kalmayın .ben 1 ay oynadım osn de tey 2006 başında sonra mixe geldim geliş o geliş bi daha osn ye girmedim .

• Yüzbaşı
      974 Mesaj
      28 Mayıs 2007 18:36:34

quote:

Orjinalden alıntı: mustywarrior

Alıntıları Göster

relo, mac adres 48 bitlik sayısal ifadedir bunun 16 biti modemin hangi fabrikadan olduğu ,geri kalan 32 biti de modemin numarasıdır yane.(geçen sene derste görmüştük )yeni modemde alırlarsa modemin mac'i değişir. ama ben bide şööle biliyorum ethernet+usb var bende mesela ,ethernet kartınında mac'ı var modeminde macı var.modemden usb bağlanınca modemin maci geçerli,ethernetten bağlanırsam ethernet kartının maci geçerli diye bişi hatırlıyom .ama ne kadar doğru tam emin değilim.

sonuç olarak allseeingeye 'ı kurun istediğiniz servera girin.osn'ye bağımlı kalmayın .ben 1 ay oynadım osn de tey 2006 başında sonra mixe geldim geliş o geliş bi daha osn ye girmedim .

yazılımcılıkmı okudun

• Yarbay
      2001 Mesaj
      28 Mayıs 2007 19:21:03
      Osn de üye girişi yapıp sunucuya bağlanılıyor sanırım. Yani arkadaşın yeni bir kullanıcı adı alırsa sunucuya gireblir. Öte bir ban olduğunu sanmıyorum.

• Yüzbaşı
      731 Mesaj
      28 Mayıs 2007 19:26:30

quote:

Orjinalden alıntı: Drummer Of MetallicA

oynasana.com seçkin sitelerden biridir ( online oyunlar açısından )...
      donanımları oldukça iyi bir site o yüzden arkadaşın çok fazla uğraşmasın
      Küfrederken düşüncekti

Dostum boş yere gülme,ilk küfürü o etmedi etse istediğin kadar gül:)

• Yarbay
      2686 Mesaj
      28 Mayıs 2007 20:44:18

quote:

Orjinalden alıntı: mustywarrior

Alıntıları Göster

Doğru hatırlıyorsun..Fakat demek istediğim sadece bu değil...OSN sizin tüm bilgilerinize (hdd seri no ekran kartı cpu ne varsa) herşeyinizi görebiliyor olabilmesi...OSN de 3 yıl adminlik yaptm bu olayları biliyorum..O sizin oyuna girerken bağlan dediğiniz program bunu sağlıyor.Yani ilk defa serverlara girmeye çalışırken makinalarınıza yüklediğiniz o activeX bunu sağlıyor..böylece eğer tüm sisteme ban atıldıysa(neye atıldı bilemiyorum) , bilgiyasarındaki parçaları hangi makinaya takarsa (tümden ban yediğini hesaba katarak söylüyorum) o makinadanda giriş yapamaz

• Teğmen
      186 Mesaj
      28 Mayıs 2007 23:44:57

quote:

Orjinalden alıntı: imPsYcHo

Alıntıları Göster

yazılımcılıkmı okudun

bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim 2 bitiyo .3 olduk sayılır

rd ,doğru söylüyosun yani isterse herşeyi görebilir. ama büyük olasılık key ban yada mac ban atarlar diye ben sööledim.yoksa banda sınır yok

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      29 Mayıs 2007 19:29:33
      Arkadaşlar mac adresini değiştirmemize rağmen hala giremiyoruz oyuna ne ban mış yaBu arada eski nickim quante bu kim demeyin sonra

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exca1ibur -- 29 Mayıs 2007; 19:30:52 >

• Yarbay
      2686 Mesaj
      29 Mayıs 2007 23:07:53
      ee dedik giremezsin diye değilmi

• Yarbay
      4285 Mesaj
      29 Mayıs 2007 23:39:29
      boşver osn yi xfiredan oyna

Origin İD:salvo55
    • Er
      2 Mesaj
      14 Mayıs 2012 16:44:25
      cd key nasıl deişior ben mta die bi oyunda serial baned yedim

• Android Beta Kullanıcısı
      3561 Mesaj
      14 Mayıs 2012 20:38:45
      quote:

Orijinalden alıntı: emre454500

cd key nasıl deişior ben mta die bi oyunda serial baned yedim

Konuyu neden HORTlatıyorsun 2007 konusu la bu ?

Sayfa: [1]
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.