Şimdi Ara

Kırık far ayağı muayeneden geçer mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
3.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • elinizle tutup sallayın sallanıyorsa kalır, sallanmıyorsa geçecektir. kırıksa plastik kaynak yaptırabilirsiniz
  • Farlar sağlam. Camlarda sorun yok. Ama far ayağı kırık önlerin ikisinde de. Belki önceki muayenelerdende bu şekilde geçti bilmiyorum ama tüvtürk sitesinde camlarda hasar olmamalıdır diyor. Far ayağından bırakırlar mı sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: EnderGelişenOsasunaAtağı

elinizle tutup sallayın sallanıyorsa kalır, sallanmıyorsa geçecektir. kırıksa plastik kaynak yaptırabilirsiniz
    Ben muayene tekrarına kaldım arka sağ fren lambasından. Şimdi tekrara gittiğimde sadece fren lambasına mı bakarlar yoksa genel olarak hepsine bakarlar mı? Far ayağı kırık olarak geçmişti ama yine de tereddüt ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xweser -- 14 Eylül 2020; 12:14:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

Ben muayene tekrarına kaldım arka sağ fren lambasından. Şimdi tekrara gittiğimde sadece fren lambasına mı bakarlar yoksa genel olarak hepsine bakarlar mı? Far ayağı kırık olarak geçmişti ama yine de tereddüt ediyorum.

Alıntıları Göster
    Sadece kaldığınız kusura bakarlar.
  • quote:

Sadece kaldığınız kusura bakarlar.

Alıntıları Göster
    Eyvallah.
  • geçmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi War Rock -- 21 Kasım 2020; 12:25:7 >
  • Ben aracı aldıgımda sol far ayagı kırıktı iki kez muayeneden geçti sorun olmadı sallanıyormu bakmadım ama silerken sabit duruyor sallanma yok.
  • 2 kere girdik muayeneye far ayağı kırıktı hatta arkasındaki plastiktede kırık vardı ama buhar falan yapmıyordu muayeneden geçti.
  • quote:

elinizle tutup sallayın sallanıyorsa kalır, sallanmıyorsa geçecektir. kırıksa plastik kaynak yaptırabilirsiniz
    Benimki kaput Kapalıyken bile ellediğimde sallanıyor. Çukurda, tümseklerde farlar açıkken hareket ettiğini görüyorum. Ayağı üstten kırık.

4 5 ay evvel muayeneden tekte geçtim.
  • Dokunduğunda, icamı sildiğinde sallanmıyor. Biraz güçle sallayınca belli oluyor.
  • xweser X kullanıcısına yanıt
    Kaldığınız maddeye bakar. Hatta ilk başta yanıyorsa içeri alır hemen biter muayene.
  • ben daha önce LPG tank numarasını yanlış yazdıkları için kaldım.

ikinci gidişimde her şeyi kontrol ettiler... üstüne bir de cam filmi olmayan araca cam filmi var yazdılar.

TUV standartlarını bozmuş...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.