Şimdi Ara

Supaea tyt mat cok mu yavasim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar sayi problemlerinde 8.testeyim bir soruya 3 dk 4dk veriyorum cozen varsa cok mu yavasim

• kenan.e kullanıcısına yanıt
    Bende ayni fikirdeyim.Problemleri baya unutmuştum çözüyorum mantik kurma vs geri gelsin diye bakicaz artik ya sacma salak sayilarla ugrastiyor
  • LucqaD L kullanıcısına yanıt
    345,3d,karekök iyiydi ya da apotemi problemler.Suparayla zaman kaybetmeyin bence.
  • kenan.e kullanıcısına yanıt
    Az kaldi zaten ya bitirip kenara atacağım cozum 3d ile devam edeceğim.Apotemi de var apotemideki sorulara bi geri doner bakarim tamamlarim.
  • Teşekkürler
  • Ben yazdığım alternatiflerin daha iyi olduğunu düşünüyorum. Onları önceden çözüp hala sb arıyorsa bilemem fakat çözdüyse de deneme gitmek daha mantıklı olabilir.Kitabı çözmediğimi de nereden çıkardıysan, begenmedigimi ve daha iyi olduğunu düşündüğüm alternatifleri belirttim sadece .Genel olarak suparanin iyi iş çıkardığını düşünmüyorum. Konuyla da alakasız oldu baya kusura bakmayın konu sahibi hocam.Her kitaptan bir şeyler kapılabilir tabii ki. Her soruda aşırı takiliyorsaniz kitap seviyenize uygun olmayabilir.Supaea tyt mat cok mu yavasim

• Evet 345,karekok ve araya sıkıştırılabilecek bir kac kitap daha bitirdim tyt matta sira suparada sonra onerilenler ustune 3d acil vs. gibi giderim buyuk ihtimal önerileriniz için teşekkür eder başarılar dilerim iyi geceler.
  • ben de şu aralar supara problemler çözüyordum da özellikle son testlerde imanım gevredi daha önce birsürü farklı yerden problem çözmeme rağmen :s umarım sorun bizde değildir
  • okaliptus000 O kullanıcısına yanıt
    hocam memnun musunuz kitaptan? şu an bs bitmek üzere apotemiden önce bir veya iki kitap daha dusunuyorum toprak arı kafadengi endemik vs dusunuyorum ama supara da belki olabilir
  • vaegir kralı yarogleg kullanıcısına yanıt
    hocam ben sayı yaş ve hız problemlerini çözdüm kitaptan sadece ama pek beğenmedim şimdi toprağa başladım güzel görünüyor şimdilik sevdim, size de tavsiye ederim (önceden de çap ve acil çözmüştüm acil güzeldi ona da bakabilirsiniz)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.