Şimdi Ara

Tobb Etü Gelecegini düşünenler

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kaç k ile yazdınız ve gelirse nereler gelir
    Ben 75 k yaptım Ribas hocam makine burssuz dedi ben ele'nin gelebileceğini de düşünüyorum

• SUTURS kullanıcısına yanıt
    Ben gerileyeceğini düşünüyorum. Bilgisayar dışında yükseliş olmaz.
  • Ben 18072 sıralama ile 3. Tercih olarak yaptım gelme ihtimali olanlar arasında
    Bilgisayar Mühendisliği yarı burslu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Berkanq4 -- 17 Ağustos 2020; 19:59:17 >
  • EE gelmeyebilir hocam ya
  • Hocam endüstri yazmadınız sanırım ee gerilese bile muhtemelen gelmeyecek.
  • riseofstar kullanıcısına yanıt
    Zaten muhtemelen gelmez ama ekonomik durum cenge yönelme 50k-100k arası çok mezun olması v.s bir umudum var ama ikisinide severek yaparım ama EEden yazılımı daha rahat yönelme olabilirdi
  • Endüstri banko gelir zaten 90k küsürdü ama yazmamış herhalde makine de banko gelir
  • Endüstri yazmadım hocam biraz daha üretimin daha içinde olmak istedim. Size endüstri mı geliyor hocam?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CharlesLeclerc -- 17 Ağustos 2020; 18:20:48 >
  • ekonomi yazdım sayısal 50k var şimdi düşününce diyorum ki endüstrisini de yazabilirmişim aslında fakat ilerler bu sene tahminimce sıralaması
  • CharlesLeclerc kullanıcısına yanıt
    Hocam bence max 65k olur, çünkü ceng tutmayan insanlar ee yazacak direk
  • SUTURS kullanıcısına yanıt
    paralısı gelirdi hocam banko
    Bence de bu ikisi banko.
  • Makine bayağı düştü hocam 78k dan 101kya düştü bu sene de sert bir düşüş olabilir
    Yapay zeka burssuz da açtı tobb o da etkilemez mi hocam?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CharlesLeclerc -- 17 Ağustos 2020; 18:24:21 >
    Ben Bilkent CTIS en üstte yazdım muhtemelen o gelecek ama hemen altında TOBB Endüstri var.
    Ben ee için de bu sene düşüş bekliyorum ama arkadaşın sıralaması için zor gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2CE6EA6FE -- 17 Ağustos 2020; 18:25:25 >
    Aa doğru yapay zeka da var evet etkileyebilir hocam ceng gelmeyen önce yapay zeka yazar sonra ee yazar
  • Hocam sıralamanızı bilmiyorum ama tobb endüstri tutuyorsa bilkent ctis her halükarda gelir 210kymış geçen sene max 150k olur
  • Endüstri cengden sonra en popüler mühendislik dalı bu sene benim gördüğüm kadarıyla. ben de yükseleceğini düşünüyorum tam tersi
    Bilkent CTIS sıralaması ne olur bilmiyorum hocam. CTIS 80k veya 300k'da kapatabilir.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.