Şimdi Ara

SAPPHİRE GARANTİ HAKKINDA ANLAYANLAR BAKABİLİRMİ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 9/11/2018 YILINDA HEPSİBURADA'DAN ARENA GARANTİLİ RX 570 ALDIM ANCAK 2 YIL DOLMAMIŞ OLMASINA RAĞMEN KARTIM GARANTİ SORGULAMASINDA GARANTİSİ BİTMİŞ GÖRÜNÜYOR.SORUNUN KAYNAĞI NE OLABİLİR ACABA VEYA NE YAPMAM LAZIM?HERKESE İYİ BAYRAMLAR DİLERİM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umut**24** -- 31 Temmuz 2020; 18:51:6 >

• Görmüş olduğunuz ürünün distribütör stoklarına giriş tarihidir. Bazı zamanlar bu tarih, fatura tarihi ile güncellenir fakat çoğu zaman olduğu gibi kalır. Elinizde fatura mevcut olduğu için endişelenmenizi gerektirecek bir durum yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: REDSTONE

Görmüş olduğunuz ürünün distribütör stoklarına giriş tarihidir. Bazı zamanlar bu tarih, fatura tarihi ile güncellenir fakat çoğu zaman olduğu gibi kalır. Elinizde fatura mevcut olduğu için endişelenmenizi gerektirecek bir durum yok.
    Elimdeki e-faturada zaten tarih 9/11/2018 yazmakta bu durumda kartın garantisinin 9/11/2020'de sonlanması gerekirken neden sorgulamada garantisi bitmiş görünüyor anlamadığım nokta bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umut**24**

Elimdeki e-faturada zaten tarih 9/11/2018 yazmakta bu durumda kartın garantisinin 9/11/2020'de sonlanması gerekirken neden sorgulamada garantisi bitmiş görünüyor anlamadığım nokta bu.

Alıntıları Göster
    Açıkladım zaten?
  • Seri numarasıyla sorgulama yaptığınız sitede yazan o ürünün sisteme giriş tarihidir. Garanti için fatura tarihi önemlidir. Elinizde fatura olduğuna göre endişe etmenize gerek yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.