Şimdi Ara

Anadolu yakası Özel Üniversite Tercih

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Malum bir sınavın sonuna geldik.
    Sizler kadar başarılı olamadım bu sebepten özel üniversitelerden birisine gitmek zorundayım.
    Üniversiteler hakkında bilgisi olan varsa, karşılaştırma yaparken yardımcı olabilir mi?

Mühendislik fakültesi:

Maltepe Üniversitesi
    Medipol Üniversitesi
    İstanbul Ticaret Üniversitesi
    Üsküdar Üniversitesi
    Doğuş Üniversitesi.

Şimdiden teşekkür ederim.
    İyi bayramlar dilerim :)

• Kardeşim hepsi çöp okullar be bide para mı vericen sen bunlara
  • 742617000027 7 kullanıcısına yanıt
    Başka şansım yok hocam
    Ben öyle düşünüyorum en azından
  • darknesr kullanıcısına yanıt
    Ya oğlum bunlara vereceğin parayla git ukraynada polonyada okusana hem şakır şakır yabancı dilin olur hem de avrupada bi ağ kurarsın türkiye de para verilecek bi avuç vakıf ünisi var geri kalanı tamamen holdinglerin pastadan pay alalım mantığıyla kurduğu binalar yazık etmeyin hem paranıza hem zamanınıza
  • Medipol iyidir hocam. Üstteki arkadaşı da çok dinleme. Basit bir şey değil Polonya'da Ukrayna'da okumak. Hakkında hayırlısı olsun.
  • Mao tun kullanıcısına yanıt
    Yav kardeşim benim 2 tane arkadaşım ukraynada biri hukuk diğeri müh okuyor bana burdaki okulu övme allasen gitsin üsküdarda medipolde okusun aynen daha verimli bi eğitim hayatı geçirir
  • Medipol'ün mühendisliği pek iyi değil ama yine de diğer yazdıklarından daha iyidir. En azından ismi var. a
  • Bence ticaretle üsküdarı ele medipolle maltepe tercih edilebilir
  • Mao tun kullanıcısına yanıt
    medipol neye göre iyi hocam ? ybs için biriyle konuşmuştum hoca derslere gelmiyor bazen demişti :D
  • Yeditepe bunlardan çok daha iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Penanggalan

medipol neye göre iyi hocam ? ybs için biriyle konuşmuştum hoca derslere gelmiyor bazen demişti :D
    Hocam o dediğiniz şeyleri çoğu üniversite için duyuyoruz. Ben bu yazdığı üniversitelerden birini seçecek olsam medipolu seçerdim. Hukuk okuyan arkadaşım gayet memnun. Ha şöyle bir şey var o paralara değecek okullar değiller maalesef.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.