Şimdi Ara

Akortek / Teknobiyotik alışveriş yapmayın !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
0
Favori
3.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Akortek'den almış olduğum Power Supply 2 senesi dolmadan bomba gibi patladı, 2 gün kendilerine ulaşamadım zor bela ulaştıktan sonra ürünü bir şekilde faturasıyla birlikte kargoladım ama 20 günlük yasal süreyi geçtikten sonra aradığımda garanti dışı denilerek şikayetvar'da olan 100'lerce arkadaş gibi beni de Kandırdılar. 20 günün geçmesini'mi beklediniz dediğimde adresinizi bulamadık numaranızı aradık ulaşamadık gibi boş yalanlar attıktan sonra sıkışınca telefonu kenara koyup sesi kesiyorlar.

Şu an tamı tamına 2 Ay oldu Tüketici Hakem Heyetine başvurdum bilirkişi görüşü istendi kendilerini arayıp ürünü istediğimde biz hallederiz gibi şeyler söyleyip gene cümle sonunda hat kesilmiş ayağı çektiler. Mail attım geri dönüş yapmadılar ürünü de yollamıyorlar mağduriyetide gidermiyorlar. Kendileriyle sonuna kadar hukuk yolunda savaşacağım.

Akortek/teknobiyotik kullanıcı hatası/garanti dışı diyerek bir çok insanı şikayetvara bakılırsa mağdur etmiş ben bile yeni şikayet yazdım yazmayanlar uğraşmak istemiyenlerde vardır. Kesinlikle Alışveriş yapmanızı önermemekle birlikte bende sorun yaşayan o 100'lerin içine girmiş bulunmaktayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByAktif -- 12 Temmuz 2020; 16:32:7 >

• Bak bak, "aerocool vx plus 500" e bak!

"Performanslı Ekran Kartlarına Yetecek Güç
    AeroCool VX PLUS 500' nin güçlü tek 12V kanalı ve 1x 6+2 Pin PCI-Express güç bağlantıları sayesinde Nvidia GeForce RTX 2060, AMD RX 590 gibi performans canavarı ekran kartlarını ve Intel Core i7 9900K ya da AMD Ryzen7 2700X gibi yeni nesil işlemcileri güç kaynağım yeter mi yetmez mi endişesi olmadan kolayca kullanabilirsiniz."

bunlari dolandiriciliktan mahkemeye verseniz kazanirsiniz.

https://www.teknobiyotik.com/aerocool-vx500-500w-aktif-pfc-guc-kaynagi.html
    bu tarz yerlerde az daha fazla para ver sinerjiden/inventustan al

teknobiyotik itopya incehesap bu siteler hakkında çok fazla olumsuz geri dönüs var kullanıcılar tarafından

bu yazdıgım 3 firma içinden en iyisi incehesap diger 2 si allaha emanet itopyayı hiç demiyorum yayıncı youtuber kitleye bedava sistem vermek den ve reklamdan başka bişi görmedim
    Peki sana bir şey soracağım yanlış anlama. Değdi mi ucuz diye aldığın Power Supply?
    Youtube kanallarında milleti dolandırıyorlar. Herifin teki çıkıp "Ya marka takıntılı olmayın yha" diyor. Atasözü var senin atan demiş Ucuz etin yahnisi iyi olmaz diye. Bundan sonra kulağına küpe olur inşallah yanlış anlama iyi bir deneyim olmuştur senin açından ondan bahsettim. Umarım sorununu çözerler. Ben elimden geldiğince donanım tarafında böyle Rampagemiş, snopymiş, gamepowermış uzak duruyorum bunlardan. Aksesuar tarafı iyi olursa aksesuar alıyorum sadece. Donanım büyük iş çünkü. DARK kasa ve fan aldım şimdi kendini bile soğutamıyor öyle dönüyor fanlar. RGB desen seyiriyor ışıklar titriyor. Kapatıyorum ışığı.
  • Bak bak, "aerocool vx plus 500" e bak!

"Performanslı Ekran Kartlarına Yetecek Güç
    AeroCool VX PLUS 500' nin güçlü tek 12V kanalı ve 1x 6+2 Pin PCI-Express güç bağlantıları sayesinde Nvidia GeForce RTX 2060, AMD RX 590 gibi performans canavarı ekran kartlarını ve Intel Core i7 9900K ya da AMD Ryzen7 2700X gibi yeni nesil işlemcileri güç kaynağım yeter mi yetmez mi endişesi olmadan kolayca kullanabilirsiniz."

bunlari dolandiriciliktan mahkemeye verseniz kazanirsiniz.

https://www.teknobiyotik.com/aerocool-vx500-500w-aktif-pfc-guc-kaynagi.html

• Teknobiyotik

• bu tarz yerlerde az daha fazla para ver sinerjiden/inventustan al

teknobiyotik itopya incehesap bu siteler hakkında çok fazla olumsuz geri dönüs var kullanıcılar tarafından

bu yazdıgım 3 firma içinden en iyisi incehesap diger 2 si allaha emanet itopyayı hiç demiyorum yayıncı youtuber kitleye bedava sistem vermek den ve reklamdan başka bişi görmedim
  • Peki sana bir şey soracağım yanlış anlama. Değdi mi ucuz diye aldığın Power Supply?
    Youtube kanallarında milleti dolandırıyorlar. Herifin teki çıkıp "Ya marka takıntılı olmayın yha" diyor. Atasözü var senin atan demiş Ucuz etin yahnisi iyi olmaz diye. Bundan sonra kulağına küpe olur inşallah yanlış anlama iyi bir deneyim olmuştur senin açından ondan bahsettim. Umarım sorununu çözerler. Ben elimden geldiğince donanım tarafında böyle Rampagemiş, snopymiş, gamepowermış uzak duruyorum bunlardan. Aksesuar tarafı iyi olursa aksesuar alıyorum sadece. Donanım büyük iş çünkü. DARK kasa ve fan aldım şimdi kendini bile soğutamıyor öyle dönüyor fanlar. RGB desen seyiriyor ışıklar titriyor. Kapatıyorum ışığı.
  • arızalan ürünün yenisini tedarik edemeyen ve ücret iadesini 22 günde yapan yavşaklar. ürün almam almanızı tavsiye etmem. ofislerine gidebilecek inkanım olsaydı o telefona bakan şahısla top gibi oynayacaktım. umumhane çocuklarının firmasıdır tekno
  • kunGFu kullanıcısına yanıt
    Bu güç kaynağı hiç ilgimi çekmediği için detaylıca bakmamıştım. Biraz destekli sallasalardı. 9900k ve Rtx 2060 sahibi olan bu güç kaynağının yüzüne bakmaz:D Bu sefer sağlam sallamışlar.
  • Önceilikle geçmiş olsun.

İşin sonunda mağduriyetiniz giderilse de, yaşanılan yıpratıcı bir süreç kalacak geriye.

Üste taşıyalım da, başkaları da yanmasın
  • Akortek çok sıkıntı 20 iş günü dolmadan geri dönüş sağlamıyor asrock anakart göndermiştim kartında kutunda ırzına geçmişlerdi.
  • Aerocool psu hiç birzaman bana güven vermemiştir.

Ama her psu da ekran kartı bağlarken alttaki yöntemi uygulayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Timeguard -- 11 Temmuz 2020; 13:55:37 >

Teknobiyotik temsili degil
  • Anakart,Kasa,PSU da ucuza kacmayın diyoruz.Anakart icin B450M yerine 200TL farkı ver,PSU da farkı neyse ver 600W Bronze Altı PSU alma,Kasa da Daracık,Isıklı Mısıklı ama kalitesiz kasa alma genis,ferah,kaliteli kasa al.

İsin garanti kısmı ayrı konu onu hukuk yolu ile halletsinler.
  • 1.Amazon.de'den Corsair HX1200İ PSU aldım. 255 euro vermiştim.
    1 sene 8 ay sonra cihaz arızalandı Corsair LİNK bozuldu Amazon.de'ye durumu ibraz ettim Yeni ürün göndermeyeceklerini TR'ye ilgili ürünün gönderimi kapatıldığını bildirdiler. Esra hanım beni aradı abartısız 1 saatten fazla konuştuk hatta hâla görüşüyoruz Türkiye'ye geldiğinde alanya'da görüştük. Bana yaşadığım durum nedeni ile üzgün olduğunu yeni ürün gönderemeyeceğini belirtti seçenek olarak 1. Full Ücret İadesi Gümrük ve bütün kargo ücretleri dahil veya 255 Euro'nun 100 Euro'sunu bana geri iade edebileceğini söyledi bakın aradan 1 sene 8 ay geçmiş firma istese belamısın sitir it Corsair Türkiye ile görüş derdi 100 euro kabul ettim aradan 2 hafta geçti Corsair LİNK güncellendi ve problem giderildi. Amazona söyledim düzeldi ücret iadesi yapacağım dedim Esra hanım aradı üründe olan geçici arıza nedeni ile madur oldunuz Amazon güvencesi altındasınız ücret iadesi yapmanıza gerek yok sizin mutluluğunuz bizim için önemli dedi.
    2.Anakart aldım Maximus X HERO 2 kere arızalandı 1 tl kargo parası vermeden 2 kere değişti. Garanti bitimine 20 gün kala tekrar arızalandı Amazon hemen iade aldı ürünü gönderdim Kargo Parası + 248 euro ücreti iade etti.
    3. Amazon'de den yeni anakart aldım 50 gün sonra Amazon 2.320 tl ödediğim Anakart için gümrük ücreti ödemedik size 400 tl iade ediyoruz diye mail attılar paramı hemen verdiler.

Türkiye'den mümkünse hiç ürün almıyorum.

• Amazon.de ekran kartı aldım asus arıza yaptı ürün 12 ayı dolduktan sonra asus türkiye ürüne sahip çıkmadı amazon yazdım amazon ürünü gönderin dediler ürün fiyatını+ kargo ücretini de geri ödediler bizim ülkemizde amazon hariç bütün firmalar çakal amazon olsun pahalı olsun gözüm kapalı alıyorum özellikle almanya türkiyede daha ucuz olsa dahi almanyayı tercih ediyorum bizim ülkemizde apple dell ve amazon hariç ürün almıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emregokcimen -- 12 Temmuz 2020; 1:57:41 >
  • Adamlar hukukta tanımıyor :D şaka gibi, ne yapacağımı bilmiyorum. Başkalarının ağzı yanmasın diye paylaşmak istedim. Firma gerçekten uzak durulması gereken bir yer.
  • Hakkınızı arayın. Hangi model güç kaynağı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: asko56

bu tarz yerlerde az daha fazla para ver sinerjiden/inventustan al

Aynen öyle hocam, güç kaynağı aerocool vx plus 500
  • ByAktif kullanıcısına yanıt
    dedigim gibi ver paranı iyisini al sonuçta bu ürünü sürekli almıyorsunki bir psu yu 3 aydamı degiştiriyoruz gittigi yere kadar psu dan kısmayalım dandik ürün aldıgında patlıyor maglum bizim ülkemizdeki elektrik alt yapıları 1992 den kalma oldugu için kesilme düsük voltaj vs sorunlar olabilir
    100 kişiye ürün yolladıysa daha fazla kişiye de ürün yollamadı ve tokatladı ama istediği gibi dolaşıyor. Şaka gibi ülkeyiz.

https://www.sikayetvar.com/techno-sistem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0FDA1336A -- 10 Temmuz 2020; 22:10:23 >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.