Şimdi Ara

Oyun oynarken pc takılıyo kasıyor baya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
11.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Knight online ,fm2007,counter strike oynarken pc kasıyor takılmalar oluyor oyunda çok

bilgisayarımın özellikleri > 512 ram(rem) 128 ekran kartı 80gb hafızası var pentium 4 3,00(pentium mu tam hatırlamıyom ama 3, lı bişeydi) bunun bi çözümü yok muydur:(

• Arkadaşım 128 mb ekran kartının ne olduğunu bilmeden yorum yapmak zor.Sana önerim driverlarını güncellemek ve oyunu düşük çözünürlükte ayarları daha düşük tutuarak çalıştırman.(Ama ekran kartının modelinin ne olduğunu bilmeden söylüyorum)
  • ekran kartım nvıdıa geforce fx 5200
  • Oyunların özelliklerini azaltarak oynayın ayrıca bu oyunlar fazla ram harcar birde ekran kartınız destekli ise normaldir ..
  • o ekran kartını bende kullanmıştım oyunları full de oynayamıyordum ben de senin gibi
  • arkadaslar bnde fifa 07 oynarken arada takımalar oluyor cd baya çizik ondan olablirmi cd orjinal değil bu arada cewap werirseniz sewinirim .. SAYGILAR
  • ekran kartin biraz düsük onun icin yapiyordur
  • alla alllaaa o kdar da para werdim ea sportun şampiyonlar liginde
    (07) yapmıo ,fifa 07 de yapıo ayrıca şampiyonlar liginin görüntü kalitesi daha yüksek cd çok çizik bnce ondann ama yinede sizin görüşleri aliim dedim
  • ekran kartın yetersiz arkadaşım surucu guncellemesiyle toparlanabilir.....
  • arkadslar ekran kartı yetersiz diyorsunuzda fps değeri olarak hep 72 nadiren 70 oluo işte.70 olduu yerdede takılma oluo saliselik
  • arkadaş lar 1 gb ram 512 ekran var metin2 çok kasıyo ram DDR-II YAZIYO ÇOK KASIYO YADIM PLS

• 512 mb ramdan dolayı kascağını sanmıyorum... ama ekran kartın düşük.. büyük ihtimalle ekran kartı yetersiz kalıyo.. bu yüzden kasıyo bence... elinde başka bi ekran kartı varsa daha yüksek.. onda bi dene.. büyük ihtimalle sorun çözülcektir...
  • Yok Arkadaşım Benm Pc de aynı özellikler hemen hemen fm ve ko da kasıyor cs de ise yer yer kasıyor. ramden de kasar ekran kartından bilmiom ondan da etkisi vardır
  • quote:

Orijinalden alıntı: DiyV~

Knight online ,fm2007,counter strike oynarken pc kasıyor takılmalar oluyor oyunda çok

bilgisayarımın özellikleri > 512 ram(rem) 128 ekran kartı 80gb hafızası var pentium 4 3,00(pentium mu tam hatırlamıyom ama 3, lı bişeydi) bunun bi çözümü yok muydur:(

Bilgisayar Sistemine Bakarak Söylemek Gerekir İse Counter Strike Hariç Hepsinde Takılma V.b Kasma Olur.

Bunun Tek Caresi Sisteminizi Yükseltmektir ,Başka Bir Çözüm Aramayınız.

İyi Günler..!
  • oyun oynarken cs stırke oynıorm co kasıor bıde bı hıle acıorm sxe wal hack cok kasıor neden acaba ? (99.00gb) ekran kartı(Memory) 1014 MB boyle
  • işte boyle neden cevap alabılırmıyım lutfen acılll !!!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.