Şimdi Ara

Airties Modem kullananlar?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2 hafta önce Airties RT111 4 portlu modem aldım
    Modemde hiç bir problemim yok yalnız modemi içerisinden "yeniden başlat" yaptığımda 4.5-5 dakika kadar sürede Modem internet IP'si alabiliyor.Sizdede bu kadar geçmi bağlanıyor?

• Ewet bnde de aynı rt-211 kullanıyorum.Bende de şöyle bir problem var modem arayuzune girince anasayfa yazan yer acılmıyor.Kaspersky kullanıyorum devre dısı bırakınca acılıyor.Neredeyse her ayarı denedim kaspersky de ama beceremedim var mı bilen?
  • Rt-205 var ilk denemede toplamda "Açılıştan itibaren" 55 saniyede ip alıyor.
  • 205 var bende de ip alana kadar delirtiyor resmen !!!
  • bende hi-comm 4 portlu modem wardi 20 saniyede ip alıyordu fakat emule icin port acmis ve ip sabitlemistim.ne yazikki modem bozuldu.acıkcası bende rt-111 almayı dusunuyorum.baglantı problemi yasatıyormu kopmalar yasıyor musunuz?sanırım arayuzu turkce imis bu dogru mu?
    sorununuzun cozumune gelince;burda airfatih adlı arkadasımızın sabit ip alma ile ilgili kısımda anlattıklarını uygulamanız isinizi gorecektir kanımca
    http://forum.donanimhaber.com/m_1012655/tm.htm
  • Oha diyorum ya ben zoom x5 kullanıyorum 15 saniyede alıyor enfazla .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarikanarya567 -- 22 Mayıs 2007; 20:12:29 >
  • RT111 lerde demekki sadece bana özel değilmiş bu problem
    Teşekkürler
  • bende RT210 VAR kablolu ve kablosuz kullandaı 1 senedir hic sorun cıkarmadı 30 -40 sn de ıp alıyor
  • Başka rt111 modeli kullanan varmı ondanda bi yorum alsak?
  • rt 110 kullanıyorum gayet hızlı bi şekilde alıyor
  • telekomdaki portum yanmış değiştirdiler.Şimdi 45 sn civarında alıyor IP.Hat stabilitesi muhteşem oldu:)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.