Şimdi Ara

MEGANE II DİREKSİYON KUTUSU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
19.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bende 2004 megane var herkes bu modellerde direksiyon kutusunda sorun olabileceğini söylüyor.sorunu nasıl anlayabiliriz.fiyatı 3.800 müş o kadar pahalımı yaw?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efsanea_06 -- 22 Mayıs 2007; 14:06:44 >

• fiyat doğru ama benim garantiden değişmişti 3.100 ytl idi o zaman sormuştum servise
    ama kesinlikle bozuk yolda oluyor yoksa kronik bir sorunu filan yok toprak yollarda dikkat etmek gerekiyor
  • sorun olduğunu nasıl anlıyorsunuz, ne yaparken nasıl bir fark oluyor?
  • megane cliolar veya brodway'ler g,b, değil yol ve konfor arabası süspansiyonları alman otoları gibi sert ve komforu üst seviyeye çıkartıyor aynı şekilde direksiyonda hassas elektrikli servo direksiyon zaten benim başıma tatilde geldi yazlığın yolu o kadar bozuktu ki traktör yolu arabayı hiç sokmak istemiyorum içim sızlıyor ama azda mesafe değil ki
  • 2007 megane dci kullanıyorum. 20.000Km oldu araç. Aynı sorundan ben de şüpheleniyorum. Özellikle virajlı yollarda bozukluk var ise kütürtü, takırtı geliyor araçtan. Direksiyon düz iken sorun olmuyor. Araç yeni iken ya bu ses yoktu ya da dikkatımı çekmiyordu. 20.000 bakımında kontrol ettireceğim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: efsanea_06

arkadaşlar bende 2004 megane var herkes bu modellerde direksiyon kutusunda sorun olabileceğini söylüyor.sorunu nasıl anlayabiliriz.fiyatı 3.800 müş o kadar pahalımı yaw?

yaw ben geçenlerde aldım benim megane de 2004 ilk defa arıza yaptı o da direksiyon kutusu ankara dan bi arkadaştan aldım 2 yıl garantili 230 ytl ye. araba şimdi taş gibi oldu maaşallah...
  • arkadaşım o fiyata olması imkansız zaten sıf direksiyon kutusu değişmiyor diğer direksiyonla ilgili parçalarda değişiyor toplam 4 parça değişiyor direksiyon kutusunun fiyatı 1800 küsür imkanı yok o fiyat yanlisin war
  • benim arabamda da direksiyonu cevirirken çat çut sesler gelio bundan olabilirmi acaba, bi kere servise gitmisti vidalar gevsemis demislerdi ama tekrar basladı
  • Orjinalden alıntı: emregulec_1905

arkadaşım o fiyata olması imkansız zaten sıf direksiyon kutusu değişmiyor diğer direksiyonla ilgili parçalarda değişiyor toplam 4 parça değişiyor direksiyon kutusunun fiyatı 1800 küsür imkanı yok o fiyat yanlisin war

hayır yanlışım yok direksiyon kutusu komple satılıyor uzun bi parça yaklaşık 1.5 m uzunlugunda iki ucunda rota benzer parçalar var...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bitirimm -- 25 Mayıs 2007; 9:42:05 >
  • merhabalar,
    2005 dizel megan 2 direksiyon kutusunu değiştirdim.en küçük sarsıntıda ön takım tarafından çok ses geliyordu.rotalardan şüpelenip gittiğim de rot ustası diraksiyon kutusu gitmiş dedi.
    parçaya 185 , işçilik 80 ve rot+balans ayarı için de 60 TL cumartesi çıktı.
    sıfır gibi oldu araç , kütürdüden eser kalmadı.
  • konuyu ben açmışım daha bugüne kadar(98.000 km) bırakın direksiyon kutusunu ön takımına anahtar dahi değmedi demek ki her denilene inanmamak gerekiyormuş
  • Merhaba Arkadaşlar.

2005 model Megane II aracım için ön düzene gittiğimde sağ sol rot başı ve rot kolları değişecek dedi. Direksiyon kutusunda boşluk olduğunu son periyodik bakımda servis söylemişti zaten.
    Servis ile görüştüm, direksiyon kutusu değişecek, zaten rot başı rot kolları da direksiyon kutusu paketinde yer aldığından akslardaki boşluk da giderilmiş olacak dediler. 680 TL direksiyon kutusunun paket fiyatı imiş. Bu fiyat normal midir ?
  • Arkadaslar direksiyon kutusu.... power... aks... isinde bu adamlar uzman her arabanin direksiyon kutusunu yapiyorlar vectra b var 2 saat icinde adamlar 170 tlye garantili yaptilar... millet tavsiye uzerine gittim ve cok memnunum tavsiye ederim.....

Lokman TornaEngin & Lokman TurakAdres: Şaşmaz Oto Sanayi Sitesi 10 (2538). Sokak No:54 Şaşmaz/AnkaraTel: 0312 278 2953       Gsm: 0543 937 5184        Gsm: 0535 832 35 00

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.