Şimdi Ara

İPhone Xs Max ahize cızırtısı sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İlk cıktıgında amerikandan alınma Xs Max cihazın ahizesinden ses cızırtılı gelmeye basladı. Hatta sesi acınca bazen konusmada karsıdakine kişinin kelimeleri anlasılmayabiliyor. Apple destek ile konuştum ahize ekrana entegre ekranın değişmesi gerek dedi. Böyle bişey var mı? Yani ahize arızası olunca neden durduk yere ekranı değiştirip Bi dunya para verilsin ki. Bi telefon uya sordum oyle bişey yok ahize tek basına değişiyor dedi. Hangisi dogru bilginiz var mı?

• Cihaz bugüne kadar hasar aldı mı? Ya da su temasında bulundu mu?
  • iDoctor kullanıcısına yanıt
    Anti shocklu kılıf kullanıyorum ilk aldıgım dan beri bir kac kez elimden evde haliya filan dusurdum ama baya oldu düşeli. Sıvı teması hiç olmadı.
  • Backspace7 kullanıcısına yanıt
    O zaman 'kusurlu cihaz' muhtemelen durduk yere arıza verdiğine göre, cihazı Türkiye'den almış olsaydınız incelendikten sonra yasal hakkınız olurdu iade veya değişim için.
    Tozlar ahize kismini doldurmustur. Dis fircasiyla. Ya da supurge makinesiyle cek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eagleoneye -- 6 Temmuz 2020; 16:55:1 >
  • iDoctor kullanıcısına yanıt
    Valla 2 yil olacak artik kullanali kusurlumu bilemem ama oyle biseyde daha erken yapmasi gerekirdi sanki
  • Onu bi denicem bakalim bi telefoncuda soyledi bunu dene diye
    Iphonelarda çok sık oluyor.
  • İnsallah tozdandir bakalim. İsin sacma tarafi amerika cihazi diye apple teknik servis hizmetide vermiyormuş :) sanki bu cihaz samsungun
    Aga Amerika cihazının elektronik modülleri tr cihazları ve avrupa cihazlarından farklı. yedek parçası Türkiye’de yok Türkiye’ye avrupa cihazı geliyor
    Para versen de bakmazlar parçası yok çünkü :)
  • abboww kullanıcısına yanıt
    Gecen sene alinan bir kararmis galiba ondan oncesinde garanti kapsamindaydi cihazlar hep 1 yil olarak. Yani cok sorun degil gerekirse disardada yaptiririz ama yapacak bisey yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Backspace7 -- 6 Temmuz 2020; 17:53:21 >
  • İPhone X de aynı sorunu yaşıyordum,ekran değişimi oldu. Genelde hatalı ürünler olduğu için kaynaklanıyor. Zaten garantisi dolmuş güzel bi bilindik telefoncu yaparım dediyse verebilirsin
  • Btuhan35 kullanıcısına yanıt
    Evet bulundugum yerde yillardir bu isi iyi yapan bir tanidigm telefoncu var son care ona goturucem simdilik sesi %50-70 arasinda tuttugumda cok sorun olmuyor ama zamanla kotulesecektir buyuk ihtimal.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.