ABD Ordusu, Türkiye’den S-400’ü satın alabilir KARŞILIĞINDA F35 LERİ VERECEKLERMİŞ LOOOOOO (Tüm Sürüm)
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi
Mesaj
blackgolden => ABD Ordusu, Türkiye’den S-400’ü satın alabilir KARŞILIĞINDA F35 LERİ VERECEKLERMİŞ LOOOOOO (1.7.2020 12:14:34)
bay baskan devleti sirket gibi yonetcem demisti , alsatcilari kayit altina alirken kendini mi sokmayi unutmus :)

onatba => ABD Ordusu, Türkiye’den S-400’ü satın alabilir KARŞILIĞINDA F35 LERİ VERECEKLERMİŞ LOOOOOO (1.7.2020 12:28:16)
Kokpit air dediklerinizin tam tersini ima ediyor. Teknoloji transferi derken illa tüm kaynak kodları açıp üretim/kopyalama izni vermek dışında geliştirme, kendi yazılımına entegre etme kısmı olarak algıladım ben, yani tam kullanım/entegrasyon yetki izni. Bu sayede diğer radar sistemlerine entegre edilebiliyor deniyor. Öteki türlüsü zaten mümkün değil.
F-16 lara milli iff yazilimi yazilmasinin arkasindaki sebep ile ayni sebep.

Açıklamalara da yapılam bu tarz yayınlarada pek güvenemiyorum sonuçta işin birde %80 i yalandan kandırmadan ibaret olan küresel ölçekte siyaset boyutu var.

Onun dışında çok önemli bir faktör olan yüksek irtifa radarı konusu var. Bu konuyu da açıklamışlar videoda.

Son olarak bahsedilen etkin menzil sistemin bağımsız olmasi durumunda geçerli. Yani patriot ta koysan s 400 de koysan bagimsiz oldugu taktirde hikaye aynı.

onatba => ABD Ordusu, Türkiye’den S-400’ü satın alabilir KARŞILIĞINDA F35 LERİ VERECEKLERMİŞ LOOOOOO (1.7.2020 13:03:53)
Kokpit air entegre edilebilecegini soyluyor sistemin. Yapilir yapilmaz yaptirmazlar yapanı vururlar keserler ayri mesele. Lakin bunun yazılımsal olarak mümkünatı var yaparız diyor.

%80 yalan dolandan oluşan küresel siyasette resmi açıklamalar hep havada kalıyor malesef.

F-35B için çok olumsuz şeyler söyleniyor en başından beri. Bende kişisel olarak hep olumlu baktım bu güne kadar taki bu kokpit airi izleyene kadar. F 35 e almanlar radarla kilitlendik diyorlar. Çinliler de keza benzerini söylüyor, 5.nesil uçaklara radarla kilitlebilebildigini söylüyorlar ki adamlarda kendi J-20 leri var. Pasif radarlarla ve düşük frekanslı radarlarla kilitlenildiği söyleniyor. Biride çıkıp yalanlamıyor bunu.
Stealth özelliği gidince geriye vtol ile elektronik sistemler kalıyor.
Bu sebeple F35 den(ve genel olarak 5th gen uçaklardan) vazgeçiliyor deniyor.

inonu88 => ABD Ordusu, Türkiye’den S-400’ü satın alabilir KARŞILIĞINDA F35 LERİ VERECEKLERMİŞ LOOOOOO (2.7.2020 14:14:42)
Soguk savas devam ediyor Amerika asla rus mali silah vs teknoloji almaz.

HeraldOfDİSASTER => ABD Ordusu, Türkiye’den S-400’ü satın alabilir KARŞILIĞINDA F35 LERİ VERECEKLERMİŞ LOOOOOO (2.7.2020 16:02:28)
ABD nin rusların silahlarına ihtiyacı yok zaten danışıklı dövüş kavga ediyorlar

abd artık elektronik harbe geçti gibi bir şey

Amerika Kara Kuvvetlerini Adım Adım Rusya sınırına yığıyor deniz kuvvetlerini de Pasifik denizine yığıyor


bence olası bir savaşta Kara birliklerini Rusya üzerinden Çin sınırına sevk edecek

Deniz de ki hazırlıklarını da tamamlayınca savaşı başlatacak


o zamana kadar bütün askerlerini Polonya ya yığacaktırRusyayı bu savaşta yanına çekmek için Doğu Türkistan ve Çin denizinde ki maden-enerji kaynaklarında pay vermeyi ve savaş ganimeti vermeyi teklif edecektiraynı anda İsrail ve Suud beraber İran'a saldırı gerçekleştireceklersavaş tahminimÇin+KKORE+bazı afrika ülkeleri+ diğer asya ülkeleri

vs


NATO+Rusya


arasında olacak ama diğer ülkeler arasında da alevi körükleyecekler su savaşı sebep olabilir yani savaş olmayan bir yer olmayacak ayrıca ülkelerde ki etnik azınlıkların silahlandırılıp yerel halka saldırtılması da savaş olmayan yerlerde olası olabilir
2020 ve 2030 maksimum 2035 arasında bence bir savaş olacak

savaşın başlama tarihi için en iyi ihtimal İPEK YOLU PROJESİNİN TAMAMLANIP FAALİYETE GEÇMESİ YA DA TAMAMLANMASINA YAKIN BİR ZAMAN DERİM BENAYRICA X 37B GİZEMLİ AMERİKAN MEKİĞİ HAKKINDA Kİ DÜŞÜNCELERİMİ GEÇEN YAZDIM HEPİNİZ BİLİYORSUNUZ SAKIN ORDA BURDA SÖYLEMEYİN BAŞIMIZ İLLİMUNATİ, CİA, ROCKEFELLAR VS... DERDE GİRMESİN@routemaster @mrslimshady @hamza5806 @Jeolog.

hamza5806 => ABD Ordusu, Türkiye’den S-400’ü satın alabilir KARŞILIĞINDA F35 LERİ VERECEKLERMİŞ LOOOOOO (2.7.2020 16:47:35)
Çine karşı covid 19u bahane edip ekonomik savaş açılsa en iyisi o aslında

Müttefikler rusyayi hem ww1 hemde ww2de kullandi savas sonrasi da dusmanlik edip bir pay vermediler ww3te rusya yine kendini kullandirir mi bilmem

Sarısin => ABD Ordusu, Türkiye’den S-400’ü satın alabilir KARŞILIĞINDA F35 LERİ VERECEKLERMİŞ LOOOOOO (2.7.2020 17:00:34)
Boya takıntısı olan aramasın kalbini kırarım 😂

Sayfa: << < önceki 1 2 3 4 [5]